צמיגי קלה: כך תשמרו על הילדים שלכם בעת הנסיעה ברכב

חורף שנת 2022 כבר כאן והגשמים הראשונים מאותתים לנו כי כדאי מאוד לא רק להוציא את הלבוש החם אל קדמת הארון, אלא מומלץ לבדוק את תקינותם של צמיגי הרכב

על מנת לבדוק כי הצמיגים שלנו יעברו את החורף הקרוב בשלום, צריך לקפוץ אל מוסך צמיגים מורשה, כך שעין מקצועית תקבע האם הצמיג תקין או שחובה להחליף אותו כדי לשמור על ביטחונכם ועל ביטחון היקרים לכם.

על מנת להגיע למוסכי הצמיגים הטובים ביותר נעזרו בחוכמה ההמונים. בשבועות האחרונים ערכנו סקר מקיף בין 1,500 קוראי המדור, מהם ביקשנו להמליץ על המוסך בו הם בודקים ומחליפים את הצמיגים בעת הצורך.

לאחר שקלול של כל התוצאות, שם של מוסך אחד קיבל את מירב הקולות באזור המרכז, מדובר במוסך "צמיגי קלה" הממוקם בבת ים. מפיק מטעם המדור הגיע אל "צמיגי קלה" ושוחח עם בעלי המקום, אלו הם הטיפים החשובים שהוא הביא עימו בחזרה אל ישיבת המערכת האחרונה, על כך ועוד בכתבה הבאה.

צילום: יח''צ

בדיקה של הצמיגים יכולה להציל חיים

צמיגי קלה הוא שם דבר בעולם הצמיגים בישראל. המוסך הממוקם ברחוב אורט ישראל 34 בבת ים פעיל כבר למעלה מ 25 שנים, ומי שמנהלים את המקום הם אב ובנו, יעקב ובן קדוש.

השאלה הראשונה שהפנתי אל יעקב היתה, על מה כדאי להסתכל כאשר בוחנים את צמיגי הרכב?

"הדבר הראשון וכזה שקל לזהות הוא האם צמיגי הרכב שחוקים, ואם כן אז עד כמה הם שחוקים? כדי לגלות את מידת השחיקה תנסו לחפש אחר סימני סדקים בכל צמיג, כי מדובר בסימן הראשון לכך שהצמיג מתחיל להיות בלוי.

השחיקה של הצמיגים יכולה לקרות מכמה סיבות, קודם כל במידה והם נמצאים על הכביש למעלה משלוש שנים, בנוסף במידה והם נשארו בשמש למשך יותר מדי זמן ללא נסיעה, כי זה פוגע בצורה קשה במעטפת החיצונית של הצמיג. גם בלימות ממושכות גורמות לשחיקתו של הצמיג ויש סיבות נוספות".

צמיגי קלה: מגוון של שירותים

השירות אותו ניתן לקבל ב"צמיגי קלה" מגוון, והוא כולל בתוכו בין היתר:

☑ תיקוני פנצ'רים.

☑ החלפת צמיגים לרכב.

☑ צמיגים לאופנועים.

☑ איזונים.

☑ צמיגים למשאיות ועוד.

למדתי כי חברות הצמיגים שניתן למצוא ב"צמיגי קלה" הם של החברות המובילות והנחשבות ביותר בעולם הצמיגים, מדובר בחברות כגון פירלי, מישלין, גודייר, קונטיננטל, ברידג'סטון ואחרים.

צילום: יח''צ

 

צמיגי קלה: לקוחות מספרים

באתרי הביקורת ברחבי האינטרנט מצאתי עשרות חוות דעת חיוביות ומחמיאות על השירות ש"צמיג קלה" מעניקים. כולם ללא יוצא מן הכלל ציינו את האמינות שמאפיינת את יעקב ואת בן, על יחס סבלני ואדיב, על המחירים ההוגנים, כמו גם את העבודה המקצועית והמהירה שהם מספקים.

סיפרתי ליעקב על המחמאות שהמקום שלו מקבל, הוא שמח לשמוע והשיב: "אנחנו לא מאמינים בדרך עקומה, גדלנו אחרת. בזכות העובדה שאנחנו פועלים על פי הספר ובאמינות ללא דופי, יש לנו קהל לקוחות קבוע שגדל לאורך השנים, ו- 25 שנות פעילות בתחום כל כך קשה ותחרותי אומרות את הכל.

אנחנו לעולם לא נחליף למישהו צמיג אם לא צריך, ואנחנו גם לעולם לא יוצאים במבצעים, כי המחירים בשוק הם די סטנדרטים לכולם, ומי שמבטיח הנחה בעצם מעלה את המחיר ומקזז עד למחיר הריאלי גם ככה, וזו לא הדרך שלנו".

צילום: יח''צ

צמיגי קלה: יצירת קשר

לפרטים נוספים והזמנת תור, חייגו לטלפון: 03-554-0311

פייסבוק

כתובת: רחוב אורט ישראל 34, בת ים.