מהיאנה תכשיטים

כולם ובעיקר כולן יודעים שאין כזה דבר "יותר מדי תכשיטים", ואופיר ישראלי, בן ליבואן תכשיטי כסף, הבין זאת כבר בגיל צעיר. אופיר גם הבין שמחירי השוק של התכשיטים גבוהים מאוד והחליט שהגיע הזמן לנצל את מעמדו כבן ליבואן תכשיטי כסף וותיק ולהציע מחירים הזולים ב-15%-20% ממחירי השוק, כל זאת בלי להתפשר על האיכות.

עסק משפחתי - מאב לבן

אביו של אופיר הינו יבואן של תכשיטי כסף והוא עוסק בייבוא כבר 35 שנים. אופיר הצעיר, שעקב אחר אביו, החליט שהגיע הזמן לחשוף את העסק לקהל הרחב - להקים אתר אינטרנט ולפרסם את העסק ברשתות חברתיות מובילות. אופיר מספר כי העסק מוכר תכשיטי כסף בציפוי רודיום וכי התכשיטים עמידים מאוד ונמכרים במחירים זולים בהשוואה למחירי השוק.

צילום: אליאור סבן ( eliors_photography)

"החלטתי לקחת את זה על עצמי - את כל מה שקשור לאינטרנט, כי אבא שלי הוא אדם מבוגר ואין לו חוש לאינטרנט, בוא נגיד ככה, אז אני הצעיר שרוצה להכניס לעסק חדשנות ולהציע תכשיטים במחירים משתלמים. המחירים מתאימים לכל כיס ואנו מציעים גם משלוחים", אומר אופיר וממשיך: "אני רואה את המחירים בשוק ואני מבין שהתכשיטים בשוק יקרים מאוד, כך שיש פה הזדמנות גם בשבילי וגם בשביל הקונים, יש להם הזדמנות לקנות במחירים זולים ולקבל משלוח חינם ברכישה מעל 150 שח."

 

אופיר מאוד אוהב תכשיטים, מכירות ואנשים - הוא אוהב לעזור ללקוחות שמעוניינים להפתיע את בת הזוג ולסייע להם לבחור את התכשיט המתאים ביותר, למעשה, נראה שאופיר פיתח מומחיות בנושא, לדבריו: "אני זמין בוואטסאפ כל הזמן ועונה ללקוחות במהירות. הרבה גברים מתייעצים איתי לגבי מה לקנות לחברה למשל. כדי לעזור להם אני שואל אותם שאלות, כמו: איזה תכשיטים היא קונה בדרך כלל? מה היא לובשת? עם מה היא מסתובבת? ככה אני עוזר ללקוח לבחור בפריט המתאים ביותר".

 

בין עגיל לטבעת

צילום: אליאור סבן ( eliors_photography)

מהיאנה תכשיטים משווקים מגוון נרחב של תכשיטים: עגילים, שרשראות, צמידים וטבעות. הלקוחות גם יכולים להזמין תכשיטים בהתאמה אישית ויש אפשרות להזמין תכשיטים עם חריטות. 

כשמביטים בתכשיטים, ניתן לראות שהעיצוב מאוד קלאסי ועדין. בנוסף, ניתן לבחור בתכשיטים לפי מידות ויש גם תכשיטים לגברים.

"אנו מייבאים את התכשיטים מסין. אני טס לסין ובוחר את התכשיטים עם אבא שלי. אני בוחר את התכשיטים לפי חוות דעת שאני מקבל מנשים וגם לפי הטעם שלי והידע שצברתי בהכרה של השוק", מספר אופיר.

 

ילדות צעירות, גברים ונשים - כולם רוצים תכשיטים

העסק נמצא בתל אביב, ליד עזריאלי ולקוחותיו הינם: נשים, גברים וילדות מגיל 12. לדברי אופיר ישנם מספר תכשיטים שזוכים לרכישות רבות: "טבעת עיגול מלא משובץ פתוח, טבעת עיגול פתוח ועגילי חץ למשל, נמכרים בטירוף." הוא מספר. כאן כדאי לציין שבימים אלו ממש ניתנת הנחה של 50% על כל התכשיטים המופיעים אתר.

 

הייחוד של העסק המשפחתי

 

כל המשפחה של אופיר קשורה לעסק ואופיר אומר שהוא מקווה להמשיך לעבוד בו עוד הרבה שנים, לפתח אותו ולעזור ללקוחות ליהנות ממוצרים איכותיים וממחירים נמוכים. 

"האיכות של המוצרים, המראה העדין של התכשיטים, המחירים והיחס החם שאנו נותנים לכל לקוח ולקוחה - הם שמייחדים את העסק שלנו", אומר אופיר.

צילום: אליאור סבן ( eliors_photography)

קישורים : 

 

פייסבוק

אינסטגרם

אתר הבית