She נשי – חנות אשר מעצימה את הנשים בישראל

אם עד לפני כמה שנים, רכישה של מוצרי הלבשה תחתונה דרך חנות מקוונת באינטרנט היתה נשמעת כמו מדע בדיוני, בימים אלו מדובר באופציה המועדפת ביותר על נשים

מוגש מטעם : She נשי

במערכת 13 ביקשנו לבדוק מי הן החנויות המומלצות ביותר בישראל, ולאחר שערכנו סקר פנימי שכלל 1,500 נשים מכל רחבי הארץ, שם אחד בלט מעל כולם, She נשי.

מפיקה חברת המערכת קיבלה על עצמה משימה, לחקור אודות החנות המדוברת, היא גילתה עולם ומלואו שכולל בתוכו הלבשה תחתונה משובחת ומוצרי אהבה נחשקים, על כך ועוד בכתבה הבאה.

She נשי – נעים להכיר

צילום: (קרדיט צלם: מאיר אליפור | קרדיט איפור: אלישבע רניה)

She" נשי" היא חנות אשר פעילה כבר למעלה מ 12 שנים, ומנוהלת על ידי איילת ספרא, אישה דתייה, פורצת גבולות, שמוכיחה הלכה למעשה, כיצד ניתן לשלב בין הלבשה תחתונה ומיניות מכבדת את כל הנשים.

החנות הראשית ממוקמת במרכז היישוב אפרת, אולם לפני 4 שנים פתחה סניף נוסף, בדמות חנות אינטרנטית נוחה וידידותית, שם ניתן למצוא את כל מוצרי החנות השונים.

בתחילת המחקר שלי לגבי הכתבה, חשבתי לתומי כי מדובר בעוד חנות מני רבים להלבשה תחתונה לנשים, אך מהר מאוד הבנתי כי מדובר בחנות מהפכנית.

She נשי – מרכז מפנק ואינטימי לנשים בלבד

צילום: (קרדיט: שיראל קרימולובסקי | קרדיט איפור: אלישבע רניה | דוגמנית מימין: יקירה מאיר)

She" נשי" היא חנות אשר משלבת בתוכה הלבשה תחתונה לנערות ונשים, ובנוסף מציעה מגוון רחב של מוצרי אהבה לגבר ולאישה.

נשמע לכם מוזר? גם אני הרגשתי מסוחררת בתחילה מהשילוב המדובר, אך איילת ספרא, הבעלים של החנות, הסבירה לי על המחשבה המקורית ומה שעומד מאחורי הרעיון הייחודי:

החנות שלנו נולדה מתוך צורך לאפשר לנערות ולנשים לרכוש הלבשה תחתונה באווירה אינטימית ומכבדת.

לכן לא מדובר בחנות רגילה, אלא במרכז לנשים שמעצים, מפנק ומעמיד אותן במרכז הבמה.

אני יודעת היטב מניסיוני האישי לאורך השנים, כיצד כאשר הייתי ניגשת לרכוש הלבשה תחתונה, ואיך האווירה מסביב הקשתה עליי לבחור וליהנות מחווית הקנייה, בכל זאת, כאשר הסתכלתי על מגוון של חזיות ותחתונים, לא הרגשתי בנוח כאשר לצידי הסתובבו גם גברים, וזו המציאות כמעט בכל הרשתות המוכרות, אין שום חוצץ בין נשים שמגיעות לקנות, לבין בני הזוג שלהם שמסתובבים בחוסר מעש בחנות ופשוט מחכים, זה היה הדבר הראשון שביקשתי לשנות.

She נשי – מגוון מרשים של הלבשה תחתונה

צילום: (קרדיט: רבקה סיגלה | קרדיט איפור: אלישבע רניה)

בין יתר המוצרים שעל המדף בחנות באפרת, ובמקביל, בחנות האינטרנטית, מצאתי מגוון גדול של אפשרויות בכל הנוגע לבדים, מידות וסגנונות:

*חזיות.

*כותנות.

*חלוקים.

