אקוסאפ חלוצת הטכנולוגיה הליפוזומלית 

בשנים האחרונות, המילה "ליפוזומלי" בהקשר של תוסף תזונה, נהייתה שגורה בפי כמעט כל צרכן העומד בהתלבטות בין המבחר של תוספי התזונה השונים. איך הושרשה ההיכרות עם הטכנולוגיה הליפוזומלית והרצון של הצרכנים לבחור תוסף תזונה בספיגה גבוהה? תכירו את החלוצה שהביאה את הבשורה הליפוזומלית לספיגה בשוק הישראלי

ecosupp
ecosupp | צילום: יח"צ

הטכנולוגיה הליפוזומלית – על מה כל המהומה

העולם מתפתח והחדשנות הטכנולוגית בעולם המדעי לא נשארת מאחור. כבר בשני העשורים האחרונים, אנחנו עדים להתפתחות של כלים מדעיים המאפשרים לנו לקבל מוצרים שיסייעו לנו להוביל שינוי בריאותי באיכות החיים. חיבור של חומרי גלם מובחרים וממקור טבעי בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בעולם המדע, מייצרים לנו הזדמנות להכיר מוצרים באיכות גבוהה במיוחד.

ההבנה של הצורך בקרב צרכני תוספי תזונה, בערה בקרב אור ביבה ואסף כהן כבר בשנת 2011, כאשר הקימו יחד את חברת אקוסאפ, המייצרת ומשווקת תוספי תזונה בספיגה מקסימלית.

מתוך היותם צרכנים ובחיפוש מתמיד אחר תוספי תזונה בנגזרות טבעיות, ביבה וכהן למדו את עולם התוספים וגילו כי דאז, בישראל, לא שווקו כלל תוספים המשלבים גם את חומרי הגלם הטבעיים, בנגזרת הטבעית וגם את הטכנולוגיות פורצות הדרך הקיימות בשימוש בעולם הרוקחות והרפואה.

מהי הטכנולוגיה הליפוזומלית אם כך? חלפו קצת יותר מ-5 עשורים מאז חוקרים ומדענים בעולם הרפואה גילו כי רכיבים שומניים טבעים הנקראים ’פוספוליפידים‘, יוצרים בסביבה מימית מבנים כדוריים מיקרוסקופיים בעלי מעטפת סגורה, הדומה בהרכבה למעטפת של התאים האנושיים. המבנים הכדוריים הללו נקראים ליפוזומים.  הליפוזומים משמשים כמערכת הובלה של חומרים פעילים שונים, כגון: תרופות, ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן ונוגדי חמצון, על מנת לשפר את ספיגתם בגוף.

במילים אחרות- הטכנולוגיה הליפוזומלית מאפשרת מעטפת "חכמה" להובלה של ויטמינים. המבנה הליפוזומלי מאפשר לשפר את הניידות והספיגה של רכיבי תזונה מגוונים. כשהליפוזום בא במגע עם תא מערכת העיכול בו מתבצעת הספיגה, הוא מתמזג עם קרום התא ופורק לתוכו את הרכיבים התזונתיים שהוא נושא. מתוך תאי המעי, הרכיבים עוברים למחזור הדם ומשם הם מגיעים אל רקמות האיברים. כך נוצרת מערכת הובלה מיקרוסקופית, שיתרונה העיקרי הוא שיפור הספיגה והזמינות הביולוגית של רכיבים שונים בתוספי תזונה.

עם ההבנה של יתרונות השימוש בטכנולוגיה בשוק תוספי התזונה, נולדה ההבנה כי מוצרים כאלו, לא קיימים דאז בשוק הישראלי. חברת אקוסאפ הייתה החלוצה להביא הבשורה לקהל הישראלי, בשורה שהייתה משולבת בפיתוח המוצרים החדשנים ביותר, קבלת כלל האישורים הנדרשים להפצת המוצרים, בקרת איכות קפדנית, בדיקות מעבדה קפדניות תוך בערת הנר תחת רגלי החברה להמשיך ולהביא את החדשנות והקידמה לקהל הצרכנים.

