הכרית שגדלה אתכן

כרית המון-לאב מבית קאוליטה, מציעה פתרון מושלם להריונית, משתנה וגדלה יחד איתך. הכרית שתעטוף אותך בהנקה ואפילו תחבק את הרך הנולד. כרית אחת שמפנקת משפחה שלמה

מוגש מטעם : קואליטה

הפתגם "ההכרח הוא אבי ההמצאה" מיוחס ללאונרדו דה וינצ'י. אולי מור, הבעלים של KOALITA ומי שהגתה את כרית הפלא MoonLove להריוניות, בטח תסכים אתו.

מור (35), מתל אביב ואם לארבעה, מצאה את עצמה, במהלך הריונה השלישי, סובלת מכאבי גב וקשיי שינה. היא לא לבד; שליש מהנשים ההרות, סובלות מכאבי גב, רבות אף יותר מתקשות לישון בזמן ההיריון: "בהריון השלישי לא היה לי נוח לישון וסבלתי כאבי גב תחתון. חיפשתי מוצר שיוכל לסייע לי, וממגוון המוצרים שראיתי, הרגשתי שזה לא מותאם בדיוק. נולדתי בברית המועצות וגדלתי בחינוך של לעשות לבד מה שאפשר. מלאכת יד זה משהו שעשו בבית ילדותי, אז זה היה לי טבעי לייצר לעצמי את המוצר שחיפשתי".

ההריונית חשובה

"בזמנו, כשחיפשתי משהו שיקל עליי בהריון, לא היו בארץ כריות ייעודיות להריון. היו כריות הנקה שנשים השתמשו בהן לתמיכה גם במהלך ההיריון. אני רציתי משהו שיהיה ייעודיי ומותאם במדויק. הכנתי לא מעט דגמים שונים עד שהגעתי לצורה ולמבנה המושלם של המונלאב.

בהריון ממליצים לישון על הצד, ועדיף על צד שמאל, כיוון שהעובר גדל ולוחץ על האיברים הפנימיים, שרובם ממוקמים בצד הימני של הגוף. עבור מי שרגילה לישון על הגב או הבטן, הכרית בנויה כסהר כדי להכיל אותה ולספק תמיכה שתאפשר שינה בריאה ונוחה יותר בהריון.

במהלך ההיריון, האגן מתרחב ומשתנה כדי להכיל את ההיריון ולאפשר את הלידה. השינויים המבניים הללו עלולים לגרום לכאבי גב, אגן ומפשעות. חלק מהנשים אף סובלות מתופעת לוואי אף מטרידה יותר בשם סימפיזיוליזיס (התרחבות יתר של האגן, המלווה בכאב רב). את הכרית אפשר לשים בין הרגליים וכך לסייע ב"סגירת" המרווח שנוצר בין עצמות הירך ובכך להקל על חוסר הנוחות והכאב.

השינויים בהריון הם יום יומיים. עם התקדמות ההיריון, האגן ממשיך להתרחב, כך שישנו צורך בכרית דינאמית. צורת הירח של המונלאב מאפשרת שליטה מדויקת בגובה הרצוי בין הירכיים מכיוון שעובי קצוות הכרית קטן מעובי מרכז הכרית וכך אפשר להזיז מהחלק הצר ולהתקדם בהתאם לצורך. זאת ועוד, גם בחלק הפנימי של הכרית, הבטנה, ישנו רוכסן המאפשר לשלוט בכמות המילוי בהתאם לצורך המשתנה במהלך ההיריון".

 

צילום: צילום : יח''צ

להנקה ולתינוק

"הכרית ממשיכה לשמש את היולדת הטרייה גם אחרי הלידה, ככרית הנקה. החידוש במונלאב, הוא התיקתקים. לאורך הכרית ישנם 12 תיקתקים המאפשרים סגירה מעגלית של הכרית ושחרור ידי המניקה לעיסוקים נוספים. זה יתרון משמעותי כאשר ישנם ילדים נוספים שצריכים תשומת לב מיוחדת כשלפתע מגיעה תינוקת חדשה הביתה.

