המהדורה המרכזית 23.07.20 המהדורה המלאה - גמזו יעשה סדר?
חמישה חודשים לפרוץ מגפת הקורונה, יש לישראל מנהל רשמי למאבק בנגיף: פרופסור רוני גמזו, מנהל בית החולים איכילוב. סביבתו של ברבש: "גמזו לא מבין את חומרת המצב" - המהדורה המלאה
חדשות 13 | 24.07.2020
זמן צפייה: 09:57
חמישה חודשים לפרוץ מגפת הקורונה, יש לישראל מנהל רשמי למאבק בנגיף: פרופסור רוני גמזו, מנהל בית החולים איכילוב. סביבתו של ברבש: "גמזו לא מבין את חומרת המצב" - המהדורה המלאה