מוכנים לחדש את הבית? הכירו את "פרקט ושטיח ישיר"

במרוצת השנים, פרקט ושטיח מקיר לקיר הפכו להיות פתרונות מועדפים על רבים בשל קלות התחזוקה והמראה המיוחד. אנו במערכת מדור הנבחרים של "רשת 13" יצאנו לחפש מקום שיציע מגוון עשיר של משטחי פרקט ושטיח ומצאנו את התשובה האידיאלית. הכירו את ״פרקט ושטיח ישיר״.

מוגש מטעם : פרקט ושטיח ישיר 

שירות למרחקים ארוכים

ליאור עסיס, המקים והמייסד של העסק, עסק כמנהל שיווק בתחום ולאחר מכן, כסוכן מכירות. הוא צבר רשת ענפה של קשרים, ידע עשיר וניסיון רב, והחליט לצאת לדרך עצמאית ולהקים את העסק. מאז, ״פרקט ושטיח ישיר״ עושה חייל מזה 25 שנה, כשסוד הקסם טמון בגורם האנושי – שירות ומקצועיות בראש סדר העדיפויות. ״השירות שאנו נותנים, מושתת על סבלנות, אדיבות ומקצועיות״, מסביר ליאור, ״כל עבודה שיוצאת תחת העסק, מתבצעת ביסודיות, בצורה הכי טובה שיש״. השילוב בין העבודה המוקפדת, לבין המחירים ההוגנים, שלרוב ניתנים מתחת למחירי השוק, הוא שהופך את ״פרקט ושטיח ישיר״ לעסק מצליח ואת הלקוחות למרוצים עד מאוד.

צילום: פרקט עץ מעושן | צילום: שירן כרמל

היצע רחב וביקוש רחב עוד יותר

ב״פרקט ושטיח ישיר״ תמצאו מגוון רחב של פרקטים ושטיחים, מהמותגים הכי מובילים, רובם ככולם תוצרת אירופה – גרמניה, בלגיה, שוויץ. מבין השמות הגדולים תמצאו את חברת ״קוויק סטפ״ הבלגית, שמספקת תוצרים בנראות ויזואלית מתקדמת, במראה הטבעי ביותר ובאיכות יוצאת דופן. ״פרקט ושטיח ישיר״ מציעים את כל סוגי הפרקטים הקיימים בשוק – עץ במבחר עצום, פולימרי, למינציה, המתאימים לחללים פנימיים, וגם פרקטים המספקים פתרונות לחללי חוץ. כמו כן, תוכלו למצוא מענה למשטחי שטיח איכותיים – שטיחים מקיר לקיר, שטיחי אריחים ועוד. כל המוצרים שמוצעים תחת העסק, הם בעלי תקן אש ומיוצרים באיכות הגבוהה ביותר שקיימת בשוק. השירות מוצע ללקוחות מכל רחבי הארץ – הן לקוחות עסקיים כמו משרדים ובתי מלון והן לקוחות פרטיים, במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

צילום: פרקט קוויק סטפ עמיד מים | עיצוב: נועה בר משה, צילום: שירן כרמל

גמישים לצרכים של הלקוח

בתהליך מול הלקוח, צוות ״פרקט ושטיח ישיר״ דואג לברר מה הצרכים של הלקוח ומה החזון שהוא רואה לעצמו. בשלב הבא, מותאמת פגישה מסודרת כאשר הלקוח יכול להגיע לאולם התצוגה של העסק ולהתבונן בהיצע העשיר, או שניתנת לו האפשרות שצוות החברה יגיע עד אליו, עם כל החומר הרלוונטי לו. עם בחירת המוצר הדרוש – פרקט או שטיח, ניתנת ללקוח הצעת מחיר אטרקטיבית ובעת סגירת העסקה, מתאמים התקנה שמתאימה לטווח הזמנים המדויק של הלקוח. ״אנחנו מנסים להתאים את עצמנו ככל שניתן, לדרישות הלקוח״, מספר ליאור, ״אם לדוגמא לקוח נמצא בשלב בנייה או שיפוצים ולא יודע לתת זמן משוער שנכון להתקנה, הוא יודע שהוא רק צריך להתקשר אלינו שבוע לפני המועד המתאים, ואנו נתאם לו התקנה. הקו המנחה אותנו הוא לתת שירות שיהיה לשביעות רצונו של הלקוח״. יתר על כן, צוות ״פרקט ושטיח ישיר״ נכון לענות על בקשות יוצאות דופן עבור הלקוח – בין אם מדובר במפגש עם אנשי מקצוע נוספים של הלקוח כמו מעצבים, אדריכלים או אנשי דלתות, ובין אם מדובר בהזמנה ייחודית שמיוצרת במיוחד עבור הלקוח.

צילום: פרקט עץ פישבון | צילום: שירן כרמל

שירות מקצועי ומדויק – באחריות

הצוות המיומן שעומד בשורותיו של ״פרקט ושטיח ישיר״, מציע מקצועיות במגוון סוגי עבודות, לרבות עבודות מורכבות כמו חיפוי, מדרגות והדבקת פרקטים מסוגים מסוימים כמו פישבון. ליאור משתדל להחזיק צוות שמכיל מנעד של עובדים מקצועיים בתחומים שונים וברמת מיומנות גבוהה, ולשייך כל עבודה לאיש המקצוע המתאים יותר למשימה. ״פרקט ושטיח ישיר״ מציעים גם שירותי תחזוקה עבור פרקט חדש או ישן, הכולל ווקס, ליטוש ושיפוץ, נוסף להדרכה מעמיקה שניתנת ללקוח בדבר תחזוקה ושמירה נכונה על הפרקט. בנוסף, ניתנת ללקוח אחריות מעבר לכפוף בהוראות יצרן – אחריות מורחבת מעל ומעבר לנדרש. ״אם יצרן נותן 20 שנות אחריות ועל התקנה נותנים רק שנה אחריות, אנחנו תמיד ניתן תוספת אחריות בנוסף למה שנדרש מהיצרן״, משתף ליאור, ״גם אם לקוח צריך עזרה לאחר שפג תוקפה של האחריות, אנו נעזור לו ונטפל במה שצריך, העיקר שיהיה מרוצה וידע שיש גב מאחוריו״.

צילום: מדרגות עץ | צילום: שירן כרמל

פרקט ושטיח ישיר

אולמות תצוגה: פתח תקווה \ א.ת ברקן  - הגעה בתיאום מראש בלבד

משרד: מדינת היהודים, הרצליה.- הגעה בתיאום מראש בלבד

טלפון: 073-7841950 | 1700-50-39-40

אתר הבית

פייסבוק

אינסטגרם