בית החולים הוטרינרי ברמת גן: ההמלצה שלכם

כאשר מאמצים גור כלבים או חתולים הבית כולו מתמלא באור ובשמחה, הילדים נלהבים כאשר התווסף להם עוד חבר לשחק איתו, וגם ההורים מאושרים ויודעים, אין כמו חיית מחמד כדי לפתח את הביטחון העצמי של הילדים

בית החולים הוטרינרי - ד"ר שרון שגב ברמת גן

לצד השמחה וגם המטלות היומיומית, ובדיוק כמו בני הבית, כך גם חיות המחמד שהופכות להיות חלק מהמשפחה, צריכות לקבל טיפול רפואי מסור כשהן חולות או נזקקות.
על מנת להגיע למרפאות הוטרינריות המומלצות ביותר בחרנו להיעזר בחוכמת ההמונים, ובזכות סקר מקיף שערכנו בקרב אלפי קוראי המדור, הגענו למספר מקומות ברחבי הארץ.
המקום שקיבל את מירב הקולות באזור המרכז היה הרבה יותר מעוד מרפאה רגילה לבעלי חיים, אלא בית חולים לכל דבר, "בית החולים הוטרינרי ברמת גן" בניהולו של הוטרינר שרון רגב, מפיק מטעם המדור קפץ להתרשם מהמקום המדובר ואלו הרשמים שהביא עימו בחזרה.

בית החולים הוטרינרי ברמת גן: עושים הכל למען הכלבים והחתולים

"בית החולים הוטרינרי -  ד"ר שרון רגב ברמת גן" הינו מקום קסום לכלבים וחתולים, והמוטו על פיו פועלים שם אינו משתמע לשתי פנים.

30 אנשי צוות הכוללים וטרינרים, אחים ואחיות וטרינרים, מזכירות רפואית, אנשי תחזוקה ועוד, רואים את בעלי החיים כבני משפחה לכל דבר, חשים ומרגישים את כאבם וסבלם כאשר אלו חולים או פצועים.

באותה הנשימה, גם מי שמביאים את חיות המחמד שלהם לטיפול במקום יודעים, הדבר הנכון ביותר לעשות עבור הכלב או החתול, הוא לתת לאנשי המקצוע את הזמן והמרווח לעבוד בשקט, כך שיוכלו להעניק את השירות המסור, המקצועי והחומל ביותר עבור בן המשפחה שלהם.

מי שעומד בראש "בית חולים וטרינרי רמת גן" הממקום ברחוב הכבאים 9 בשכונת גני ערמונים הוא שרון רגב, בן 64 ובעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום.

את תחילת דרכו המקצועית עשה רגב בראשית שנות ה 80' בדולפינריום בתל אביב, שם טיפל בדולפינים ובכלבי ים, לאחר מכן פתח מרפאה לחיות מחמד, ובשנת 2000 הקים את בית החולים הנוכחי ברמת גן.

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/WibmcMShyQM']

בית החולים הוטרינרי ברמת גן: מגוון רחב של שירותים

בין היתר שירותי בית החולים כוללים:

  • כירורגיה.
  • הדמייה מתקדמת.
  • טיפולי שיניים.
  • שירותי מעבדה.
  • אמצעי אבחון מתקדמים ללב בעזרת קרדיולוגית מומחית.
  • אורטופדיה.
  • אשפוזי יום ולילה.
  • חיסונים ורפואה מונעת.
  • רפואה משלימה.
  • מספרה ועוד.

בית החולים הוטרינרי - ד''ר שרון שגב ברמת גן
צילום: צילום: יח''צ

חלוקה נפרדת וחכמה בין כלבים לחתולים.

בסיור שערכתי במקום נוכחתי שבית החולים למעשה מחולק לשתי מרפאות נפרדות לחלוטין, מרפאה אחת לחתולים בלבד שנקראת ,CATVET ומרפאה נוספת לשאר המחמדים, בעיקר כלבים ומעט מכרסמים וציפורי מחמד.

שאלתי את ד"ר רגב מדוע הם בחרו לבצע את ההפרדה הזו?

"מהניסיון שצברתי לאורך השנים והוא מגובה בעשרות מחקרים, אני יודע עד כמה זה נורא לחתול לשבת בכלוב סגור בסמיכות לכלבים בחדר המתנה של וטרינר, גם כך הסטרס של יציאה מהבית ונסיעה ברכב בתוך כלוב קשה מספיק לחתולים.

