קיץ ? מסתבר שזה הזמן שהכי שווה לקנות קמין!

מכירים את הסיפור על הנמלה החרוצה שבקיץ עומלת ובחורף יושבת מבסוטה רגל על רגל לצד קערה ענקית של גרעינים וזירעונים, בעוד שהצרצר שיחק פוקר כל הקיץ ובחורף היה רעב ומיואש? ובכן גם בתחום הקמינים מוטב לפעול בקיץ! אומנם זה לא יוביל אותכם לשבת בחורף עם קערה של גרעינים וזירעונים, אך כן לישיבה רומנטית לצד להבה מרצדת, כאשר אתם רגועים ונינוחים, וכל שנותר לעשות זה ליהנות מהמחמאות של האורחים שמתמוגגים כמה אצלכם בבית נעים וחמים. 

אז למה דווקא בקיץ מומלץ להתקין קמין, בזמן שרק המחשבה על גוף חימום מובילה לעשות מנוי לבריכה? יש לנו כמה תשובות טובות עבורכם - טובות עבור איכות הבחירה, איכות ההוצאה ואיכות השירות. סקרנים? אתם צרכים להיות!

בהתאם ללו"ז שנוח לכם

מכירים שמחליטים לעשות קניות בסופר ביום חמישי אחה"צ ובזמן שעומדים כרבע שעה בתור לקופה מבינים ששוב עשיתם את אותה שגיאה? ובכן כך גם עם קמינים. יום חמישי אחה"צ בסופר שווה ערך לרכישת קמין בחורף.
מדוע? כי אינכם תהיו היחידים שתיזכרו מאוחר מדי, ועל כן עם כל הרצון הטוב לתת שירות מעמיק ואיכותי לצד הסבר נקודתי, הרי שבחורף הדבר פחות אפשרי.

מכאן שאם מבקשים לבחון את ההיצע בצורה רגועה, בהתאם ללו"ז שנוח לכם ולקבל הסבר מעמיק עבור כל אופציה ואופציה, אתם כבר מבינים מדוע מומלץ לרכוש קמין עץ בנוי בחורף.

תשומת לב מרבית

בקיץ נוכל להעניק תשומת הלב גבוהה יותר מהחורף כי יש פחות בפניות בתקופה החמה.

אין כמו להתלבט ארוכות

בחירה של קמין אינה פשוטה, וזאת כי לצד ההבנה איזה גודל רצוי ואיזו פונקציה חשובה, גם יש להבין איזה עיצוב יותר אהוב. מכאן שבקיץ ניתן להתלבט ארוכות, לבחון את התמונה שבעלון בהתאם לסביבה הביתית, לעשות רשימת
יתרונות וחסרונות ובאופן כללי לקבל החלטה מושכלת ונבונה. עם זאת, בחורף כאשר קר ורק רוצים ליהנות בהקדם האפשרי מהחום הנעים שמפיץ הקמין, הבחירה עשויה להיות חפוזה, ומכאן שגם לא אידאלית.

ללא פשרות!

ראיתם דגם  מועדף עליכם אך הדגם אינו במלאי או יש צורך להזמינו באופן מיוחד? ובכן אתם כבר מבינים שאם בחורף לא תרצו לחכות, הרי שבקיץ גם חודשיים של ציפייה לא יהיו משמעותיים, כי לצד העובדה שהקמין יתרום רבות לעיצוב הבית,
מבחינה פרקטית הוא עדיין לא יהיה נחוץ. מסקנה? הזמינו בקיץ בדיוק מה שאתם מעדיפים!

תחושת חמימות מרגיעה

בתום החדשות החזאי מעדכן שבימים הקרובים הטמפרטורות צונחות? נהדר - אתם מוכנים! עתה רק נותר לחכות לימי החורף, לחשוב איזה מרק מכינים וכמה חמים ונעים עומד להיות.

מה קורה עם אנשים שלא התקינו את הקמין בזמן? נלחצים, מבררים בחיפזון ולא בהכרח מקבלים החלטה נבונה ומושכלת.

צילום: צילום: אתר רוקח קמינים

שילוב מושלם - בונים ומתקינים

ידוע שבית לא מתחילים לבנות בחורף, אלא מחכים לימי הקיץ. מכאן שלצד בחירה של ריצוף וצבע לקירות, גם יש לבחור את הקמין הרצוי, וזאת כי כאשר מתקינים קמין בשלבי הבנייה זוכים להתקין את שרוול ההכנה ביציקה של הגג ואף להלחים
את יריעות האיטום על גבי השרוול, כך שמקבלים ארובה יציבה במיוחד לצד איטום מקסימאלי. כמובן שגם חוסכים את פעולות הקידוח לאחר שהבית כבר מאוכלס.

עצים להסקה קונים בקיץ

מי שרוכש בקיץ קמין, לרוב גם מספיק להתארגן מראש על עצי הסקה, וכאן נציין שני יתרונות מהותיים: כאשר רוכשים את העץ בקיץ ניתן להיות בטוחים שכשיגיע החורף העץ באמת יהיה יבש, כך שהוא לא יהיה רטוב ויוביל לסתימה מיותרת
של הארובה (ולריח מעיק בשכונה). היתרון השני נוגע לביקוש והיצע: בקיץ אנשים פחות קונים עצי הסקה ולכן הביקוש הירוד מוביל למחירים יחסית נמוכים - שווה!

תנאי תשלום נוחים יותר ? לפעמים

בחלק מהמקרים יש אפשרות להעניק תנאי תשלום יותר נוחים, ומדי פעם גם לתוספת מתנה, וזאת כי לעיתים ניתן לפרגן ללקוחות שפועלים בזמן פחות לחוץ מהחורף.

איכות שירות

לצד הרצון להגיע בחורף לכל לקוח ולהתקין את קמין חשמלי לפני שהצינה מתחילה, קיימת מגבלה - עומס פניות מאתגר. חד משמעית קמין הנו צורך עונתי ועל כן בחורף הביקוש צומח באופן גורף.
עם זאת, עסק אינו יכול לגייס מתקינים מקצועיים רק לכמה חודשים בשנה, כך שבחורף נוצר צוואר בקבוק שאינו משרת לטובה אף אחד.

 

קרדיט: חן בן צבי בשיתוף אתר רוקח קמינים