קורס רישיון תיווך של עומר כהן - הדור הבא שישנה את תיווך הנדל"ן בישראל

עומר כהן
עומר כהן | צילום: יח"צ

גילאי העשרים והשלושים המוקדמים הם הזמן הטוב ביותר לעשות כסף, והרבה ממנו. צעירים רבים, החל מאלו שהשתחררו זה מכבר מהצבא ועד אלו שכבר טבלו במים העמוקים של האזרחות שנים טובות. כולם תוהים לעצמם מהי הדרך הטובה ביותר עבורם, בדגש על המוצלחת ביותר, להצליח ולהרוויח כמו שמגיע להם. בעידן שבו הדיגיטל נכנס משמעותית לתמונה, הרשתות החברתיות שורקות ברקע, ומחירי הנדל"ן אינם מפסיקים להאמיר, העולם כולו נשאב להבנה שאלו בדיוק העולמות אשר יניבו את הפירות אותם הם מבקשים. חשוב גם לציין, שדגש נוסף וחשוב לא פחות הוא יציבות. ההבנה שאנחנו צריכים למצוא תחום שביציבותו יעניק לנו שקט, הרווחים יערמו אחד על גבי האחר ללא הרף, ואנחנו? אנחנו נזכה לחופש כלכלי, ואם אפשר בגרסת ההכנסה הפסיבית, כך ייטב.

התחום שיעניק לך את התמורה הטובה והקרובה ביותר לכך הוא תחום הנדל"ן. אין זה מקרה שכיום עולם תיווך הנדל"ן הוא אחד התחומים הרווחיים ביותר. הביקוש עולה עוד ועוד, המחירים עולים יחד איתם, והצורך במתווכי נדל"ן מצוינים, ובייחוד - שונים ויצירתיים, חכמים, אשר מכירים את השוק, הולך וגדל יחד עם אלו. ומה עם מילה על התחרות? גם היא, הרי גוברת, אז איך בכל זאת ניתן לנצח את השיטה?

התשובות לשאלות הללו כולן, מסתבר, נמצאו ותורגמו לכדי קורס דיגיטלי אחד מוצלח. הכירו את עומר כהן, אשף תיווך הנדל"ן שיעזור לכם להרוויח הרבה מאד כסף, ולצד זאת - הרבה מאד זמן חופשי. לאחר עיסוק בתחום הנדלן מזה יותר מ-15 שנים, עומר יצר את קורס תיווך הנדל"ן "מתווך מקצוען ב-6 שבועות –המסלול האינטרנטי" אשר יוצר מתווכי נדלן מוכשרים ואמביציוזיים ועשירים במיוחד, חיש מהר לאחר סיום התהליך. לאחר ביצוע עסקאות מניבות במיוחד בסכומים שלא ניתן לדמיין, צבירת סודות רבים במקצוע שצבר על בשרו ממש, הוא פיתח משנה סדורה בתחום. וזו כוללת כלים מקצועיים, ידע רב ובו תמצאו את הסודות הכמוסים ביותר של עולם הנדל"ן, ועוד הפתעות. כל מה שצריך על מנת לפרוץ גבולות, להצליח, ולעשות הרבה מאד כסף. והדובדבן שבקצפת- זה אפילו, די קל, הוא מכריז בגאון ובחדווה.

הי עומר, מדוע דווקא נדל"ן?

"נדל"ן הוא באמת תחום שאסור פשוט אסור לפספס, בייחוד לא במדינה שלנו. אנשים לא מבינים כמה כסף יש בנדל"ן. הם יודעים שיש, הם לא מבינים כמה. ויש לכולם! השפע הוא בלתי נדלה. הדבר היחיד שיקבע כמה כסף תעשה, בדגש על כמה- הוא כמה תדע וכמה תהיה טוב".

בוא נדבר על איך להצליח. מדוע לבחור דווקא בקורס מתווכי הנדל"ן שלך להצלחה בתחום?

"אני מעניק את כל המידע שצריך, ולא ידעתם שצריך, במקום אחד. ברמה שלא חלמת. מי שלא ישמע את משנתי ורוצה להיות מתווך נדל"ן, אני באמת מאחל לו בהצלחה. כאן חשוב לי להגיד. אני מציע דבר ראשון- לנסות. תנסו, תראו, תשמעו, מקסימום אל תרוויחו, מקסימום הלך הכסף, מקסימום למדתם עוד משהו. ידע זה כוח. ותמיד עדיף לנסות, מאשר לתהות מה היה 'קורה אם'. אני הוצאתי המון כסף בחיי שלא עשיתי בו שימוש קורס שיווק למשל שילמד אותי איך להרוויח כסף מהרישיון תיווך. עכשיו זה נובע מהעובדה שמתווכי נדל"ן לא יודעים כל כך מה נכון להם, מה יתרום להם, מה הם צריכים. וכאן בדיוק הם נופלים! אכפת לי מאנשים, ולכן הקורס הזה יקיף וייתן לה את כל מה שהם צריכים, ויותר מזה. אני רוצה לתת לאנשים את הזכות ואת המתנה לשנות את חייהם ב-180 מעלות ואני מבטיח שזה אכן יעשה זאת. כי כשיש לכם את המנטור הנכון והחומר הנכון - יש להם את כל הבטחון, וכשיש את כל הבטחון- הכסף כבר מגיע מעצמו".

