ללמוד הכל על פרסום בגוגל בלי לצאת מהבית

יותר ויותר בעלי עסקים שמחים לגלות שגם הם יכולים לפרסם בגוגל אדס מבלי שיהיה עליהם להיפרד מתקציבי ענק. בעזרת קורס דיגיטלי קצר וידידותי שניתן לעשות גם מבלי לצאת מהבית, יכול היום כל בעל עסק להזניק העסק שלו בהשקעה מינימלית מבלי להוציא אלפי שקלים.

קורס גוגל אדס

נעים להכיר, גוגל אדס למי שלא מכיר

לגוגל יש שליטה על יותר מ-40% משוק הפרסום הדיגיטלי בכל העולם ומשנה לשנה זה רק הולך וגדל. בכל שנה, מפרסמים מכל העולם מוציאים כ-28 מיליארד דולר רק על פרסום דרך גוגל. נתון זה רק מראה עד כמה מערכת הפרסום מביאה רווחים ענקיים לעסקים. מערכת גוגל אדס מאפשרת להקים ולשווק את העסק שלך באינטרנט בצורה מאוד אפקטיבית ולהשיג לקוחות נאמנים חדשים.

הצלחת כל עסק מתחילה מפרסום דיגיטלי חכם

נעים להכיר, קוראים לי דן קבקוב ואני יועץ לשיווק ופרסום באינטרנט – עם תשוקה גדולה לעולם הדיגיטל. אני עוזר לעסקים בהגדלת החזר השקעתם בפרסום, ובהשגת לקוחות חדשים ונאמנים. כאיש שיווק אני נתקל בעסקים רבים שמתחילים את דרכם באינטרנט, והמכשול הראשון שעומד בפניהם הוא פרסום העסק בצורה נכונה באינטרנט. יש עסקים שמכירים את מערכת הפרסום של גוגל – אבל ללא ידע מקדים או ניסיון, המערכת יכולה להפוך בקלות לכאב ראש רציני. לעומת זאת עם הדרכה מקצועית הדברים נעשים הרבה יותר פשוטים בהרבה. פתאום מגלים שאפשר להרים קמפיין מוצלח בקלות.
דן קבקוב

איך לומדים על פרסום בגוגל מבלי להוציא אלפי שקלים?

יחד עם הצמיחה של העידן הדיגיטלי, נפל עליי הרעיון להפוך את ההדרכה לקורס דיגיטלי על מנת שתהיה נגישה לכולם. יהיה ניתן ללמוד את הקורס דרך המחשב או טלפון ובכל מקום שיש בו אינטרנט. למה להגיע בפקקים למכללה כשאפשר ללמוד מהבית בפיג'מה? באמצעות שימוש נכון במערכת, ניתן להביא אנשים רלוונטיים לעסק שלך באינטרנט (אתר,חנות, דף נחיתה) וכתוצאה מכך לחשוף את העסק שלך ליותר אנשים שמתעניינים בתחום, לקבל יותר הרשמות באתר, למכור יותר מוצרים בחנות, להגדיל את מספר של מוצר או תוכנה ועוד.. בישראל קיימים עשרות אלפי עסקים קטנים שבכלל לא מודעים בכלל לפוטנציאל השיווקי שעומד לרשותם במרחק של הקלקות בודדות. לרוב העסקים אין פרסום מקצועי או שאין פרסום באינטרנט כלל.

קחו את השליטה לידיים שלכם!

במסגרת העבודה וההדרכות שלי יוצא לי לפגוש המון בעלי עסקים שהתאכזבו מהספקים שבחרו בתהליך הפרסומי של העסק שלהם דרך גוגל אדס. לכן בחרתי ליצור את הקורס הכי מקיף שיש בעברית וללמד איך לשווק את העסק דרך מערכת הפרסום של גוגל בקלות לנהל את הקמפיינים לבד, בלי עזרה של אף אחד. לפרטים והרשמה לקורס דיגיטלי גוגל אדס של דן קבקוב