מעצבת שמלות כלה אורטל עגיב בראיון

כל אחת רוצה להרגיש מושלמת ביום החתונה שלה, אך כדי להרגיש מיוחדת וזוהרת מתמיד מומלץ לבחור במעצבת שמלות כלה עם סגנון עיצובי ייחודי ושונה מכולן. בדיוק לשם כך הזמנו לאולפן את מעצבת שמלות הכלה והערב אורטל עגיב. 

זמן צפייה: 04:49

מהו הרקע שהוביל אותך לעסוק בתחום?

"הכל התחיל בגיל מאד צעיר, כאשר הרצון היה להיות מעצבת אופנה. כבר בגיל 12 התחלתי לגזור, לתפור וכדומה, ועם השנים זה הפך למקצוע שלי". 

 

ממה את שואבת סיפוק בעבודתך?

"כאשר לקוחה מתחילה איתי תהליך, משתפת אותי בפנטזיה שלה, ואז בסוף יוצאת ממני עם חיבוק ונשיקה, זה הסיפוק הכי גדול. מעבר לעשייה שלי שאני נמצאת בה בין לבין, יש סיפוק של להרגיש את הלקוח ולהרכיב הכל ביחד, שנותן לי גאווה בעבודה שלי. אני ישנה טוב בלילה, היות ואני מרגישה שזכיתי לעזור למישהי להפוך את היום המאושר בחייה ליותר מאושר". 

 

איך היית מאפיינת את הקו העיצובי של השמלות שאת מעצבת?

"מאד מודרני, מאד סקסי, מאד אחר משל האחרות. אני בוחרת בקווים מיוחדים, עיצובי תלת מימד, ומנסה להבליט את גוף האישה, ולהוציא ממנו משהו אחר".

 

הקורונה טרפה את הקלפים בעולם האירועים, כיצד התמודדת עם השינויים המאתגרים של התקופה האחרונה?

"מעבר לזה שאני אישה של עשייה, היה לי קשה לשבת בבית. בעצם זו הפעם הראשונה שלי מגיל 12 שאני הפסקתי לתפור ולהתעסק באופנה ובדים. עשיתי חושבים בבית עם עצמי, כדי לחשוב איך כאשר תהיה אפשרות לחזור, אוכל לחזור בכוחות גדולים". 

 

מהי לדעתך הייחודיות שלך ושל השמלות שלך שגורמות לכלות להתחבר אליך כל כך?

"מעבר לנוחות שלהן, שהן מרגישות בנוח עם השמלות, העיצוב מאד מודרני, ומתאים למגוון גילאים. אני יודעת שהכלה יוצאת כמו ממגזין אופנה, ומרגישה בנוח". 

 

מהם הטרנדים העיצובים של שמלות הכלה לשנת 2021?

"התלת מימד עם הפרחים, עם הפפיונים, האלמנטים הגיאומטריים הלא ישרים שיוצאים מן הגוף. כמו כן, האורכים הפכו להיות א-סימטריים, שסעים שהולכים בכיוונים לא צפויים, וכן הצבעים המיוחדים".

 

באמצעות השמלות הייחודיות של אורטל עגיב תוכלו להגשים את חלומותיכן להיות זוהרות מתמיד ביום החשוב בחייכן. 

פייסבוק

אינסטגרם

טלפון: 054-649-9777