המזל של אבי

הכירו את אבי מזלתרים, מעצב השיער העפולאי שיעניק לכל אחת מכן פתרונות ותוספות שיער במגוון השיטות המתקדמות בעולם

מוגש מטעם : אבי מזלתרים

את מרגישה שהגיע הזמן שלך להסתפר. את מתקשרת, מזמינה תור, מגיעה, מקשקשת קצת עם הספר וממשיכה לעיסוקים שלך. נשמע טריוויאלי לא? אז מה תגידי אם נספר לך שבבירת העמק, עפולה, יש מספרה שלקחה את כל עיסוק עיצוב השיער צעד אחד קדימה והפכה אותו לקונספט חדשני שלא רואים בכל מקום? הכירי את מעצב השיער, אבי מזלתרים.

אנשי צוות המערכת שלנו בחנו לאחרונה מגוון מספרות באיזור הצפון והגיעו למסקנה כי אבי מזלתרים, מעצב עיצוב השיער המקצועי מעפולה הוא המוביל בתחום ומומחה להחלקות שיער, תוספות שיער, גוונים, תספורות, תסרוקות, שיער צבעוני ועוד. ככה זה כאשר יופי, עיצוב ומקצועיות נפגשים. מיד כאשר מגיעים למספרה שלו, הנשים מבינות שהן לא באו רק להסתפר באווירה אחרת, אלא גם לצאת מרוצות במלוא מובן המילה.

צילום: צילום : יחצ

איך הכל החל?

בגיל 15 אבי מזלתרים התחבר לתחום עיצוב השיער ובשיחה שלנו איתו הוא נזכר: "כבר אז הרגשתי שמתבשל אצלי החיבור לתחום העיצוב השיער והיופי. אני זוכר שהייתי צופה בתצוגות אופנה או בקליפים, מיד עיניי היו נשואות לעיצוב השיער, לאיפור, לסטייל ולסגנון. הייתי ממוקד מטרה להגיע לסטודיו משלי ולהביא את הסגנון והיצירתיות שלי. עיצוב השיער הינה העבודה הראשונה שלי והיחידה - זאת התשוקה, הייעוד, היכולת להביע את עצמי ביצירות ולא במילים. ככל שחלפו השנים התמקצעתי, למדתי, עברתי הכשרות רבות בארץ ובחו"ל''.

בשיחה שלנו עם אבי מצאנו כי הוא תמיד שאף ללמוד את המגוון הרחב שתחום השיער מציע. הוא דאג לעבור את כל הבחינות של משרד העבודה והתעסוקה וסיימם עם סוג 3, שזאת התעודה המקסימלית להכשרת ספר בארץ. אבי למד את תחום הכימיה ושיטות הכנת צבעי שיער, עבר הכשרות הוראה בעיצוב השיער ומשם המשיך להכשרות בארץ ובחו"ל בתחום תסרוקות השיער כאשר לאחר מכן גלש ללימוד האיפור.

"כשהייתי מסרק כלה הייתי מדמיין את האיפור עליה ובמקום להסביר למאפר/ת פשוט החלטתי ללמוד ולעשות את העבודה בשלמותה, משם המשכתי להכשרות בחו"ל לתוספות השיער בשיטות ייחודיות ומגוונות, למדתי פטנטים ולפתח פתרונות שיער לכל מיני בעיות שיער שונות''. הוסיף אבי והמשיך: "חשוב לי תמיד להיות מעודכן בטרנדים החדשים שיוצאים לעולם, הרי תחום השיער הוא מגוון ותמיד יוצאים צבעי שיער עם טכניקות מיוחדות חדשות, שיטות גזירות, החלקות בשיטות רבות, מוצרי שיער שמפחיתים נזק לשיער וידידותיים לסביבה''.

''אם אתה ממשיך לעשות את אותו הדבר, אתה ממשיך לקבל אותן תוצאות, ולכן השאיפה שלי היא תמיד ללמוד תמיד ליצור להתחדש ברעיונות חדשים, אנחנו אנשים מגוונים בעלי סגנונות שונים וייחודיים וזה מה שיפה, אתה יכול ליצור על כל אחת את מה שמתאים ונכון בשבילה''.

