Kingdom Studio – מובילים את מהפכת הקעקועים בצפון

במדור "המומלצים" של רשת, אנחנו תמיד אוהבים להביא אל קהל הקוראים שלנו את הסיפורים הכי מעניינים, והפעם בחרנו להציג בפניכם את Kingdom Studio

מוגש מטעם : Kingdom Studio

מדובר בסטודיו לקעקועים בעיר עפולה, כאשר תוך שנת פעילות אחת, הוא הביא למהפכה אחת גדולה בתחום.

מפיק חבר המערכת יצא לפגוש את מי שעומדים מאחורי הסטודיו, הוא מצא שני חברי ילדות שהחליטו לעשות מעשה, להביא את השיק התל אביבי של עולם הקעקועים גם אל אזור הצפון כולו, על כך ועוד בכתבה הבאה.

צילום: צילום : יח''צ

Kingdom Studio – נעים להכיר

Kingdom Studio הוא סטודיו לקעקועים שממוקם ברחוב ירושלים 17 בעפולה.

כאשר נכנסתי לתוכו, האסוציאציה הראשונה שעלתה לי לראש היתה, אפריקה!

בתוך חלל פתוח וגדול ישבו חמישה מקעקעים, עסוקים בעבודה, ברקע התנגנה לה מוזיקה קצבית, מסביב עציצים רבים, רוב הקירות היו מעץ, מקושטים בצורות וציורים בשלל צבעים שמעניקים הרגשה קוסמית מיוחדת, תכף ומיד הבנתי שלא מדובר בעוד מכון קעקועים רגיל, אלא שהחבר'ה הביאו לפה בשורה וסגנון חדשים לגמרי.

מי שעומדים מאחורי הסטודיו הם שני חברי ילדות.

דור דמרי, איש עסקים בתחום המסעדנות, כאשר גם כיום מחזיק במסעדה מצליחה בראשון לציון, "רק ככה" שמה, והוא זה שמנהל את הסטודיו.

לצידו נמצא שי כהן, מקעקע בעצמו, בעל כישרון יוצא דופן בציור, והוא זה שאחראי על כל הפעילות בשטח עצמו.

צילום: צילום : יח''צ

Kingdom Studio – ממלכת הקעקועים בצפון

לאורך השנים, נוצר פער גדול בעולם הקעקועים אשר מתרחש בצפון הארץ, לעומת הפעילות הענפה במרכז.

בעפולה עצמה, ישנם מספר קטן של מקעקעים מקצועיים, ועל פי השיחות שערכתי עם חבר'ה מקועקעים שפגשתי במהלך הסיור שלי בעיר, למדתי כי סגנון העבודה שלהם מיושן ולא עדכני.

לעומת זאת, הייחודיות ש "Kingdom Studio" שינתה לגמרי את התמונה בשנה האחרונה.

כאמור, במכון עצמו ישנם כחמישה מקעקעים, וכל אחד מהם מתמחה בסגנון אחד מסוים:

פיין ליין, ריאליסטי, אולד סקול, ניו סקול, גיאומטרי ומיקרו ריאליזם.

Kingdom Studio – החזון שעומד מאחורי הסטודיו

"בדרך כלל כשאומרים Kingdom, נוטים לחשוב כי מדובר במשהו בריטי, אבל אנחנו רצינו להביא בשורה אחרת, אפריקאית, שגם היא ידועה עם מקומות שהם ממלכה לכל דבר", סיפר לי דור דמרי על המחשבה מאחורי היצירה,  והוסיף על החזון שעמד לנגד עיניהם כאשר פתחו את המקום:

"מעבר לנראות של המקום, ידענו שיש פה בעיה בתחום הקעקועים.

למדנו כי רוב רובם של החבר'ה שביקשו להתחדש בקעקוע, בדרך כלל היו עושים את כל הדרך לתל אביב מסיבה פשוטה, הם לא מצאו את מבוקשם באזור, ואת זה ביקשנו לשנות, להביא את תל אביב לפה, מבחינת הוויב, וגם בכל הנוגע למקצועיות".

Kingdom Studio – קעקועים בהתאמה אישית

אי אפשר היה שלא להתרשם מהקצב המלהיב והכיף שמסביב, לקוחות באו ויצאו כאילו היתה זו דלת מסתובבת, חלק הגיעו להתקעקע, אחרים באו לשאול ולהתעניין, תחושת קרנבל לכל דבר.

