הלם! אתגר הטיקטוק שגורם לאנשים לשלם 30 שקלים על מלפפון אחד

גימיקי, חולני או סתם טרנד חמוד? טעמנו את המלפפון שמכניס הורים ומתבגרים להיסטריה וגורם לתופעת שוק שחור במדינה

זמן צפייה: 00:48

טירוף הרולאפס עדיין לא נרגע, והנה אנחנו עדים להיסטריה חדשה, והפעם סביב (תחזיקו חדש), מלפפון חמוץ ענק או יותר נכון קורנישון אימתני במיץ זרחני. אם המילים van holten's pickles לא רצות חזק אצלכם בבית, סימן שאין בקרבתכם מתבגרים. אם כן, גם אתם כמו אלפי הורים, הייתם כנראה צובאים על חנויות הממתקים בחיפוש אחרי המלפפון הוויראלי, ומשלמים 20-30 שקלים עבור מלפפון חמוץ אחד גדול של המותג van holten's pickles שמגיע בשקית ממותגת, ומסביבו נוזלי כבישה בצבע זרחני. לא מדובר על מוחמץ קלאסי, אלא על קורנישון חמוץ במבחר טעמים. הרשימה כוללת שום, שמיר אינטנסיבי, שום עוקצני, חריף לוהט, תיבול מקסיקני ואפילו אקסטרה חמוץ לאקסטרה אמיצים.

מלפפון חמוץ של van holten's pickles
לא פשוט לעיכול. מלפפון חמוץ של van holten's pickles | צילום: יעל רייף

כמו רוב ההיסטריות הוויראליות, גם אתגר המלפפון החמוץ התחיל בטיקטוק, שם מככבים קורנישוני הענק בעשרות אלפי סרטונים שבהם (תמשיכו להחזיק חזק), פותחים המצולמים את האריזה, לוגמים את המיץ הזרחני, ואז בוחרים באחת משתי האסכולות: או שנוגסים בו כפי שהוא תוך ניסיון לא להחמיץ פנים, או שנוגסים בו, מרוקנים מעט את תוכנו ואז ממלאים בחטיף טאקיס חריף ופריך, מוסיפים רוטב קוריאני חריף, נוגסים ומנסים להישאר בחיים.

יש גם מי שלקחו את הטרנד רחוק יותר, עטפו את המלפפון החמוץ ברולאפס ואז נגסו ביצירה המפתיעה. לא משנה באיזו אסכולה תתמכו, נראה שהחמוץ האמריקאי שעשה עליה ארצה, מטריף את המדינה, ויש אפילו שמועות על שוק שחור ומלפפונים חמוצים שנמכרים בעשרות שקלים ליחידה אחת. ככה זה כשהילדים לוחצים ולא מרפים.

מלפפון חמוץ של van holten's pickles
שוק שחור סביב התופעה. מלפפון חמוץ של van holten's pickles | צילום: יעל רייף

כתבות נוספות ביאמיז:

היבואן הרשמי של מלפפוני van holten's pickles ארצה הוא "קניון הממתקים" בבילו סנטר, שם נמכרת יחידה ב-18.90 או 199 שקלים למארז עם כל הטעמים ובנוסף 2 רטבים לביצוע אתגר הטיקטוק הגדול. האם מדובר בטרנד ויראלי שיתנקם בבלוטות הטעם אם רק תתנו לו צ'אנס, או שמא זכינו ביופי של חמוץ לשולחן השבת? נתנו ל-2 ילדים מפותחים קולינרית לטעון את הטרנד הוויראלי מהטיקטוק, וזה מה שהם חשבו על המלפפון היקר בעיר.

מלפפון חמוץ של van holten's pickles - להשיג בקניון הממתקים, צומת בילו