את Stellar 22M של Lumenis כבר הכרתם?

מערכת של טכנולוגיות מתקדמות הטובה ביותר לטיפול בבעיות עור אסתטיות מגוונות

מכשור רפואי | צילום: Stellar M22

בשורה אדירה לקהל רופאים וקליניקות של רפואה אסתטית, מכשיר חדשני המשלב את שתי עולמות יחד: רפואה וטכנולוגיה. היופי במכשיר 22 Stellar M של חברת Lumenis, שהוא נותן פתרון מהמם של השגת תוצאות נפלאות של רקמת העור ללא צורך בטיפולים פולשניים ו/או כירורגיים. בעיות עור זה בין הבעיות המרכזיות איתן מתמודדת אחוז גדול מהאוכלוסייה ומהוות מקור של חוסר ביטחון עבור הרבה מאוד אנשים ובמיוחד בעידן בו המודעות ליופי ואסתטיקה תופס תאוצה. אחוז די ניכר של אוכלוסיה, חולם לפתור את ''הכאבים האסתטיים'' שלהם בשיטה אמבולטורית, אשר לא גורמת לפגיעה בשגרת היומיום. לשם כך פותחה מערכת 22 Stellar M של חברת Lumenis. המערכת נותנת מענה למגוון רחב של בעיות עור אסתטיות ומבטיחה תוצאות מושלמות אשר תוכלו לראות כבר מהטיפולים הראשונים. בין הטיפולים המרכזיים של המכשיר שעליהם נפרט בהמשך: צלקות פוסט אקנה, קמטים בפנים, נימים ברגליים, פיגמנטציה מסוגים שונים, נגעי עור, הסרת קעקועים, סימני מתיחה ועוד.

מכשור רפואי | צילום: Stellar M22

ארבע טכנולוגיות במערכת אחת: שמים סוף לבעיות עור אחת ולתמיד!

מערכת  22Stellar M של חברת Lumenis כוללת 4 טכנולוגיות ייחודיות המאפשרות לרופאים ומרפאות אסתטיות מובילות לטפל ב 72 אינדיקציות קליניות שונות. המערכת פותחה מתוך אמונה גדולה שלכל בעיית עור יש פתרון ייחודי ורק מצריך התאמה אינדיבידואלית של סוג הטכנולוגיה לאותה בעיה אסתטית. את מערכת ה 22M הכרנו בזכות ההכרה והאהדה הרבה אשר קיבלה מאת מרפאות האסתטיקה המובילים בתחום. השוני שלה ממערכות טכנולוגיות  אחרות זה התוצאות הבלתי מתפשרות. התוצאות מוחלטות! לאחר סדרת הטיפולים במערכת זו לא תצטרכו לחזור לטיפולים נוספים. בנוסף, תוכלו ליהנות מתוצאות כבר מהטיפולים הראשוניים.

מי זו חברת Lumenis?

חברת Lumenis היא בין חברות מכשור אסתטי הגדולות והוותיקות ביותר. החברה קיימת כבר משנות ה-90  וקיבלה את התואר "gold standard" (תקן הזהב) בתעשיית המכשור האסתטי. החברה מחזיקה בתקנים המחמירים ביותר ברמה הבינלאומית: CE אירופאי, FDA אמריקאי, וכמובן בכלל התקנים הנדרשים של מדינת ישראל , וזאת כדי להבטיח לכם רמה גבוה של בטיחות ויעילות הטיפולים.

חזון החברה הוא תוצאות מקסימליות ולאור חזון זה החברה הולכת לאורך כל הדרך והטכנולוגיות שלה נותנות את התוצאות המבטיחות ביותר בשוק.

