אלומיניום הצפון חטיב – כל היתרונות של עולם האלומיניום

אם בעבר היו נפוצים בישראל סוגים וחומרים אחרים של חלונות, דלתות, שערים, ויטרינות, מעקים ופתרונות הצללה כמו פרגולות, כיום מה שמככב בכל אלו הוא האלומיניום

חיפוי אלומיניום חיצוני ע"י אלומיניום הצפון חטיב

על מנת ללמוד יותר על היתרונות והשימוש שעושים באלומיניום בכל הנוגע לתוככי הבית ומחוצה לו, שוחחנו עם מוסטפא חטיב, אחד מהבעלים של " אלומיניום הצפון חטיב ".

אלומיניום הצפון חטיב - מעצמה של אלומיניום

"אלומיניום הצפון חטיב" הינה אחת החברות המובילות ביותר בישראל בשימוש באלומיניום. החברה עצמה פעילה מאז 1987 ומי שהקים אותה הוא נזיה חטיב, כיום מוסטפא בנו משמש כיד ימינו, ובבעלותם כארבעה מפעלים לייצור.

תכונות של האלומיניום - מידות בפני פגעי מזג האוויר 

מוסטפא סיפר לנו על היתרונות בשימוש באלומיניום: היתרון המובהק ביותר של אלומיניום ביחס לחומרים אחרים ובכלל, זו העמידות הגבוהה שלו בפני מזגי האוויר, בין אם זה חום כבד או רוחות וגשמים עזים.
ישראל היא מדינה שמתאפיינת במזג אוויר קיצוני, לא פעם, בין ימים של שמש לוהטת וימי חורף קשים, כי לעומת אירופה, פה אין כמעט טפטופים עדינים, אלא ימים רצופים של גשם שמכה מכל עבר, ואלו יכולים לפגוע בדלתות או חלונות מעץ ושאר חומרים.
היתרון של האלומיניום זו העמידות שלו לעומת כל אלו. גם הנראות שלו נשמרת לאורך שנים, וזה עוד לפני שדיברנו על היכולת של האלומיניום לשמור על מראה נקי לאורך זמן".

אלומיניום - כמה זה עולה לנו?

חיפוי אלומיניום חלונות ע''י אלומיניום הצפון חטיב
צילום: צילום: יח''צ

מאחר ואלומיניום הצפון חטיב  היא חברה יצרנית של אלומיניום, יש לה את היכולת להיטיב עם קהל הלקוחות של החברה באופן חסר תקדים. מדובר בהנחה קבועה של 30% על כל המוצרים! מעבר לזה, מוסטפא הוסיף וסיפר על עלויות התחזוקה הנמוכות יותר בשימוש של אלומיניום:
"עלות התחזוקה השוטפת של מוצרים מאלומיניום היא נמוכה בהרבה לעומת עלויות של חומרים אחרים. אם ניקח למשל לדוגמא פרגולות ופתרונות הצללה, אז ישנן כאלה שצריך לשייף ולצבוע מחדש בשמן מיוחד כל כמה שנים, או אפילו להחליף אותה כליל, הדברים נכונים בעיקר בכל הנוגע לפרגולות שעשויות מדקים ועץ. כך שמדובר בהוצאה שיכולה להגיע למאות ואלפי שקלים לאורך השנים.
לעומת זאת, פרגולה מאלומיניום לא דורשת תחזוקה שוטפת, ואין צורך להחליף אותה, כך שאתם יכולים להרוויח פעמיים, גם מההנחה הגדולה שלנו, וגם מהעובדה שחוסכים כסף לאורך השנים בזכות העמידות של האלומיניום".

נראות ואפקט ה"וואו"

כיום הדלתות והחלונות בבתים, משרדים ושאר חללים, מעניקים אופי שונה לגמרי בזכות עיצובים מיוחדים שעושים את ההבדל, ויוצרים את אפקט ה"וואו".
זאת הסיבה שכיום רבים מהאדריכלים ומעצבי הפנים עושים שימוש באלומיניום. "האלומיניום מצליח לשמור על המראה שלו לאורך שנים ארוכות, לכן זה תמיד מרגיש כאילו מדובר במוצר חדש. היופי הוא שאפשר גם לשחק עם חומרים אחרים בשילוב עם האלומיניום, זה נפוץ מאוד בכל הנוגע לחלונות, דלתות, מעקות וויטרונות", מוסטפא סיפר.

אלומיניום הצפון חטיב – כל היתרונות במקום אחד

חיפוי אלומיניום ע''י אלומיניום הצפון חטיב
צילום: צילום: יח''צ

בזכות ניסיון של 35 שנה וארבעה מפעלי ייצור, היכולת של "אלומיניום הצפון חטיב" לספק את הסחורה המבוקשת נעשית תוך פרקי זמן קצרים ביותר.
מעבר למוצרי המדף שהם מציעים, ניתן ליצור מולם קשר על מנת לייצר פריט בהתאמה אישית, כאשר מוסטפא או אחד מאנשי הצוות שמקיפים אותו, מגיעים כל הדרך אל הבית, דירה או בית העסק שלכם, לוקחים את המידות המדויקות ומעניקים הצעת מחיר, כל זאת ללא שום התחייבות.

אלומיניום הצפון חטיב – יצירת קשר

לפרטים נוספים בכל הנוגע למוצרי האלומיניום השונים, ניתן ליצור קשר ישיר עם מוסטפא חטיב בטלפון: 052-879-7674

פייסבוק