סיפור אישי של ויקטוריה- אשנב

Wjle M

"שמי ויקטוריה, בת 26. לפני שהתחלתי את התהליך שלי באשנב הייתי קצת אבודה והעתיד שלי היה די מעורפל.
בשנת 2017 הגעתי קצת חוששת למכינה של אשנב. אבל שם מיד פגשתי אנשים נפלאים שהתחברתי אליהם מאוד. לצידם היה גם הצוות המקצועי של המכינה שאפשר לי לעשות תהליך משמעותי עם עצמי בזמן המכינה וגם קבלת ליווי אישי וקבוצתי מספר חודשים לאחר סיומה. עלו מגוון שאלות – איך הולך להיראות העתיד שלי? במה אני רוצה ללמוד ולעבוד? איך אני אסתדר בעולם האמיתי לאחר החממה העוטפת של המכינה?
אני יכולה להגיד עכשיו במבט לאחור שאני מאוד שמחה שעשיתי את המכינה. היא נתנה לי הרבה כלים להמשך חיי הלימודיים והמקצועיים. כמו למשל שיפור וחידוד כישורי הלמידה שלי, היכולת לחפש ולמצוא את המקצוע שהכי מתאים לכישוריי ויכולותיי, והכי חשוב – להבין שאני מסוגלת להשיג את מה שאני שואפת אליו.
כעת, אני נמצאת לקראת סיום לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית וממש בעוד חודשים בודדים עומדת לקראת יציאה אל החיים האמיתיים, כאשר נמצאים אצלי הכלים שאני צריכה על מנת להתמודד בהצלחה עם מה שעתיד לבוא.
אם אתם קוראים את זה וכרגע לא יודעים לאן החיים עתידים לקחת אתכם ומחפשים יציבות והכוונה, שווה לכם לנסות לברר מה חברת אשנב יכול לתת לכם, אני באופן אישי מבטיחה שזה שווה את זה".

ויקטוריה, אנחנו באשנב מאד גאים בך, ובטוחים בהצלחתך בחיים האמיתיים  !

לפרטים נוספים >>>