דיגיפארם - המקום שיעזור לחזק את הסמכות והרלוונטיות של המותג שלך

הכירו את דיגיפארם, שירות שיסייע לכם לבנות את הסמכות והרלוונטיות של המותג שלכם ברשת ביתר קלות, בשקיפות, ובצורה מתונה, הדרגתית ואחראית

2kxwvy
דיגיפארם | צילום: יחצ

התחרות על ליבו של הצרכן האינטרנטי הפכה להיות קשה יותר ויותר במשך השנים. שחקנים חדשים נכנסים אל סביבת התחרות כל העת, ומנועי החיפוש והרשתות החברתיות מעדכנים כל העת את האלגוריתמים שלהם שקובעים בסופו של יום, אילו מותגים יקבלו חשיפה ואילו ישארו מאחור.

בעולם שבו מותגים נדרשים מצד אחד להשקיע משאבים בקידום העסק ברשת, ומצד שני, טרודים באלפי משימות שונות רק כדי לתפעל את העסק באופן שוטף, חייבים בתי עסק לעשות שימוש בשירותים מתכללים שיסייעו להם לגשר על פער המשאבים שלהם. בדיוק כדי לטפל בכך, קם השירות החדשני מבית דיגיפארם, שירות שיסייע לכם לבנות את הסמכות והרלוונטיות של המותג שלכם ברשת ביתר קלות, בשקיפות, ובצורה מתונה, הדרגתית ואחראית. איך כל הקסם הזה קורה? המשיכו לקרוא.

דיגיפארם - הבית של הקישורים

כל מי שמעוניין לקדם את אתר האינטרנט של העסק שלו בגוגל, בצורה אורגנית, איכותית, יציבה, ומייצרת ערך מוסף, יודע כי אחת הפעולות ההכרחיות לביצוע על מנת להשיג את המטרה היא בניית מדורגת של פרופיל קישורים חיצוניים איכותי לאתר.

מהו פרופיל קישורים חיצוניים? זהו שם כולל לאוסף האתרים ברשת, אשר מפנים, אם באמצעות כותרת, טקסט, תמונה, טקסט עוגן, תפריט ועוד, אל האתר. ככל שיותר אתרים כאלו ברחבי הרשת מפנים לאתר נתון, כך הסמכות שלו בעיני גוגל ומנועי חיפוש אחרים משתפרת, והסיכוי למצוא אותו מדורג בראש תוצאות החיפוש עבור ביטויים רלוונטיים גדל בצורה משמעותית.

אלא שקישורים חיצוניים כאלו, ברוב המוחלט של המקרים, ועבור רוב העסקים הקיימים, לא נבנים בצורה טבעית. מותגים קטנים, שמעוניינים להבליט את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשת, צריכים לבנות את פרופיל הקישורים הזה בצורה מלאכותית, אך מחושבת ואחראית. זהו בדיוק תפקידה של מערכת דיגיפארם - מערכת שתאפשר לכם להזמין קישורים מגוונים מאתרים איכותיים, כדי לחזק את פרופיל הקישורים של האתר שלכם.

מהם היתרונות שבעבודה עם דיגיפארם בבניית קישורים לאתר?

המאמץ שצריכים להשקיע מקדמי אתרים על מנת לבנות פרופיל קישורים איכותי לאתר, באופן מתמשך ורציף, הוא גדול למדי. לא כל מקור רלוונטי אליו יפנה מקדם כזה או אחר יסכים לקשר אל אתר נתון, ומקור סמכותי שיסכים לעשות זאת, ידרוש תמורה כספית נאה עבור כך. לכן, במשך השנים, התפתחו טכניקות שונות לבניית פרופיל הקישורים לאתרי אינטרנט שונים, כמו החלפת קישורים, רכישה של קישורים, שליחת מיילים במטרה לייצר קישורים מתוכן קיים, רישום באינדקסים שונים, שימוש באתרי תמיכה ועוד ועוד.

דיגיפארם היא מערכת שבבנייתה הושקעו משאבים רבים, מתוך מחשבה שתהליך בניית הקישורים צריך להפוך לפשוט, נגיש וקל. דיגיפארם מייצרת ערך מוסף רב למקדמי אתרים ובעלי נכסים דיגיטליים. הנה כמה מהם:

יתרון מספר 1: קלות התפעול

באמצעות דיגיפארם תוכלו להזמין קישורים בלחיצת כפתור, באמצעות אתר נוח ונגיש, בלי צורך לקיים שיחות טלפוניות או להמתין על הקו למענה של נציג. בדיגיפארם אתם לא תלויים באיש: מבצעים את ההזמנה באתר, מחליטים כיצד יראה טקסט העוגן של הקישורים ובאילו נושאים יכתבו המאמרים מהם יצא הקישור, בוחרים את האתרים הרלוונטיים ופשוט יוצאים לדרך. מעכשיו, כל שנשאר לכם זה להעביר את תהליך הקידום של העסק לטייס אוטומטי.