באמת כל כך קל לעשות כסף מרישיון התיווך?

"ואפילו יותר. זו משנה סדורה, שלאחר שלמדים אותה, ומיישמים- הכל פשוט מסתדר. חשוב מאד להבין שבנדל"ן צריך לדעת בעיקר איך לעשות כסף! הטעות הכי גדולה היא ללכת לעבוד תחת משרד גדול, זה ממש להיות עבד למערכת, למישהו שהוא לא אתה. לא בשביל זה עשית את כל הדרך הזו. בקורס שלי אני מנגיש הכל, מההתחלה ועד הרווחים הגדולים".

ספר על פרקי הקורס. מה הוא מקיף? מה אפשר למצוא בו?

"מדובר בהדרכה מקיפה ומסיבית, הכוללת בתוכה, כיום, שישה פרקים שהולכים מעמיקים וגדלים כל הזמן. זה בנוי בצורה חכמה. בפרק הראשון, בשבוע הראשון, הם מקבלים מידע על צליחת מבחן המתווכים, החלק הזה מחולק ל-14 נושאים. הכל מחולק בצורה של קסם, ממש בגובה העיניים. לא בצורה של מבחני לשכת עורכי הדין, לקרוא, ללמוד, לשנן, לא לא. הכל בצורה הכי נגישה ופשוטה שיש, כך שכל אחד יוכל להצליח ולעבור את המבחן!"

מה זאת אומרת כל אחד יכול לצלוח את המבחן?

"פשוט כך. אם הם יעשו כמו שאני אומר, זה יקרה. ההדרכה בחלק הזה מחולקת תחילה למאמרים, לא קריאת חוקים. אתה מתחיל בקריאת מאמרים, בין אם הבנת מה שקראת ובין אם לא,. זה לא משנה. מכאן אתה ממשיך לתחנה השנייה והיא פתירת שיעורי הבית שהכנתי עבורך. הכל בנוי בצורה סופר חכמה והדרגתית שמלמדת אותך ללמוד מבלי שהבנת שאתה כרגע לומד. עכשיו, גם אם לא הבנת את המאמרים, אתה מבחינתי עושה העתק הדבק מגוגל. כך עם כל חוק, חוק המכר, חוק מקרקעי ישראל, הכל הכל בכף ידכם. אבל לא כאן מתרחש הקסם. הקסם מתרחש בשבוע השלישי לקורס. איך אני פותר את המבחנים שהיו, ומראה להם את הניואנסים הקטנים של התשובות הנכונות ומבלי לגשת לספר בכלל. אחרי שאתה עובר את השבועיים הראושנים והמשעממים, אתה מגיע לפרק הקסם- כאן כבר הבנת הכל! אני יכול להעיד על עצמי שאני עברתי את המבחן בדיוק כך, רק מהנסיון הזה בדיוק. לא מעבר. ולא ייאמן- זה עובד כמו קסם!! התלמידים שלי מעידים על כך אחד אחרי השני, פשוט כך."

מהם אחוזי ההצלחה שלך במבחן המתווכים?

"גבוהים מאד. לא תאמיני אבל הצפייה בסרטוני הוידאו והתרגול שאנו מציג- יספיקו כדי לעבור. ככל שתראה יותר שעות של מבחנים שאני פותר- יהיה לך יותר בטחון. אני אומר כך, ועומד מאחורי זה, הסיבה היחידה בגינה לא תעברו את המבחן אם תעברו את ההדרכה שלי- היא אם לא תגיעו למבחן. הכל מוסבר בצורה כל כך מדויקת, נכונה, ששמה דגש על מה שחשוב ולא על מה שלא, שאין מה לדאוג, פשוט ככה. מכאן, כבר אפשר לצלוח את המשוכה הזו ולעבור לחלק הכיפי- להרוויח כסף, והרבה. ומעבר לכך, אני פה, תמיד, זמין עבורם!!"

ניכר שאתה מלווה את תלמידיך לכל אורך הדרך, זה ממש חשוב לך. גם לאחר צליחת הקורס.

"כן. אני כאן עבור כל מה שהם צריכים. אני רוצה לקחת מישהו ולעשות אותו טייקון! פשוט ככה! זה הכיף שלי, הגאווה שלי, ההנאה שלי. הרבה יותר עושה לי את זה שאנשים לוקחים ממני משהו, נכנסים ולמדים את ההדרכה שלי באתר פרופרסקול, מרוויחים המון, שמחים ומפרגנים לי על כך. הרבה יותר מאשר עסקה בת 50, 60 אלף ש"ח. לזה אני באמת, תודה לאל, התרגלתי. אבל השליחות הזו, זה מעל הכל עבורי. ומכאן, זו כבר השראה לכולם."

היכן ניתן למצוא את הקורסים שלך?

ניתן להיכנס לאתר פרופרסקול או לחילופין ללחוץ על הקישור הבא קורס תיווך נדל"ן שירוויח לך כסף וזמן