אילו סוגי ציוד צריך לשכור לאירועים?

הפקת אירוע, דורשת הרבה לוגיסטיקה. גם הפקה של אירוע קטן, דורשת הרבה תכנון ומאמץ. לכן, סביב אירוע גדול, יש מערך לוגיסטי שלם. אחרי שבוחרים מקום לאירוע, צריך לחשוב על הציוד המתאים לאירוע

השכרת ציוד לאירועים, תמונה מתוך אירוע
| צילום: Pixabay
פעמים רבות, יהיה צורך לשכור את כל הציוד לאירוע, או לפחות את חלקו. סוג הציוד שיש לשכור לאירוע, תלוי מאוד גם במיקום האירוע. באירועים המתקיימים בשטח פתוח, יש לשכור אמצעי תאורה, במה, מסכים, כיסאות, ושולחנות. באירועים בשטח סגור יש צורך בהרבה פחות ציוד לשכור. ישנם אירועים מיוחדים, בהם נשכור ציוד מיוחד. לצורך השגת הציוד הדרוש לאירוע שלכם, סביר להניח שתצטרכו להיעזר בחברה המציעה שירות של השכרת ציוד לאירועים שתוכל לספק לכם את כל הציוד שאותו תצטרכו.

השכרת ציוד לאירועים לילדים

כאשר מארגנים אירועים לילדים בשטח הפתוח, מזמינים בדרך כלל מתנפחים. כמובן, צריך גם לשכור גנרטור, כדי להפעיל את המתנפחים. מתקני הקפיצה שתשכרו, תלויים מאוד בגיל הילדים. באופן כללי, מומלץ מאוד לשכור מתנפחים עם מגלשות. כמובן, אי אפשר לארגן אירוע לילדים מבלי לשכור מכונות להכנת פופקורן ו"שערות סבתא". בשביל להוסיף לטעם באירוע, כדאי גם לשכור מכונה להכנת נקניקיות, ומכונה להכנת ברד. כמובן, על מארגני האירוע לקנות את חומרי הגלם להכנת המזון.

ציוד השכרה לערב קריוקי

איזה ציוד מתאים לשכור לערב קריוקי? חברות ההשכרה השונות, מציעות ערכת קריוקי מלאה להשכרה. הערכה כוללת ציוד לקריוקי, 2 מגברי ענק, ומסך ענק. הרמקולים יגיעו עם סטנד מתאים להצבה בשטח. ערכת הקריוקי כוללת מיקרופון, מיקסר, וכבלים. לא יודעים כיצד לתפעל את ערכת הקריוקי? נציגים מצוות חברת ההשכרה, יסבירו לכם כיצד להפעיל את הערכה. חברות ההשכרה מאפשרות לשלוח נציג שיפעיל בשטח את ערכת הקריוקי, בתוספת תשלום.

מארגנים מסיבת אוזניות?

מה זה מסיבת אוזניות? אחד מהקשיים לארגן מסיבה עם מוזיקה רועשת בתוך בניין מגורים, או באולם קטן בתוך שכונה- היא שהשכנים לא אוהבים את הרעש. ההמצאה של "מסיבת אוזניות", מאפשרת לארגן אירועים מבלי שהשכנים יסבלו מרעש. צלילי המוזיקה זורמים היישר אל האוזניות. אך המוזיקה לא נשמעת בשטח. וכך, יכולים הצעירים לרקד ולקפץ לצלילי המוזיקה הרועשת הנשמעת באזניות, מבלי שהשכנים יגיעו להתלונן על רעש. המוזיקה לאוזניות דרך משדר.

השכרת ציוד לתערוכות ולכנסים

תחום מיוחד של אירועים- הם כנסים ותערוכות. אירועים אלו, דורשים סוג מיוחד של ציוד להשכרה. צריך לשכור סטנד עבור הנואמים (פודיום). וכמובן, צריך גם לשכור סטנד מקצועי עבור המיקרופון. איך מקימים את הדוכנים? בחלק מהתערוכות, מייצרים באופן אישי את הדוכנים. בחלק מהתערוכות, שוכרים שולחנות נמוכים. אם אין מקום סגור ומיוחד לקיים את האירוע ניתן לקיים אותו גם בתוך אוהל סגור הנועד לאירועים, כנסים ועוד, תוכלו לבקש את השירות הזה של השכרת אוהלים מהחברה שממנה אתם רוצים לשכור את הציוד, אם היא חברה גדולה ומכובדת אז סביר להניח שיהיה להם גם אוהלים לאירועים.

השכרת פינות ישיבה לאירועים

עולם השכרת פינות הישיבה לאירועים התפתח כל כך, עד שאפשר ממש לפתוח זולה ולהציב ספות בחיק הטבע. אילו אמצעי ישיבה תרצו עבור האירוע שלכם? באירועים לילדים שיש בהם הצגות, כדאי לשכור מחצלת לישיבה. אפשר להציב בשטח פופים, ושולחנות קטנים של זולה. אפשר להתפנק בשטח, ולשכור ספות פוטון. מי אמר שאי אפשר רומנטיקה בטבע? אפשר לשכור ולהציב ספות פוטון זוגיות. וכמובן, חשוב מאוד לשכור צלייה עבור פינת הישיבה. הצליות, מגיעות עם עמודים.

פתרונות קירור לאירועים

כאשר מארגנים אירוע בשטח הפתוח ביום חם, צריך לדאוג לאמצעי קירור בשטח. אי אפשר להציב בחוץ מזגן איכותי של טורנדו. אולם, אפשר להציב בשטח מקררי ענק היוצרים אוויר נעים למשתתפים, או לשים בשטח מצננים ניידים גדולים. אם יש מספיק תקציב, אפשר להציב בשטח מיני מזגן נייד של 1 כוח סוס. כאשר אתם זקוקים לכמה אמצעי קירור בשטח, מומלץ לשכור חבילה במחיר מוזל. ככל שיש יותר אמצעי קירור בחבילה, כך אחוזי ההנחה גדולים יותר.
 • הכתבה באדיבות אתר SoundShine - הפקות והשכרת ציוד לאירועים. 
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