גם עבור נשים שאינן מיניקות, הכרית תסייע כפוף מפנק לתינוקות ופעוטות למנוחה או האכלה.

כיסוי הכרית ניתן להסרה בקלות, קל לניקוי. הבדים עשויים כותנה טבעית ואיכותית כדי לאפשר שימוש לאורך זמן".

איכות מפנקת

"חיפשתי זמן רב אחר החומר הנכון למילוי הכרית. הכריות שמצאתי בזמנו הכילו קלקר. לי הפריע הרעש מחיכוך גרגירי הקלקר וזה לא הרגיש לי מספיק רך ומפנק. רציתי שהכרית שלי תהיה יותר נעימה. לבסוף מצאתי את ההולופייבר - פוך סינטטי איכותי. זהו חומר היפואלרגני, כך שאין חשש להשתמש בו גם לתינוקות בני יומם.

השירות ללקוחות שלנו במקום הראשון ומכאן אנו מעניקים אחריות לשנה על המוצר (ובפועל אף יותר מזה). האחריות כוללת מילוי נוסף בחינם ושירות תיקונים מהיר, לרוב גם ממש במקום. לאחרונה התחלנו להוסיף לכל מארז של כרית גם מילוי נוסף, כדי לשפר אפילו יותר את חווית השימוש במוצר."

עיצוב מסוגנן

הכרית מגיעה בשלושה עיצובים שונים, וגם פה מור חוללה מהפכה, "ההדפסים עוצבו מתוך מחשבה על האם ואינם ילדותיים, כך שהכרית תתאים לעיצוב והאווירה של הבית ולטעמה האישי של האם".

צילום: צילום : יח''צ

מגוון שימושים

"כשפיתחתי את המוצר חשבתי על הצורך שלי, אבל עם הזמן הסתבר שהוא מצוין לשימושים אחרים גם כן. לעיטים קרובות אנחנו מקבלים פניות של נשים הרות שמספרות שהבעל 'גנב' להן את הכרית כי היא מקלה על כאבי הגב, בעיות נשימה בשינה ועוד.

פנו אלינו ממעון לילדים עם מוגבלויות, והזמינו כריות אחרי שהסתבר שהן מקלות על הטיפול בילדים הנכים. בעקבות הפניות הללו אנו עובדים עכשיו על פיתוח כריות ייעודיות לסובלים מכאבי גב ולבעלי מוגבלויות .

כשבני, בן ה 12 חלה בסרטן, הוא אושפז ושכב חצי שנה על הגב. הוא ביקש שאביא לו הכרית. שמתי אותה מאחורי גבו כדי שיהיה לו יותר נח לשכב. הסתבר שזה סיפק את ההטיה הנכונה. ההגבהה מאפשרת מעבר אוויר טוב יותר לבית החזה, ובזכות הגודל והצורה של הכרית והעובדה שניתן לשלוט במילוי אפשר למצוא את התנוחה היעילה והנוחה ביותר. לשמחתי הוא הבריא, ואני פנויה עכשיו לפיתוח מוצרים חדשים. גם הם, יהיו חדשניים. אין לי עניין לייצר משהו שקיים, אלא להמציא או לשפר".

אמא וישראלית גאה

את העסק היא החליטה להקים כיוון שחיפשה משהו שיאפשר לה פניות לילדים: "יש לי ארבעה ילדים, הנקתי את כולם תקופות ארוכות ואני מעודדת ותומכת בנשים מניקות. רציתי להקים עסק שייתן לי אפשרות להיות אמא ויאפשר לי לממש את הערכים שחשובים לי.

הכריות מיוצרות במתפרה בצפון הארץ ונארזות בסטודיו של בית העסק ביפו. ניתן לרכוש בחנות האינטרנטית של קואליטה ולקבל את הכרית במשלוח עד הבית בחינם. "השאיפה היא למכור גם ברשתות ובחו"ל, אבל חשוב לנו להמשיך לייצר לפחות חלק מהמוצרים בארץ כדי לתמוך בתעשייה המקומית".

לפרטים והזמנות:

לאתר>> , לפייסבוק>> , אינסטגרם>> , יו טיוב>>