E.S Design: מתמחים בכל הקשור לתוככי הבית

אם אתם עתידים לבנות בית חדש או מבקשים לערוך שיפוץ נרחב, סביר להניח שאתם תצטרכו את עזרתם של מספר אנשי מקצוע שונים, אדריכל, מעצב פנים וגם מי שמתחמים בהום סטיילינג

במסגרת כתבות המדור על עולמות הבנייה והשיפוצים בישראל, מצאנו את מי שמשלבים את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת,E.S Design  בניהולם של בני הזוג שרית ואלעד גיחון. בשיחה אישית שערכנו עימם, למדנו על היעילות והחיסכון שהם מביאים לקהל הלקוחות שלהם בכל הנוגע לפרויקטים השונים, ועל עיצוב אמנותי מסוגנן חסר פשרות שמייחד את העבודות שהם מוציאים לפועל, על כך ועוד בכתבה הבאה.

E.S Design: טובים השניים מן האחד

שרית ואלעד גיחון הם חלומם הרטוב של כל מי שמבקשים לבנות לעצמם בית חדש, החל משלב התוכניות עד לשלב של קבלת המפתח, וגם עבור מי שמבקשים לבצע שינוי משמעותי ולשפץ את בית המגורים הנוכחי, ולהפוך אותו לחדיש ומיוחד.

השניים בוגרי תואר הנדסאי באדריכלות, מעצבי פנים וגם מתמחים בכל הקשור להום סטיילינג, כך שבכל הנוגע לכל מה שקשור לתוככי הבית, סיעור המוחות של שניהם ביחד, מוביל לתוצאות יפיפיות. במשך שלוש השנים האחרונות עיקר פועלם של שרית ואלעד בבתים פרטיים, דירות, כולל Airbnb, ובקרוב מאוד הם עתידים להתרחב גם בכל הנוגע לנדל"ן מסחרי ועוד.

לקראת הכנת הכתבה, ערכנו שיחות עם מספר גדול של לקוחות שנעזרו בשירותיהם של  ,E.S Designולמדנו כי לא רק הידע המקצועי והניסיון של שרית ואלעד שיחק תפקיד ראשי, אלא קודם כל היה זה היחס האישי יוצא הדופן בכל הנוגע לקבל שירות במחוזותינו.

כאשר סיפרנו זאת לשרית, היא שמחה לשמוע וסיפרה על תהליך העבודה שלהם: "הדבר הבולט ביותר שאנחנו עושים בשיחת ההיכרות הראשונה היא קודם כל להקשיב, פחות לדבר. רק כך אנחנו יכולים להתחבר אל הלקוחות שלנו, לשמוע על העולמות שלהם, על התשוקות והחלומות, איך הם רוצים שהבית יראה, מה הוא ישדר, ומשם אנחנו יכולים לפרוס בפניהם את תפיסת העולם שלנו, ויזואלית ומקצועית. בדרך כלל מי שמגיעים אלינו עושים זאת לאחר שקיבלו המלצות מאחרים, או כאשר הציצו בעבודות שעשינו, ומשם קל יותר לערוך תיאום ציפיות".

האם יש שפה וקו עיצובי מוגדר שלכם, כך שאפשר לראות עבודה מסוימת ומיד לדעת שזה שלכם?

עיצוב חלל הבית ע''י E S Design
צילום: צילום: מאור מויאל

"לא, אין לנו שפה מוגדרת, אלא ראש פתוח ולעיתים אף פרוע.זה אומר שבכל פרויקט אנחנו יודעים לתת את הטוויסטים והטאץ' הייחודי בהתאם למי שעומדים מולנו, לכן אף פרויקט שלנו הוא לא סקיצה אחת ברורה ומרכזית ועליה מוסיפים פה ושם, אלא סיפור חדש שמתחיל מאפס ממש.

גם אם אנחנו צריכים לעצב בית בסגנון כפרי, אנחנו נדאג שיהיו תוספות "צועקות", בצבעים, בחומרים, לשבור חללים מסוימים. זה נכון גם לגבי בית מודרני, כמובן שבמרכזו הוא יהיה רגוע עם קווים נקיים, אבל יהיה גם תוסף של טביעת אצבע שונה מהרגיל".

אתם עושים את הכל מהכל הנוגע לתוככי הבית, אך עד כמה הנעשה בחוץ משחק תפקיד?

עיצוב חלל החדר ע''י E S Design
צילום: צילום: מאור מויאל

"הנוף מסביב משחק תפקיד מרכזי, כמובן, בין אם מדובר בבית פרטי, דירת גן או מרפסת. בימים אלו יש לנו פרויקט חדש, דירת גן במודיעין, ואנחנו בונים גם את כל הגינה, וזה כולל את הפרגולה, בריכה ומטבח חיצוני. כמובן שגם הנוף הוא חלק מרכזי בלדעת איך לשלב בין הכל, זו משימה מאתגרת אך מהנה במיוחד, לעבוד עם חומרים והטבע הירוק שמסביב, או גם להכניס צמחייה אל תוך הבית", אלעד הסביר.

מה בכל הנוגע להום סטיילינג, מדוע כדאי להיעזר באנשי מקצוע כמוכם, ולא לעשות זאת באופן עצמאי?

"הום סטיילינג זה לא עניין פשוט של ללכת לאיזו חנות ולקנות כמה כריות ושטיחים, אלא גם מאחורי הלבשת הבית ישנה תורה שלמה, שצריך לדעת לחבר בין פריט אחד לשני, לקשר אותו אל חלל הבית בו נמצאים, לדעת לשחק ולשלב נכון עם הצבעים ועוד.

בהום סטיילינג צריך לתת התייחסות ובמה מרכזית לכל דבר בנפרד, למשל בכל הנוגע לתאורה, זו יכולה להית תאורה בתקרה, פנסים על הקיר, גופי תאורה תלויים בפינה ומתחתם צמחייה, או אזור שבו יהיה אור חזק או אור עדין יותר. לדעת להתאים את האור כך שהוא יעניק את הפוקוס לתמונה מסוימת, כוורת מזכוכית, או כוורת בעלת שקע פנימי ואז להדגיש את האובייקטיבים שנמצאים בפנים, כך שזה לא רק ללכת ולקנות משהו, רחוק מזה", אלעד חידד עבורנו את הדברים.

E.S Design: שולטים גם בעולם הנגרות

עיצוב השירותים והמקלחת ע''י E S Design
צילום: צילום: מאור מויאל

עוד למדנו כי הנגרות היא חלק מרכזי נוסף בפעילות של שרית ואלעד. הם אלו שמתכננים את המטבחים, ארונות, חדרי ילדים, פינת איפור, פינת עבודה, מזנונים, עמדות טלוויזיה, ארון שירות ועוד, החל מרמת הסרטוט, נגר, בחירת החומרים, צבעים וגימור סופי.

משרדי החברה ממוקמים בראש העין, ופגישות העבודה נערכות באופן פרונטלי, במשרדים של E.S Design או בבית הלקוח.

ליצירת קשר אתם מוזמנים לחייג לטלפון: 054-3288288

פייסבוק

אינסטגרם