יתרון מספר 2: רשת אתרים עניפה שבה תמצאו אתרים מכל הנישות

בדיגיפארם תוכלו למצוא אתרים רבים ושונים במגוון רחב של תחומי עניין ונישות, ולבחור את האתרים מהם תהיו מעוניינים לקבל קישורים איכותיים ורלוונטים למותג שאתם מנהלים. אל מאות האתרים הזמינים לכם בדיגיפארם מצטרפים בכל חודש עוד אתרים רבים נוספים, על מנת לדאוג לכך שהמבחר שממנו תוכלו לייצר ערך למותג שלכם יהיה גדול מספיק ויתאים לצרכים המשתנים שלכם.

יתרון מספר 3: שקיפות מלאה

בניגוד לשיטות בניית קישורים אחרות, שבהן מוסתרים לעיתים מן הלקוח בקצה האתרים מהם יוכל לקבל קישורים, בדיגיפארם מתקיימת שקיפות מלאה. אתם יודעים מהי כתובת האתר שיקשר אליכם למותג מראש, וגם נתונים אודות חוזק הדומיין עליו אליו מקושר האתר, ונתונים נלווים נוספים, מוצגים לכם בצורה בהירה וברורה.

יתרון מספר 4: תוכלו לדעת האם כבר הזמנתם קישור מאתר מסויים

בדיגיפארם מנוהלת היסטוריית ההזמנות האישית שלכם, ולכן, לפני הזמנת קישור מאתר מסוים תוכלו לעצור ולבחון האם כבר קיבלתם קישור מן האתר הזה ביתר קלות. כך תוכלו להימנע מהזמנת קישורים מאתרים מהם כבר קיבלתם קישור, לנהל ביתר יעילות את תקציב הקישורים שלכם, וגם להעביר מקל בצורה חלקה במקרה שמי שאמון על קידום האתר אצלכם בחברה, מתחלף באיש מקצוע אחר.

יתרון מספר 5: הזמנת קישורים מאתרים בינלאומיים

באמצעות דיגיפארם אתם לא מוגבלים לקניית קישורים רק מאתרים איכותיים בארץ, ואתם יכולים לרכוש קישורים מחו"ל על מנת לקדם את המותג גם בשווקים בינלאומיים. בצורה כזו, אתם מקבלים בית אחד לרכישת כלל הקישורים שלכם, עם איש קשר יחיד, כתובת ברורה לפניות וקלות שליטה ותפעול.

יתרון מספר 6: רכישת קישורים ממגזינים ברשת

אם היתרון הגדול של הזמנת קישורים מאתרים בניהול המותג דיגיפארם הוא הרלוונטיות שלהם לאתרים שונים שאתם מקדמים, הרי שהיתרון המרכזי ברכישת קישורים ממגזינים הוא הגדלת הסמכות של האתר (מגזינים שונים נחשבים בעצמם לאתרים סמכותיים ואיכותיים). באמצעות שילוב נכון של רכישת קישורים ממגזינים עם רכישת קישורים מאתרים בנישה שלכם, אתם יכולים להיות שקטים שהאתר יתקדם בצורה שוטפת ומבוקרת בדפי תוצאות החיפוש.

יתרון מספר 7: זמינות 24/7

דיגיפארם כמותג וכמערכת, זמינה לקלוט הזמנות שלכם בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. זה אומר שאתם יכולים לבחור את מועד ביצוע ההזמנה, ולתזמן אותו למועד שנוח לכם, ולא רק לבעל העסק שמוכר לכם קישורים. בצורה כזו, דיגיפארם משתלבת באופן אינטגרלי עם תהליכי העבודה בעסק שלכם, ולא מייצרת צוואר בקבוק מיותר, שמקשה עליכם את פעילות השיווק.

יתרון מספר 8: שירות דיגיטלי ואנושי

יש פעמים שבהן, לצד הדיגיטציה, לקוחות נזקקים לשירות אנושי. הם מעוניינים לשאול שאלות ולקבל מענה מאדם בשר ודם ולא מבוט, מערכת, מייל אוטומטי, או צ'אט. גם במקרה הזה דיגיפארם היא מותג שמייצר לכם ערך גדול: לצד העבודה עם המערכת שיכולה להתבצע ללא התערבות אנושית, תמיד תוכלו לפנות אל מנהלת השירות של דיגיפארם, ולקבל את המענה האיכותי ביותר שתוכלו לחשוב עליו, במהלך שעות העבודה.

יתרון מספר 9: בדיגיפארם פועלים מאחורי הקלעים, גם כאשר אתם לא יודעים

כאשר לקוח קונה קישור מאתר של דיגיפארם, הוא למעשה נהנה גם מההשבחה של האתר הזה לאורך זמן. בדיגיפארם לא מקימים נכסים ושוכחים מהם, אלא מטפחים אותם, דואגים להזין בהם תוכן איכותי, לקשר לאתרים האלו מאתרים אחרים ורלוונטיים, משקיעים באופטימיזציה לאתר, ועוד. כאשר אתר המקשר למותג שלכם משתבח בעצמו לאורך זמן, גם הקישור אליכם שווה הרבה יותר בכל יום שעובר, מחזק את המותג שלכם בהתאמה.

לסיכום

אם גם אתם מבינים שבנייה מדורגת ואיכותית של קישורים חיצוניים לאתר המותג שלכם היא הכרחית על מנת לקדם אותו בגוגל, יש פתרון אחד שיוכל לאגד עבורכם את כלל הצרכים שלכם: דיגיפארם - הבית של התוכן והקישורים בישראל.