גאיה הנדסה – לקנות בית בראש שקט

חברת גאיה הנדסה נחשבת כיום לאחת החברות המובילות בישראל בכל הנוגע לבדיקה מקיפה ודקדקנית של בתים ודירות

זיהוי רטיבות מצינור ניקוז גאיה הנדסה

בזכות מכשור מתקדם, יש באפשרותה של חברת "גאיה הנדסה" לנפק את דו"ח הליקויים הכי מפורט שקיים היום בשוק, וזה יכול להיות שווה לכם המון כסף. על כך ועוד בכתבה הבאה.

גאיה הנדסה ממליצה: לפני רכישת דירה עורכים לה "טסט"

אין זה משנה אם אתם מתכננים לקנות בית או דירה יד ראשונה מקבלן, או נכס למגורים מיד שנייה, ההמלצה החד משמעית של לירן סמחוב, המנכ"ל ובעלים של חברת "גאיה הנדסה" היא בשום פנים ואופן לא לחתום על חוזה של העסקה, לפני שערכתם בדיקה מקיפה של הנכס אותו אתם מבקשים לקנות.
"כדאי לכם לבצע בדיקת ליקויי בניה לנכס גם אם הקבלן או בעלי הנכס מבטיחים לכם כי אין שום בעיה, או שהדירה/בית נראים לכם מושלמים, כי  ליקויי בניה יכולים לצוץ ולהתגלות גם מספר שבועות או חודשים ספורים לאחר הרכישה, ואז מה? אז תאלצו להוציא לא מעט כסף מיותר, שהייתם יכולים לחסוך לעצמכם, לו בסך הכל הייתם עושים בדיקת בדק בית לנכס רגע לפני שחותמים על החוזה.
הרי אף אחד מאיתנו לא מעז לקנות רכב מיד שניה מבלי לבצע בדיקה במכון רכב רשמי, על מנת לגלות האם יש לרכב בעיה של מנוע, גיר או שלדה, וגם רכב חדש מגיע עם ביטוח מקיף על החלקים המרכזיים ברכב, אז על אחת כמה וכמה כדאי לעשות זאת כאשר רוכשים דירה או בית".

גאיה הנדסה: בדיקה מקיפה של הנכס מא' עד ת'

הבדיקה המקיפה מטעם חברת "גאיה הנדסה" היא הרחבה ביותר אותה ניתן למצוא כיום בישראל, היא מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים, ציוד מתקדם, ובין היתר היא כוללת:

 • בדיקת התאמה של כמויות חומרי הבניין וטיבם ביחס למפרט.
 • בדיקת התכניות.
 • סדקים ,עקמומיות בקירות וכדומה.
 • טיח וצבע – ליקויים בשלד.
 • רטיבות , מדידת רמת לחות בקירות.
 • עבודות ריצוף- פגמים בריצוף ,אריחים בולטים\שוקעים ,חללים בריצוף.
 • בעיות איטום.
 • גימור ותקינות עבודות אלומיניום.
 • עבודות נגרות עבודות חיפוי אבן.
 • עבודות מסגרות.
 • גג רעפים.
 • אינסטלציה.
 • חשמל (בדיקה ויזואלית).
 • עבודות גבס ועוד.

בסיום הבדיקה הקפדנית, תקבלו דו"ח מקיף, ובמידה ונמצאו ליקויים מסויימים, תוכלו לבצע בעזרת החברה הערכה, כמה כסף נדרש על מנת לתקן את אלו, כך שתוכלו להציג זאת במשא ומתן על רכישת הנכס ולהוריד מהמחיר הסופי.
"בעיקר בכל הנוגע לדירות יד שנייה, אני יכול להעיד כי לאחר שביצענו אלפי בדיקות לאורך השנים, כמעט תמיד המחיר יורד בעשרות ולעיתים גם במאות אלפי שקלים, עד כדי כך.
היו גם מקרים שלאחר בדיקה שביצענו, עסקאות בוטלו כליל, כיוון שנמצאו ליקויים רבים מדי ויקרים מאוד", סיפר לירן סמחוב.

גאיה הנדסה מציגה: מכשור שובר שוויון

ניקוי תוואי הצנרת משאריות חומרי בנייה גאיה הנדסה
צילום: צילום: יח''צ

ב"גאיה הנדסה" מתגאים בעובדה כי הם מחזיקים במערכת בדיקות ייחודית, מתקדמת וחדשנית, זו פותחה בתוככי החברה על ידי מיטב אנשי המקצוע המומחים בתחום הבנייה, כך שבפועל מדובר במעל ל 1,000 בדיקות שונות! מספר חסר תקדים בתחום זה בארץ.
כל הבדיקות נעשות בהתאם לתקנות של מכון התקנים הישראלי (מת"י).
על חלק מהבדיקות בעזרת המכשור החדיש, לירן סמחוב סיפר:
"יש לנו מכשירים שיכולים לאתר רטיבות בקירות, ברצפה ובמערכות אינסטלציה שלא נגלים לעין כמו: בדיקת בלון, סיבים אופטיים, מצלמה תרמית, מד לחות ועוד".

לקוחות מספרים

ברחבי הרשת ניתן למצוא מאות חוות דעת חיוביות מצד לקוחות שנעזרו בשירות של "גאיה הנדסה", בין היתר נטע.פ כתבה: "אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלנו מגאיה הנדסה, אישי ומקצועי.
במהלך הבדיקה עצמה הם ירדו לפרטים הקטנים ביותר, וגם לאחריה נשארנו בקשר ישיר מול המהנדס, אני ממליצה בחום".
תמי תושבת חיפה העידה: "לירן עמד בהצלחה בפרוייקט חיינו.
הידע המקצועי שלו היה ניכר לאורך כל הדרך, מגיע לו שאפו ענק על היחס, השירות, המקצועיות והתוצאה הסופית".
על הפידבקים המרשימים שהחברה שלו מקבלת לירן סמחוב סיפר: "אנחנו לא נותנים לעובדה שיש לנו את המכשור הכי מתקדם לעשות את העבודה בלבד.
מבחינתי הערך המוסף שהוא חשוב לא פחות מהבדיקה עצמה, בא לידי ביטוי ביחס שאנחנו מעניקים לכל הלקוחות, הצורך להיות קשובים לכל בקשה ולחששות שהם מעלים.
בסופו של יום רכישה של נכס למגורים, זה לא משהו שעושים בכל יום, לא פעם מדובר בצעד הכי חשוב ומרכזי בחיים, בעיקר מבחינה כלכלית.
לכן אני יודע עד כמה חשוב להיות שם עבורם, לתת אוזן קשבת וכתף תומכת, במתחים שתמיד ישנם סביב רכישה של בית.
אני יכול לספר כי לא פעם פונים אלינו לקוחות גם שנה לאחר שערכנו עבורם בדיקה, על מנת שנעניק להם הכוונה מקצועית וייעוץ משפטי במידת הצורך, ואנחנו שמחים להיות שם עבורם גם בהקשר הזה".

 

גאיה הנדסה: יצירת קשר

שירות בדק הבית המקדים של חברת "גאיה הנדסה" נעשה בכל רחבי הארץ, על ידי צוותים מקצועיים אשר פרוסים בכל עבר.

לקבלת מידע נוסף, ניתן ליצור קשר בטלפון: 077-8054968

אתר הבית גאיה הנדסה

פייסבוק גאיה הנדסה