זקוקים לשירותי מחשוב? הכירו את די.פי.סי טכנולוגיה

כל בעל עסק יודע ששירותי מחשוב איכותיים הם בין הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר בעסק. בין אם אתם זקוקים להקמה של תשתית מאפס ובין אם אתם זקוקים לתמיכה שוטפת או טיפול בתקלות - דוד סמואל, הבעלים של חברת די.פי.סי, ידאג שתקבלו מענה מלא לכל הצרכים שלכם

די.פי.סי טכנולוגיה

כל בעל עסק יודע ששירותי מחשוב איכותיים הם בין הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר בעסק. בין אם אתם זקוקים להקמה של תשתית מאפס ובין אם אתם זקוקים לתמיכה שוטפת או טיפול בתקלות - דויד סמואל, הבעלים של חברת די.פי.סי טכנולוגיה, ידאג שתקבלו מענה מלא לכל הצרכים שלכם.

דויד סמואל הוא לא עוד איש מחשוב "רגיל". את דרכו המקצועית, החל כשכיר בחברה גדולה שהעסיקה כ-600-700 עובדים וכבר אז הבין שחברות בסדר גודל כזה, אשר אינן נותנות בהכרח מענה פרסונלי ללקוחותיהן, פחות מתאימות עבורו. "החברות האלה ראו את הלקוח בסימן של דולר וככה גם את העובד", הוא מספר. "הרבה פעמים הלקוחות היו מתעצבנים ולמרות שזה לא היה נעים - הבנתי אותם לגמרי. הבנתי את האכזבה שלהם מהמענה הלקוני והפחות פרסונלי".

עם הזמן, הבין סמואל שהוא לא יכול להמשיך לעבוד בצורה כזו והחליט לחפש עבודה אחרת - כזו ששמה את הלקוח במרכז. "הבנתי שאני לא מסוגל לתת לאנשים שירות שאני לא עומד מאחוריו - והתפטרתי. חיפשתי עבודה במשך הרבה זמן ולצערי לא מצאתי מקום עבודה שענה על ציפיות השירות שלי", הוא מעיד, "ואז אשתי הציעה לי להיות עצמאי וזה מה שעשיתי".

וואן סטופ-שופ

בשנת 2007 יצא סמואל לדרכו העצמאית, מבלי שהיה לו אף לא לקוח אחד. "יום אחד הגיע מישהו וחיפש איש IT, וככה, מהלקוח הראשון הזה ועד היום, הגיעו אליי לקוחות מפה לאוזן" הוא מספר. כיום, מספק סמואל שירות בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים. "אלה עסקים שלא היו מקבלים מענה מחברות גדולות", הוא מסביר, "הבנתי שלחברות הקטנות האלה, שיש להן 10-20 משתמשים, מגיע אותו שירות כמו בחברות שבהן יש עשרות רבות של משתמשים. זה בעצם מה שהוביל אותי להקים את העסק. זה היה החזון שלי".

כשסמואל מדבר על חזון, ניכר שהוא חשב גם על הפרטים הקטנים ביותר - עניין אשר בא לידי ביטוי במעטפת השלמה של השירותים שהוא מספק ללקוחותיו. החל מהקמת תשתית, דרך תחזוקה שוטפת ועד לשאלות או תיקונים קטנים - בחברת די.פי.סי טכנולוגיה ניתן לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחד, כך שהלקוח אינו נדרש לחפש קבלנים חיצוניים לצרכיו השונים. "חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מרוצה ושיקבל את מה שהוא צריך".

די.פי.סי טכנולוגיה
צילום: צילום: יח''צ

בנוסף לשירותי המחשוב שהוא מעניק לעסקים, סמואל מחזיק גם בחנות מחשבים קטנה בשם FOCA ("כלב ים" בספרדית) בתל אביב, אותה מנהלת בתו. "לקוחות מזמינים מחשב - והמחירים שהם משלמים עבורו  פשוט לא הגיוניים", הוא אומר. "אמרתי לעצמי שאני צריך למצוא חומרה מיוחדת, איכותית, אבל במחירים הגיוניים ונגישים - וככה נולדה גם החנות".

די.פי.סי טכנולוגיה: שירותיות מעל לכל

האכפתיות של סמואל כלפי לקוחותיו היא ללא ספק עניין די נדיר בנוף העסקי של ימינו. "אני תמיד זמין ללקוחות שלי לכל שאלה וגם לעזרה דחופה. אני שם כדי לתת להם את השירות הזה", הוא אומר. "לדוגמא, לקוח פנה אליי בטענה שנפלה לו המערכת באמצע פגישה – נתתי לו מענה מיידי למרות שזה היה מחוץ לשעות הפעילות. חשוב לי לתת את המענה המקיף והטוב ביותר שאני יכול לתת. יש ימים שאני יכול לשבת במשרד יום שלם ולתת סיוע טלפוני ויש ימים של כיבוי שריפות כשלקוחות מתקשרים בשעת בוקר מוקדמת. אני תמיד מנסה לעזור קודם דרך הטלפון כדי שהבעיה תיפתר במהירות, אבל אם אני לא מצליח - אני מגיע ללקוח מיד. ואני נהנה לעשות את זה, זה נותן לי תחושת סיפוק".

די.פי.סי טכנולוגיה
צילום: צילום: יח''צ

"כל בוקר אני קם ומחייך"

אותה תחושת סיפוק שסמואל מדבר עליה, היא ככל הנראה הסיבה לכך שהוא כל כך מושקע בעבודתו. "כיף לי וטוב לי", הוא מספר, "כל בוקר אני קם ומחייך - גם אם טוב וגם אם רע, ואלה הפנים שגם הלקוח רואה". באותה נשימה, הוא מסביר שאחד הדברים שהכי מעציבים אותו, הוא העובדה שמרבית בעלי העסקים מעדיפים לפנות לחברות גדולות יותר לשירותי מחשוב. "אנשים עושים עסקאות עם חברות גדולות שלא באמת רואות אותם", הוא אומר. "חשוב להבין שחברה גדולה יותר היא לא בהכרח איכותית יותר, ולפני שסוגרים עם כל איש מקצוע בתחום המחשב - כדאי לבדוק תמיד עוד כמה הצעות ואפשרויות, ולהתרשם כמובן מהמקצועיות ומהשירות. אני תמיד אתן את השירות הכי טוב שאני יכול לתת ללקוח".

די.פי.סי טכנולוגיה
צילום: צילום: יח''צ

די.פי.סי טכנולוגיה

כתובת: קהילת ונציה 12, תל אביב

טלפון:  052-5688825

אתר הבית

עמוד הפייסבוק