שאלתי את שי, מה עושים מי שמבקשים להתקעקע בשקט מופתי?

הוא חייך ולקח אותי אל הקומה השנייה בסטודיו, שם גיליתי שני חדרים שבהם ניתן לעבור קעקוע בשקט ובשלווה, בלי כל ההמולה שמתחת.

"מי שאוהב את האקשן יכול לקבל את מבוקשו למטה, מי שרוצה את השקט שלו, מקבל זאת בקומה העליונה, אבל דבר חשוב נוסף הוא, כי כל מי שמגיע אלינו מקבל את היחס הכי אישי שבעולם.

קודם לעבודה עצמה, אנחנו עוברים עם כל אחד על סקיצות שיכול לבחור מהן, או בונים עבורו סקיצה מקורית בהתאמה אישית, על פי מה שמבקש", הסביר לי שי.

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/obgnba9sLDM']

Kingdom Studio – לקוחות מספרים

ניצלתי את זמן השהות שלי בסטודיו, על מנת לשוחח עם כמה מהלקוחות שהגיעו להתקעקע ולשאול שאלות, על מנת לקבל חוות דעת ממקור ראשון.

ערן.ב בן 31 סיפר לי:

"הייתי כבר בלא מעט סטודיאים לקעקועים בכל רחבי הארץ,

אבל ה "Kingdom Studio" הוא המקום הכי אסתטי ונקי שמצאתי.

מעבר לזה, השירות מופתי, אין פה תחושה מנוכרת של תבוא ותלך, אלא ממש יושבים איתך ומבקשים לשמוע על הדקויות הכי קטנות שאני מבקש להעביר דרך הקעקוע, כלומר מתאימים לי את הרגשות וחלומות ממש, וזה משהו יוצא דופן שראוי לציון והערכה".

גם מיטל.ס בת 25 שהגיעה עם אמא שלה העידה:

"אני לפני קעקוע ראשון אז הייתי צריכה את אמא שתחזיק לי את היד.

עד לתור שהזמנתי היום, עברתי מספר פגישות שבהן סיפרו לי על כל התהליך עצמו.

אני יודעת ששיגעתי את שי מעל לראש, אבל לזכותו יאמר, הוא היה נגיש וסבלני לכל שאלה, פשוט מעניק תחושה של ביחד, זה מבחינתי שווה את הכל".

צילום: צילום : יח''צ

Kingdom Studio – בית ספר לקעקועים

הבשורה של דור דמרי ושי כהן לא מסתיימת רק בפעילות הקעקועים בסטודיו, אלא בקומה העליונה הם בנו כיתת לימוד שבה הם מעבירים את כל התורה עצמה, למי שמבקשים להיכנס לתחום ולהפוך למקעקעים.

כל מחזור לימוד כולל עשרה תלמידים ואורך כשלושה וחצי חודשים.

Kingdom Studio – תוכניות לעתיד

שאלתי את דור ושי מה עוד בתפריט העתידי, דור השיב ראשון:

"אנחנו מתכננים לפתוח סניף נוסף בצפון, על בסיס הקונספט שבנינו פה, ובכל הנוגע לסניף בעפולה, אז המטרה הבאה היא להוסיף עוד מקעקעים מקצועיים, היעד הוא כעשרה מקעקעים בסך הכל, ואת המקומות יכולים לתפוס גם מי שיעברו את ההכשרה שלנו פה במקום".

שי הוסיף על נישה נוספת שהם פעילים בה:

"אנחנו מעצבים גם בגדים בסטייל אורבני, על בסיס המותג של ,Kingdom בגדים קלילים ליום יום, שמתאימים לאווירה שהסטודיו שלנו משדר, מדובר בפרויקט שעתיד לצאת בקרוב".

על כך ועוד אני אמשיך לעקוב מקרוב ולדווח בהמשך הדרך, ובינתיים, תושבי הצפון שימו לב, מהיום אתם כבר לא צריכים להגיע למרכז הארץ כדי להתחדש בכל סוג של קעקוע שתחפצו בו, ב "Kingdom Studio" תמצאו את כל מבוקשכם בלי הצורך להזמין תור חצי שנה מראש.

Kingdom Studio – יצירת קשר

טלפון: 054-8302908

פייסבוק

אינסטגרם

 

 

 

 

 

 

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