תרמיטק: החברה המובילה בישראל באיתור של נזילות ונזקי מים

למרות הקדמה בבנייה של בתים והשימוש בחומרי גלם איכותיים, בסופו של דבר בשלב כזה או אחר תמיד תצוץ לה בעיה מוכרת, נזילה

לוגו של תרמיטק

כיצד מזהים זאת? בין היתר על ידי כתמי רטיבות שניתן לראות על הקירות, הצפה שעולה מבין המרצפות, עובש שצץ לו על התקרה וכד'. אך מה עושים אם לא מזהים כי ישנה נזילה בצנרת שבתוככי הקירות, אבל מרגישים כי חשבון המים טופח בהגזמה?

ברוכים הבאים לעולמם של מי שיכולים לאתר נזקי מים ונזילות. על מנת ללמוד על השיטות היצירתיות בתחום, שוחחנו עם מי שנחשב למומחה מספר אחד בתחום, דרור ישראלי, הבעלים של חברת תרמיטק. בראיון אישי דרור סיפר לנו על השירות אותו הוא מעניק, איתור של נזילות מים במבנים ושטחים בכל גודל, איתור של חדירת מי גשם למבנים וכל מה שקשור לנזקי מים אחרים.

תרמיטק: מתחייבים ל 100% הצלחה!

בשנים האחרונות קמו להן לא מעט חברות בתחום של איתור נזילות המים, הצפות וכד', אולם בודדים בלבד מוכנים להתחייב ל- 100 אחוזי הצלחה במתן השירותים שהם מעניקים, והראשונים לעשות זאת היו "תרמיטק", בניהולו של דרור ישראלי, הפעיל בשטח עוד משנת 1984, כאשר התמחה בעבודות בניין הכוללות יסודות בניה, איטום ואינסטלציה.

בעשור האחרון, עיקר הפעילות של דרור באה לידי ביטוי באיתור של מקומות הנזילה השונים, כאשר לאחר בדיקה קפדנית ויסודית, הוא מעניק את חוות הדעת כמומחה אשר גם קבילה בבית משפט, כך שיכול לכוון את לקוחותיו ואנשי המקצוע השונים בדיוק מושלם למקור הכשלים, ומה צריך לעשות בנידון.

כיצד הוא עושה זאת? על ידי שימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות שיש, אלו כוללות:

  • מצלמה תרמית.
  • גלאי אקוסטי.
  • מערכת גז.
  • סיב אופטי לצילום.
  • גלאי לחות.
  • מד לחץ ועוד.

למידע נוסף על טכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילות - לחצו כאן

בדיקת נזילות תרמיטק
צילום: צילום: יח''צ

לקוחות מספרים: תרמיטק הצליחו היכן שאחרים נכשלו

באתרי הביקורת השונים ברחבי האינטרנט מצאנו מאות חוות דעת על השירות שדרור ישראלי מעניק. בין יתר המחמאות על המקצועיות, אמינות ושירותיות שלו, היו רבים שציינו כי נעזרו ב"תרמיטק" לאחר שהתאכזבו משירותיהם של אחרים, שלא הצליחו לעלות על התקלה קודם לכן.

גל.ז כתב: "לעיתים נדירות נתקלים בבעל מקצוע מעולה כמו דרור, מדובר במקצוען ברמה הגבוהה ביותר וגם אישיות מיוחדת. בשל צורך דחוף, דרור הסכים להגיע לאתר מקור נזילה מספר שעות לפני שטס לחופשה, הוא עשה עבודה יסודית וסבלנית ודאג שהחוות דעת מומחה תגיע בזמן. אני ממליץ עליו בחום רב, פשוט אין מקום להתלבט".

הילה.ח החמיאה גם היא: "חברת תרמיטק בניצוחו של דרור, העניקה לנו שירות מהיר מהיום למחר, שירות מקצועי ובלתי מתפשר. בבניין גדול שבו אנו מתגוררים, לצד שטחים ציבוריים רחבים ותשתיות ישנות ומורכבות, הוא הצליח לאתר מקור פיצוץ מים תת קרקעי גדול,  לאחר שכל ניסיון אחר לאתר את מקורו לא צלח. דרור דאג והתקשר גם לאחר האיתור כדי לוודא שהכל הסתדר, אני ממליצה בחום".

חברה של מומחה יחיד ומיוחד

השירות של תרמיטק הוא בפריסה ארצית, אך בשונה מחברות אחרות בתחום, תרמיטק היא חברה של איש אחד ומקצועי מאוד, דרור ישראלי, הוא זה שמגיע לכל קריאה, אין דבר כזה צוותים נלווים בתרמיטק.

הידע והניסיון שצבר לאורך השנים לא יסולא בפז, ובין היתר הוא מחזיק בתעודות רבות שקיבל ממכון התקנים הישראלי וגופים נוספים, לאחר שהמתקצע ועבר קורסים והשתלמויות בתחומים מגוונים, כמו בניין, איטום, חיפויים, צנרת ועוד.

לכל תעודות מומחה לאיתור נזילות מים - לחצו כאן

בדיקת נזילות תרמיטק
צילום: צילום: יח''צ

תרמיטק מציגים: שימוש במצלמה תרמית המתקדמת ביותר בשוק

על המצלמה התרמית הכי מתקדמת וחדשנית בארץ בה הוא נעזר, דרור סיפר: "מדובר במצלמה תרמית בעלת רזולוציה גבוהה המאפשרת נראות מצויינת של נתונים על המסך יחד עם רגישות גבוהה והיא היעילה ביותר לאיתור של נזילות מים.

היכולת שלה מאפשרת לזהות נזילות, גם הקשות ביותר. אם בעבר כדי לבצע איתור של נזילה או דליפה ממקור מים ספציפי היה צורך לחפור בורות, לשבור קירות ולרסק מרצפות, וכל זאת רק כדי לאשש חשד של נזילה ולהתחקות אחר מיקומה המדויק, היום מדובר במציאות שונה לחלוטין.

המצלמה כוללת 76,800 פיקסלים, כאשר שיטת הצילום הייחודית שלה כוללת תמונת סטילס ותמונה תרמית, היא מחברת אותם יחד כך שמקבלים תמונה חדה, ברורה ואיכותית שמסבירה לנו את הבעיה בצורה הטובה ביותר, על ידי אובייקטים בצבעים שונים המשקפים מידות חום שונות".

מספקים חוות דעת קבילים בבתי המשפט

למדנו כי לאחר שהוא מאתר את התקלות השונות, דרור מוציא דו"ח מפורט, חוות דעת מומחה, כך שאפשר יהיה לטפל בהן באופן מיידי ועל הצד הטוב ביותר: "החוות דעת נשלחת ללקוח עד 3 ימים לאחר הבדיקה שאני עורך בשטח, היא ממוחשבת, ברורה, מצולמת וקבילה משפטית. החוות דעת כתובה בשילוב תמונות מהשטח, אשר מפרטים ומסבירים על הכשלים שנמצאו ועל הנזקים בפועל", הוא סיפר.

תרמיטק: יצירת קשר

לפרטים נוספים אודות השירות האישי שדרור ישראלי מעניק, חייגו:

050-6300065

אתר

פייסבוק