*בייבידול.

*מחטבים.

*תחתונים.

*בגדי ים.

*בגדי ספורט.

*פיג'מות.

*אביזרי כלה ועוד.

She נשי – מוצרי אהבה

לאחר שהתרשמתי עמוקות מהמגוון ואיכות ההלבשה התחתונה שיש בחנות, ביקשתי מאיילת לשוחח על מוצרי סדרת האהבה, ומהיכן הגיע הרעיון לשלב אותם ביחד עם הבגדים:

"לפעמים יש רגעים בחיים שאתה לומד על צורך מסוים תוך כדי תנועה, או לאחר מפגש שבזכותו יורד לך האסימון.

בכל הנוגע למוצרי האהבה שלנו, הכל החל משיחות שהתנהלו ביני לבין מספר גדול של לקוחות.

כפי שאת בוודאי יודעת, שיחות בתא המדידות יכולות לנוע סביב כל נושא שבעולם, ומאחר ומדובר בחנות של הלבשה תחתונה, לא פעם עלה לשיחה גם נושא המיניות.

בשיחות הללו למדתי כי נשים רבות מתביישות, לא מרגישות בנוח ואף חסרות מידע חשוב והדרכה עניינית ומכבדת בכל הנוגע למין ועונג.

אני יכולה לספר כי לא פעם נשים ממש בכו לידי, כאשר העידו כי מעולם לא הגיעו לסיפוק מיני אמיתי, או שמרגישות לא בנוח עם היצר שקיים בתוכן.

לכן החלטתי לעשות מעשה, ולהביא מוצרי אהבה, מוצרים מענגים, דווקא לחנות שאליו מגיעות נשים בלבד, על מנת לתווך ולעזור להן לממש את עצמן גם בכל הנוגע לנעשה ברגעים האינטימיים האישיים או מול בני הזוג שלהן".

She נשי – דיסקרטיות מלאה

בשונה מחנויות רגילות אשר מוכרות מוצרי מין, איילת ספרא דאגה כי כל שאלה ובקשה בנוגע למוצרי האהבה השונים, יענו על ידי נשים בלבד, כך שאף לקוחה לא תרגיש במבוכה בכל הנוגע לשאלות האינטימיות ביותר.

זה נכון בכל הנוגע למפגש מולה בחנות באפרת, וגם בשירות הלקוחות של החנות האינטרנטית.

כל המוצרים בחנות, כולל מוצרי האהבה, מגיעים בשירות משלוחים לכל פינה בארץ, בדיסקרטיות מושלמת, גם בכל הנוגע לחיוב באשראי, כך שאף אחת לא צריכה לחשוש או להרגיש במבוכה, כאשר מבקשת להתרשם ולהתנסות בעצמה.

איילת ספרא - נפלאות העונג הזוגי

את ניסיונה ותפיסת עולמה בתחום, איילת ידעה להביא לידי ביטוי גם בסדרת הרצאות שהעבירה בכל רחבי הארץ, תחת תוכנית בשם "נפלאות העונג הזוגי", על כך היא הרחיבה עבורי:

"רבים לא יודעים, אך ישנה גם השקפה יהודית בכל הנוגע למוצרי אהבה, על כך שזה רחוק מלהיות משהו נמוך וזול.

ביחד עם חברה סקסולוגית, יצרנו סדרת הרצאות מקצועית ומפורטת על מיניות האישה ומיניות הגבר ומה שבניהם, איך לחדש ולרענן את חיי האהבה.

הגענו לקהל של אלפי נשים בכל רחבי הארץ, חילוניות ודתיות, וזה משהו שאנחנו מתכוונות לחזור ולעשות, עכשיו כאשר מגבלות הקורונה נמצאות מאחורינו".

She נשי – יצירת קשר

בכל שאלה לגבי מוצרי ההלבשה התחתונה או מוצרי סדרת האהבה, ניתן ליצור קשר בטלפון מספר: 02-9931110

אתר הבית

פייסבוק

אינסטגרם

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