החזרי מס לשכירים המלצות - זכותך

מחפשים חברת החזרי מס לשכירים המלצות וטיפים? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה ננסה לתת לכם פרטים לגביי החזרי מס לשכירים המלצות, סוגי החזרי מס ועוד. זכותך היא חברת החזרי מס מובילה המספקת שירותי מס מתקדמים עם התמחות בהחזרי מס לשכירים, עצמאים וחברות. פנו אלינו לביצוע בדיקת זכאות להחזר מס עכשיו!

איך להשיג החזרי מס לשכירים המלצות לשנת 2021
הנה כמה טיפים איך להגיש ולהשיג החזר מס הכנסה לשכירים. שכיר הוא כל מי שעובד במקום עבודה כלשהוא ומקבל את שכרו בתלוש שכר. המעסיק אחראי לתשלומים השונים, הפרשות לפנסיה ומס הכנסה גובה את המס לפי משכורת הברוטו פחות ההוצאות החודשיות.

• החזרי מס לשכירים המלצות # 1: לא לחשוב פעמיים - אל תהססו מבירוקרטיה ופגישה עם מס הכנסה כי אנו נעשה זאת עבורכם.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 2: למהר להגיש את הבקשה להחזר מס לפני תום שנת המס – יש חשיבות למועד הגשת הבקשה להחזר מס. החזרי מס אפשר לקבל אמנם עד שש שנים אחורה אך אם הסיבה עבורה מגיע לכם החזר מס נמצאת בשנה השישית אחורה משנת המס הנוכחית, מעבר של שנה קלנדרית יהפוך אותה פגת תוקף וגם אם יגיע לכם החזר מס בגינה, לא תוכלו ליהנות ממנו יותר.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 3: לבחור חברת החזרי מס המתמחה בתחום - בין אם זו חברת זכותך או כל חברה אחרת, יש משרדים שלא מתעסקים בתחום זה ומעדיפים לספק שירותי מס אחרים. בחרו משרד מנוסה ומשופשף בתחום החזרי המס כדי לקדם את הבקשה שלכם להחזר מס מהר וביעילות.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 4: להשיג ולשמור כל טפסי 106 שיש לכם מכל מקום עבודה שעבדתם בו - טפסי ה-106 הם המסמכים הרשמיים לפיהם ניתן לקבל מידע כמו באיזה חודשים עבדתם בחברה, כמה הרווחתם ועוד ובלעדיהם לא ניתן להגיש את הבקשה לקבלת החזר מס לרשות המס!
• החזרי מס לשכירים המלצות # 5: להכיר את התלוש – בתלוש השכר שלכם נמצאים כל הנתונים הקשורים אליכם: פרטים אישיים כמובן אך גם כמה נקודות זיכוי למס אתם מקבלים, מה שכר הברוטו, מה שכר הנטו, כמה אחוזים המעסיק מפריש לפנסיה, כמה אחוזים יורדים לכם על ביטוח בריאות ועוד נתונים חשובים כמו כמה ימי חופשה נשארו לכם, ימי מחלה, ימי הבראה ועוד. חשוב להכיר את התלוש כי כל נתון כזה שווה כסף!
• החזרי מס לשכירים המלצות # 6: לדעת לחשב אחוזים – אולי אתם לא צריכים להיות מתמטיקאים גדולים, אבל לדעת כמה זה 30% מעשרת אלפים מיד זה לא קשה. נכון שיש מחשבון אבל גם במחשבון צריך לדעת איך להקיש נתונים. כל זה יעזור לכם להבין כמה מס הכנסה באחוזים גובים מכם ומה מדרגת המס שלכם. חשוב להכיר את הנתונים הללו כי מעבר בין מדרגות מס שווה כסף ואתם רוצים לדעת כמה מס אתם משלמים. למה? אולי אתם על סף מעבר למדרגת מס גבוהה יותר ואפשר להימנע מכך על ידי תמרון חוקי לגמרי של נתונים שדיברנו עלים קודם כמו הוספה או הורדה של ימי חופש וכדומה. פנו ליעוץ מקצועי בנושא.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 7: שכיר ועצמאי יחד? אין שום בעיה! רבים חושבים שאם אתם שכירים אסור לכם להיות עצמאים, אתם משלמים כפול מס וכדומה. האמת היא שזה ממש לא כך וניתן לנהל במקביל לעבוד כשכיר גם עסק עצמאי לכל דבר בלי לשלם כפל מס. מס הכנסה לשכירים משולם בנפרד ממס הכנסה לעצמאים ובכל מקרה אתם צריכים לדווח על כל הכנסותיכם ומס הכנסה יודע כיצד להצליב נתונים ולא לגבות מכם יותר ממה שהוא צריך.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 8: להתייעץ עם יועץ מס לפני מהלכים גדולים – במידה ואתם עומדים לבצע עסקה גדולה כמו מכירת דירה או כל נכס נדל"ן אחר, פדיית קופת גמל לפני הזמן וכדומה, כדאי לגעת שתזמון העסקה חשוב כיוון שניתן לקבל החזר מס שבח והחזר מס רכישה על עסקאות אלה. יועץ מס יכול להיות שווה לכם הרבה כסף לפני, בזמן ואחרי ביצוע העסקה.
• החזרי מס לשכירים המלצות # 9: כל שקל שווה שקל... – גם אם עבדתם רק שלושה חודשים נניח במקום עבודה כלשהוא ואתם חושבים שזה לא משמעותי ולא מגיע לכם החזר מס שכן לא הרווחתם שם כל כך הרבה, דווקא ההפך! אם לא עבדתם בשאר חודשי השנה באותה שנה בה עבדתם במקום ההוא, בוודאות מגיע לכם החזר מס על שלושת החודשים שכן עבדתם שם, גם אם מדובר בסכומים קטנים! בשנה אחרת ייתכן והייתם באותו מצב וכך תוכלו לצבור סכום כסף יפה עבור 6 השנים האחרונות בהם עבדתם, גם אם זה בצורה חלקית! מס הכנסה ישלם לכם על כל התקופה ואפילו תהנו מריבית בשיעור גבוה. תענוג! מוזמנים להשאיר פרטים ונגיש עבורכם בקשה להחזר מס בהקדם!
• החזרי מס לשכירים המלצות # 10: הזמינו את החופשה הבאה שלכם... – אם אתם עומדים לקבל סכום כסף לא מתוכנן בשיעור של כמה אלפי שקלים כתוצאה מהחזר המס שנשיג עבורכם, כדאי שתעשו משהו שווה עם הכסף... אנו משיגים ממוצע של כ-8000 שקלים עבור לקוחותינו במסגרת החזרי המס שאנו מגישים עבורם למס הכנסה.

