יוני ניסימיאן: מציב סטנדרט אחר בעולם השיפוצים ופרויקטים

אימרה ידועה היא כי ביתו של האדם הוא מבצרו, ובתקופת הקורונה האמירה הזו קיבלה כפל משמעות

שיפוץ כולל של יוני ניסימיאן

בשנה וחצי האחרונים כולנו בילינו זמן רב יותר בבתים, והמציאות הזו הובילה לשינויים רבים בענף הבנייה. חלקנו העבירו את מקום העבודה ממשרד חיצוני אל אחד החדרים בבית, ועבור אחרים הייתה זו סיבה מספיק טובה כדי לערוך שיפוץ ושינוי מחדש, כך שבפעם הבאה שנאלץ להסתגר בבידוד כזה או אחר, הבית יהיה מקום נוח ונעים הרבה יותר.
על מנת ללמוד על הטרנדים החדשים בענף הבנייה, ולדעת על מה כדאי לשים דגש רגע לפני שיוצאים אל פרוייקט בנייה מסויים, שוחחנו עם יוני ניסימיאן, קבלן שיפוצים בעל ניסיון של למעלה מעשור, על כך ועוד בראיון הבא.

יוני ניסימיאן הוא קבלן שיפוצים ומנהל פרויקטים מגוונים בעולם הבנייה. לפני כשנתיים יצא לדרך עצמאית משלו, לאחר שהתמקצע במספר חברות בנייה מובילות. לאורך השנים יוני התמקצע בכל סוגי העבודות השונות, וכיום עיקר העבודה שלו באה לידי ביטוי בעבודות שיפוץ מאסיביות, חידוש מבנים, בנייה קלה, שיפוצים כלליים ובנוסף עבודות עץ, צבע וקירות גבס.

השאלה הראשונה שביקשנו לשאול את יוני הייתה:

מה הדבר הראשון שעלינו לקחת בחשבון, רגע לפני שיוצאים בפרוייקט של בנייה מחדש או שיפוץ מאסיבי?

"אני חושב כי הדבר החשוב ביותר שהבית צריך להעניק ליושביו, הוא התאמה מלאה לצרכים של בני הבית. בית זה חום, מקום שמגן עלינו, מקום שמעניק לנו את השקט הנפשי והשלווה, שמעצים את המשפחתיות, לכן לכל חדר ולכל חלל יש משמעות עצומה, לא רק בכל הנוגע לנראות, אלא גם לפרקטיות ולהשראה".

כיצד נדע לבחור את הקבלן המתאים לנו?

"הדבר החשוב ביותר שצריך להיווצר באינטראקציה בין בעלי הבית לקבלן שאמור לבצע עבורם את העבודות הינו הפתיחות, כיוון שזו מובילה לשקיפות ולבנייה של אמון.

בין אם מדובר בפרוייקט שמצריך את בני המשפחה לצאת מהבית או הדירה למשך פרק זמן מסוים, ועל אחת כמה וכמה אם העבודות השונות מתבצעות תוך כדי חיי שגרה רגילים של בני הבית, חשוב לקבוע תוכנית עבודה מסודרת וברורה, שכוללת פרק זמן משוער לסיום העבודות, תקציב ידוע מראש ועוד.

כשאני כותב הצעות מחיר, אני גם מוסיף כוכביות למקרי קיצון, למשל אם באמצע העבודה בני המשפחה מבקשים תוספת שתגרור עימה עוד ימי עבודה, הוצאה כספית נוספת וכד'. אבל ברגע שהלקוח יודע מראש כיצד הדברים יראו, כך מפלס הלחץ יורד וההתנהלות בין הצדדים נעימה.

אגב, אם ישנה בעיה לא צפויה, הדבר הכי חשוב שקבלן צריך לעשות הוא ליידע את בעלי הבית, לא לנסות לטאטא זאת מתחת לשטיח ולהסתיר, כי כמעט תמיד יהיו בלת"מים, זה טבעי לגמרי וקורה בכל ענף ותחום, כך שלא צריך לחשוש מזה, אלא רק להיות שקופים".

יוני ניסימיאן קבלן שיפוצים: לקוחות מעידים

צילום: צילום: יח''צ

בזכות הניסיון שצבר לאורך השנים, יוני שיתף פעולה כבר עם עשרות אנשי מקצוע שונים, כך שהוא מדבר "בשפה" של כל אחד מהם בנפרד, החל מהחשמלאי, דרך האדריכל, המהנדס ומעצבת הפנים, כך שלא היינו מופתעים לגלות כי ברחבי האינטרנט, באתרי הביקורת השונים, לקוחות שנעזרו בשירותיו של יוני הרעיפו עליו מחמאות והמלצות מקיר לקיר.

בין היתר אבי. ג תושב אשקלון כתב: "יוני בחור אמין מאוד דייקן. התרשמתי עמוקות מהיד המקצועית ומהיכולת שלו לפתור בעיות תוך כדי העבודה, שהחל מהרגע הראשון ועד סיומה הייתה נקייה ומסודרת. הוא עמד בכל מה שסיכמנו בתחילה, המחיר שהעניק לי היה הגון, יצאתי מאוד מרוצה".

נטלי.ב החמיאה גם היא: יוני הוא איש מקצוע נהדר, הוא ביצע עבורנו עבודות שיפוץ וגבס בדירה שלנו והוא עשה עבודה נהדרת במחיר מעולה. אני חייבת לציין כי בדקנו הרבה בעלי מקצוע לפני שבחרנו בו, והחל מהרגע הראשון הוא עשה עלינו את הרושם הכי טוב, ולא טעינו. זו הייתה בחירה מושלמת ואני ממליצה עליו בחום".

לקריאה של חוות דעת נוספות, לחצו כאן

מעבר לקהלים פרטיים, לאחרונה יוני סיים פרוייקט עבור משרד הביטחון באזור הקריה בתל אביב. בנוסף הוא העניק את השירות שלו לחברת החשמל, עיריות, מועצות מקומיות  וגופים גדולים באזור השפלה, הדרום והמרכז, עבודות מגוונות הכוללות שירותי בנייה והקמה בכל הרמות, מהשלד ועד הגמר של המבנה.

יוני ניסימיאן קבלן שיפוצים: יצירת קשר

שיפוץ וילה של יוני ניסימיאן
צילום: צילום: יח''צ

על תפיסת העולם שלו בעבודה יוני סיפר: אני לא עוצר עד שהלקוחות שלי מקבלים את מה שהם ביקשו. השירות מבחינתי היא ערך עליון, ובכל עבודה אני משלב בין הידע והיכולת המקצועית שלי, ביחד עם הלב והנשמה, כי כל פרוייקט הוא השם שלי, וחשוב לי מאוד להמשיך ולבנות אותו, כפי שעשיתי עד כה".

לפרטים נוספים וליצירת קשר אישי, חייגו:

050-3343005

פייסבוק