המתנה לצד כלב במקום שהוא לא הסביבה החמה והמגוננת כפי שיש להם בבית, אלא במקום שיש בו תנועה של לא מעט אנשים הנכנסים ויוצאים, בעלי חיים שהם לא מכירים, ריחות שונים וכד', כל השינויים הללו יכולים להכניס אותם לסטרס ולפגוע בריאותית, וזה הדבר האחרון שאנחנו רוצים שהם ירגישו כאשר מגיעים אלינו עם צורך רפואי מסוים".

הרעיון החכם מאחורי החלוקה הזו אכן עושה את שלו.

במתחם של הכלבים לא היתה סכנה לריבים בין כלבים וחתולים, והכלבים כולם הרגישו נינוחים, וגם במתחם ההמתנה הנפרד של החתולים מפלס הלחץ היה נמוך.

מרפאת החתולים שונה במבנה שלה, היא אינטימית יותר, החדרים שקטים ומרופדים עם פינות מחבואים קטנות לנוחיותם של החתולים, הרחק מהנביחות של הכלבים.

מתחם האשפוז של החתולים מבודד לחלוטין, ללא רעש, ריח או כל נוכחות אחרת של כלבים, ולא בכדי מרפאת החתולים הזו זכתה בהסמכה (אקרדיטציה) של Cat Friendly Clinic מטעם האגוד העולמי לרפואת חתולים ISFM.

בית החולים הוטרינרי ברמת גן: לקוחות מעידים

ניצלתי את השהות שלי במקום על מנת לשוחח עם כמה מבעלי הכלבים והחתולים שהביאו את יקיריהם לטיפול בבית החולים.

נעמי.ל שהגיעה עם כלב הפודל שלה סיפרה: "הצוות כאן אכפתי ונותן שירות מעולה מכל הלב. לאחר כל ביקור שלנו אנשי הצוות מתקשרים לשאול מה עם הכלב, איך הוא מרגיש ואיך אנחנו.

הוטרינרים פה הכי טובים שיש, מקצוענים וזמינים, וישנו מספר חירום למישהו שתמיד נמצא בכוננות. זה המקום הכי טוב שנתקלתי בו עבור כלבים, גם ברמת השירות וגם ברמת המקצועיות".

נטע.ל החמיאה גם היא: "ערב שישי אחד לפני מספר חודשים החל אצלנו עם ניתוח של החתולה האהובה שלנו, לאחר שזו בלעה עצם לא מזוהה.

זו היתה תקופה מאתגרת ולא קלה עבור כל בני המשפחה שדאגו ימים ולילות לחתולה, עד שהיא חזרה אלינו הביתה בריאה ושלמה. לא היינו צולחים את התקופה הזו אלמלא היה עומד מולנו צוות קשוב, מקצועי ורגיש, ועל כך תודתי נתונה להם".

פנסיון מיוחד לחתולים

אחת השאלות שעולות בקרב משפחות עם בעלי חיים היא מה לעשות כאשר מבקשים לצאת לחופשה של מספר ימים בארץ או בחו"ל, והיכן להשאיר את הכלב או החתול?

אין ספק כי בכל הנוגע לכלבים החיים נוחים יותר, כאשר אפשר להיעזר בבני משפחה, חברים או אפילו שכנים, שיאמצו את הכלב למספר ימים, או יגיעו מספר פעמים ביום להוציא אותו לטיפול קצר ונעים.

אך בכל הנוגע לחתולים מדובר במשימה קשה הרבה יותר, כיוון שלחתולים יש אופי שונה ומיוחד, ובעיקר כאשר ישנם חתולים הזקוקים לטיפול רפואי קבוע.

על מנת לטפל בסוגיה הזו שמטרידה בעלי חתולים רבים, ב "בית החולים הוטרנירי ברמת גן" הקימו פנסיון המיועד לחתולים בלבד, וזה כולל בתוכו לא רק לינה וארוחות, אלא גם טיפול והשגחה רפואית בהתאם לצורך, כמו זריקות של אינסולין, עירוי נוזלי, מתן תרופות ועוד.

בית החולים הוטרינרי ברמת גן: יצירת קשר

צילום: צילום: יח''צ

בריאות הכלבים והחתולים חשובה לא פחות מבריאותם של אנשים, והרי הם חלק מכל משפחה שמחזיקה אותם, ולכן גם להם מגיע לקבל את הטיפול המסור והטוב ביותר, וללא ספר ב "בית החולים הוטרנרי של ד"ר שרון רגב ברמת גן", העמידו את הרף מהגבוהים ביותר בישראל.

לפרטים נוספים חייגו: 03-6742467.

במקרים דחופים: 054-2226210.

פייסבוק של הכלבים

האתר של הכלבים

פייסבוק של החתולים

האתר של החתולים

אינסטגרם