בניית אתר חנות - טיפים למתחילים

הזירה הווירטואלית פתחה פתח ללא מעט אנשים ובעלי עסקים למכור מוצרים שונים ברשת האינטרנט. אם בעבר בשביל לפתוח חנות היה צורך בשכירת מקום, בעיצוב שלו, ברכישת סחורה, בתשלום מיסים וחשבונות שונים כמו גם משכורות והכל בעלויות כבדות, היום אפשר לעשות את זה בפשטות ובקלות ובעיקר בהוצאה מינימלית על ידי פתיחת חנות אינטרנטית.

אתר חנות, רכישות אונליין, חנות אינטרנטית
היום גם כולם כבר מורגלים לרכישות ברשת. אם בעבר היה חשש לרכוש מוצרים בלי לראות אותם ואת בעליהם פיזית, היום עם אבטחת הסייבר ואפשרויות הסליקה המאובטחת החשש הזה כבר לא קיים. למעלה מ-90% מאזרחי ישראל ביצעו לפחות רכישה אחת במהלך חייהם ברשת, ורבים קונים בכל חודש כמה וכמה מוצרים. אם גם אתם רוצים לפתוח חנות וירטואלית, הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לעשות זאת נכון, גם אם אין לכם שום יידע טכני מוקדם:
 • ביחרו מערכת ניהול נוחה ופשוטה לתפעול – אתם לא חייבים להיות עם יידע טכני בשביל פתיחת חנות אינטרנטית. רגע לפני שאתם פותחים חנות כזו, וודאו שהתפעול שלה הוא נוח ופשוט. יש היום פלטפורמות שלא דורשות שום יידע מקדים, לא דורשות לימודים ולא מצריכות יותר מידי זמן תפעול. בחירה בפלטפורמה כזו תאפשר לכם, לא רק לפתוח חנות עם פוטנציאל גבוה, אלא גם להוציא ממנה את המיטב.
 • אפיינו את החנות – עוד שלב עוד לפני פתיחת החנות עצמה הוא אפיון שלה והגדרה מדויקת שלה. אילו מוצרים אתם מתכוונים למכור בחנות? מי יהיה קהל היעד שלכם? אילו אפשרויות תשלום יעמדו לרשות הגולשים? אילו קטגוריות ותת קטגוריות יהיו בחנות? איך יוצגו המוצרים ללקוח ודברים נוספים. כל אלו ישפיעו על חוויית המשתמש וכפועל יוצא מכך על המכירות.
  קניות אונליין בסמארטפון
 • השקיעו בתמונות – כשלא ניתן לבחון את המוצר באופן פיזי, התחליף לכך יכול להיות רק בעזרת תמונות טובות. אל תתעצלו עם התמונות, השקיעו בהן ואם אתם לא יודעים לצלם בצורה מיטבית, תנו לאיש מקצוע לעשות את זה עבורכם.
 • שדרו אמינות – חנות אינטרנטית חייבת לשדר אמינות. אם לא תורגש האמינות הזו, בתוך שניות הלקוח הפוטנציאלי שלכם יעבור למתחרים שלכם. ציינו מי עומד מאחורי החנות, ציינו כתובת של בית העסק, הוסיפו מדיניות משלוחים והחזרים ברורה וסייעו ללקוח בכל דרך להרגיש רגוע עם הרכישה.
 • אל תוותרו על שירות לקוחות מצוין – שירות לקוחות מצוין הוא קריטי להצלחתה של החנות. אל תחשבו רק על הלקוח הספציפי אלא על כל אלו שהוא ימליץ או לא ימליץ להם עליכם. שירות לקוחות מצוין הוא הדבר החשוב כדי לזכות בהמלצות טובות.
והכי חשוב, תבינו שחנות אינטרנטית היא חנות לכל דבר. היא דורשת מכם עבודה, דורשת מכם פרסום ודורשת מכם יותר מהכול, לעמוד בהבטחות שלכם ללקוחות שלכם. בהצלחה!
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