צילום: צילום : יחצ

מספר אחת בהחלקות שיער

בבדיקה שערכנו מצאנו כי מספרת אבי מזלתרים מתמחה שנים רבות בתחום החלקות שיער. בימים בהם תחום ההחלקות התפתח באופן מסחרר, דאג אבי מזלתרים לשמור על המקצועיות ולעבוד רק עם חומרים מאושרים של משרד הבריאות. בשיחה שערכנו עימו הובהר לנו כי בעבר ההחלקה היתה אפשרית לסוג מסוים של שיער עם כללי זהירות רבים, מאחר ולא כל שיער יכול היה לעמוד באגרסיביות של חומר ההחלקה, אך היום, תחום ההחלקות מפותח עד מאד ובמספרת אבי מזלתרים משתמשים רק בהחלקות עם אישור משרד הבריאות לצד רכיבי החומר האיכותיים ביותר.

"ככל שנזכה לעבוד עם חומר מזוקק ונקי ובעל רכיבים איכותיים, כך נוכל לקבל תוצאות נהדרות ומשקמות לשיער''. אמר לנו אבי בשיחה שערכנו איתו. בבדיקה שלנו מצאנו כי במספרת אבי מזלתרים ישנן מספר החלקות המאפשרות החלקה לכל סוגי השיער כגון: שיער על שלל גווניו, שיער מובהר, שיער מקורזל, קשה , מרדן ועוד. חשוב לדעת כי כיום, בשוק המספרות, קיימות אלפי החלקות שונות ומגוונות אך רק לחלקן ניתן אישור משרד הבריאות, לכן חשוב לבצע החלקה מאושרת אשר ידוע מה מרכיבה ושאינה מכילה חומרים אסורים לשימוש.

צילום: צילום : יחצ

בנוסף, אחד הדברים שמייחדים את המספרה באים לידי ביטוי בכך שאבי דואג לייבא את החומרים הטובים והאיכותיים ביותר. ''אנחנו עושים שימוש בחומרים של חברות שדוגלות באיכות הסביבה ואם אני לא מאמין במוצר לא אעשה בו שימוש". אמר לנו אבי ואכן, בבדיקה שלנו מצאנו כי הרבה מאד נשים מגיעות לגוונים וצבע, אך אם אבי רואה שישנה בעיה הוא יאמר ללקוחה זאת קודם לכן, על כך שהוא רוצה לשקם את השיער ולא יעבוד על שיער בעייתי. הכסף לא חשוב כמו השם שלו ומדובר בנקודת זכות נוספת עבורו שמעניקה לו את ההצלחה.

''השאיפה שלי היא להוציא לקוחות מרוצים מהסטודיו. כאשר לקוחות מפרגנים ואומרים מילה טובה זה משמח אותי מאוד. השמחה שלהם נכנסת לי ללב וממלאת אותי. כאשר אנשים שואלים אותי מה אני עושה בחיים אני מיישר מבט ומחייך כי אני עושה את ייעודי. אני מגשים את עצמי בכל פעם מחדש, אני מחייה את עצמי דרך היצירות שלי.

אז עם רזומה עשיר של תסרוקות ותספורות למגוון נשות ישראל, יכול מעצב השיער, אבי מזלתרים, להביט לאחור בגאווה וקדימה, מלא באמונה. ב-25 השנים האחרונות הוא עוסק במקצוע שהוא כה אוהב ואם גם את רוצה לגלות את עצמך מחדש – מספרת אבי מזלתרים בעפולה היא הכתובת עבורך.

 

רח' יהושוע חנקין 70 ה, עפולה

טל': 04-6405656

טל': 0505775926

 

שעות פעילות :

ימים א' - ה'‏ : ‏‏19:00‏ - ‏9:00‏‏.

‏ימים ו' - ש'‏ : ‏‏סגור‏‏.

אתר הבית

פייסבוק

מייל avi@avimazaltarim.co.il

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