רוצים עוד מידע לגביי החזרי מס לשכירים המלצות וטיפים? במאמר הבא! צריכים יעוץ מס מקצועי בענייני החזרי מס? פנו אל חברת זכותך המתמחה בהחזרי מס מכל סוג לחיילים משוחררים, צעירים אחרי צבא, סטודנטים, שכירים, עצמאים וכל מי שזכאי להחזר מס!

עבדתם בצורה לא רציפה במהלך שש השנים האחרונות? החלפתם מקום עבודה? התגרשתם? נולד לכם ילד? קיבלתם אחוזי נכות? מוזמנים לבדוק האם גם אתם נמצאים בין אלה שזכאים להחזר מס מהמדינה עוד היום! נשמח לעזור ולסייע לכל מי שחושב שמגיע לו החזר מס ולא בטוח בכך וכן להדריך אתכם איך לבצע את הבדיקה בקלות בצורה מקוונת דרך האינטרנט.

שנת 2020 לא הייתה משהו מבחינת העולם אבל היי... כנראה מגיע לכם עליה החזר מס!
דווקא בשנה זו בה רבים יצאו לחל"ת, התחילו עבודה במקום כלשהוא ועזבו, עבדו מהבית וכדומה, נוצרו תנאים מיוחדים לרבים המזכים אותם בהחזר מס! משרדי רשות המיסים הוצפו בבקשות למענקי עבודה והחזרי מס ולכן כדאי שגם אתם תעשו זאת כי משך הטיפול יכול להיות ארוך.
מהרו גם אתם לבדוק את זכאותכם לקבל החזר מס מהמדינה עבור שנת 2020 ועד 6 שנים אחורה משנת המס הנוכחית! חברת זכותך מסייעת לשכירים, עצמאים וחברות ליהנות משירותי מס מתקדמים הכוללים הגשת בקשות להחזרי מס עבור שנים קודמות ומסיבות שונות.
חייגו גם אתם עכשיו לקבלת לייעוץ אישי ללא עלות וללא התחייבות או השאירו פרטים עם כל שאלה שיש לכם לחזרה אליכם בהקדם האפשרי. תודה ובהצלחה! חברת זכותך!