שש אמנון לוי 19.05.20 התכנית המלאה - מחדל החיילים
טירונית בקרקל חשה ברע, ומחשד לקורונה שאר חבריה לנשק הורחקו ממנה לבידוד. אך בשיא השרב הם לא נשלחו לבידוד במזגן, אלא לאוהל. הבסיס, אגב, נמצא בדרום - התכנית המלאה
חדשות 13 | 19.05.2020
זמן צפייה: 41:06
טירונית בקרקל חשה ברע, ומחשד לקורונה שאר חבריה לנשק הורחקו ממנה לבידוד. אך בשיא השרב הם לא נשלחו לבידוד במזגן, אלא לאוהל. הבסיס, אגב, נמצא בדרום - התכנית המלאה