הבשורה הליפוזומלית מגיעה לקהל הישראלי
במהלך העשור האחרון, חרטה אקוסאפ על דגלה, להביא לקהל הצרכנים בישראל את החדשנות הבלתי מתפשרת בדמות תוספי תזונה המיוצרים מחולמי גלם מובחרים, בשילוב טכנולוגיות מדעיות מתקדמות. אקוסאפ הייתה הראשונה להביא לישראל את הויטמין D3 הליפוזומלי, נוזלי וטבעוני.

ההבנה כי הטכנולוגיה הליפוזומלית מאפשרת זמינות ביולוגית מקסימלית לספיגה אופטימלית של החומר הפעיל בגוף, היא זו שדחפה עוד ועוד לייצור של תוספי תזונה חדשניים,ובתוך מספר שנים כבר היה ניתן למצא לצד ויטמין D3 ליפוזומלי גם, ויטמין C ליפוזומלי, OMEGA 3 ליפוזומלית, כורכום ליפוזומלי ומגנזיום ליפוזומלי.

במקביל לייצור המוצרים, אקוסאפ פיתחה מערך הדרכה מקצועי, אשר מעביר את הבשורה לחנויות, מטפלים וצרכנים, תוך יצירת מאגר רחב של מאמרים המבוססים על מחקרים קליניים, בינהם, המאפשרים לקהל כולו, לקבל את ההחלטה הנכונה בעינו בעת בחירת תוסף התזונה, תוך הבנה להזדמנות הקיימת בצריכה של תוסף תזונה ממקור טבעי בטכנולוגיה ליפוזומלית.

5 דברים שחשוב להכיר על יתרונות תוספי תזונה בטכנולוגיה הליפוזומלית
הטכנולוגיה מאפשרת ספיגה יעילה וזמינות ביולוגית גבוהה בהשוואה לפורמטים אחרים של תוספים. רכיבים רגישים הנמצאים בתוך הליפוזום נשמרים מפני פירוק מוקדם בזמן מעברם במערכת העיכול.
המעטפת הליפוזומלית מגינה על החומרים הפעילים מפני התחמצנות והרס במערכת העיכול.
הטכנולוגיה הליפוזומלית מונעת גירוי של מערכת העיכול האופייני לסוגים שונים של תוספי תזונה.
הטכנולוגיה הליפוזומלית מפחיתה תופעות לוואי במערכת העיכול.
הסעיף החמישי הוא יתרון צריכת תוספי התזונה הליפוזומליים של אקוסאפ. כבר מעל עשור שחברת אקוסאפ, מייצרת תוספי תזונה בכלים החדשניים ביותר העומדים בפניה. החברה שמה לה כעקרון, שימוש בחומרי גלם טבעים, נגזרות פעילות טבעות, חיבור לטכנולוגיות מובילות וכל מוצריה טבעוניים, ללא שימוש בסוכר, ממתיקים, חומרי טעם וריח או חומרים משמרים.

אם אנחנו בחדשנות – הכרות חובה עם סופרסאפ
מבית היוצר של חברת אקוסאפ, תכירו את סופרסאפ, חברת הפצה במודל משודרג, שעדין לא נראה כמותו בארץ. סופרסאפ, מפיצה מוצרים טבעיים מחומרי גלם מובחרים תוך שמירה ושינוע בתנאים אופטימליים ובטמפרטורה מבוקרת. בנוסף סופרסאפ מספקת מערך הדרכה מקצועי, , מתן ידע לעובדי ובעלי חנויות על ידי הדרכות ממוקדמות . ההדרכות נעות בין הדרכות קצרות להדרכות עומק ותוך התאמה של התוכן המועבר לנקודת המכירה.

לפרטים נוספים בקרו באתר הבית -  https://www.ecosupp.co.il