איזה טכנולוגיות מרכיבות את מערכת Stellar M22

Universal PL OPT

ידית PL עם פילטרים מתחלפים בהתאם לסוג הטיפול המבוססים על טכנולוגיית OPT-Optimal Pulse Technology

הטכנולוגיה מבוססת על ספקטרום של אנרגיית אור רחבה, אשר כוללת בתוכה 9 פילטרים ו-3 מוליכי גל  (ספוטים) הניתנים לשינוי בשניות. חשוב לציין שישנם בסט 2 פילטרים ייחודיים לחברת  Douls''-Lumenis'' אשר מעלים בצורה מקסימלית  את תוצאות הטיפול בהם: אקנה דלקתי, נגעי כלי דם. בעזרת מגוון רחב של פילטרים וגדלים שונים של הספוט, זה מקנה אופציה רחבה מאוד ונורא מדויקת בהתאמה של טיפול ייחודי לסוג הבעיה מבחינת רמת החומרה, עומק שלה ברקמה ויחד עם זה התאמה לגוון העור של המטופל באזור הטיפול. כלל הספוטים מכילים מערכת קירור מובנית, שומרת על הטמפרטורה בממוצע של 10- מ''צ, כך שהטיפול נורא בטיחותי, עם מינימום אי נעימות למטופל. ישנם יתרונות מגוונים בטכנולוגיית OPT, המטפל בעל יכולת שליטה על תצורת הפולס. המערכת בעלת יכולות ביצוע של תרגום אנרגיה בעוצמה גבוהה למשך פולס קצר, אשר מאפשר להגיע לתוצאות בעלי אפקטיביות מקסימלית תוך הגנה על הרקמה המטופלת, העוצמה של הפולס קבועה לאורכו. בזכות הפרמטרים הללו ישנה העלאה באפקטיביות של הטיפול, ובקיצור של סדרת הטיפולים עד להגעה לתוצאה הסופית.

בעזרת טכנולוגיה זו, ניתן לבצע יותר מ 20 סוגי טיפולים שונים, כגון: אקנה דלקתי, נגעים של כלי דם, פיגמנטציה מגוונת, הסרות שיער ועוד.

ResurFX

לייזר 1565nm סיבי (Near IR), פרקשיונלי. לייזר מקטעי מכיל סורק CoolScan משוכלל ביותר אשר מקרר את הרקמה שעוברת טיפול, בעזרת הסורק קיימת אופציה של יצירת שטח הפציעה ב 18 וריאציות מדגמיות. ברמת התוכנה של המערכת קיימת אופציה של התאמת עוצמה ועומק חדירה של אנרגיית סיבי הלייזר. הלייזר באורך גל זה, הכרומופור העיקרי שלו הם מולקולות מים, אשר מרכיבים כ 80% משכבת הדרמיס. בזכות זה, הפציעה מתבצעת בעומק שכבה דרמלית ולא פגיעה בשכבה אפידרמלית. חימום של המים יוצר סטימולציה מאסיבית של תהליך Neocollagenesis, כאשר התוצאה של התהליך היא עיבוי שכבה דרמלית, עליה ברמת סיבי קולגן והאלסטין. בעזרת טיפול זה מטפלים בצלקות פוסט אקנה, צלקות לאחר ניתוח, סימני מתיחה, עור מדלדל, עור נפול ולא מוצק, קמטים, ועוד.

Q-Switched Nd:YAG

לייזר באורך גל 1064nm, מייצר עוצמה בפולסים של אורך זמן nanosec. בתצורת פולס כזאת מינורית מתרחש פירוק של כרומופור כהה, בין אם זה קעקוע/איפור קבוע או פיגמנטציה בצורה של פיצוץ אקוסטי. הפיגמנט מתפרק בתוך התא, ומערכת החיסון בעזרת המקרופאג'ים-התאים הבולעניים מוציאה את חלקיקי הפסולת מהרקמה שעברה טיפול. ישנם 7 גדלים של טיפים, להתאמה מקסימלית לסוג ועומק הנגע (ישנם גם 4 סוגים של טיפים חד פעמיים). הטכנולוגיה מאוד מתאימה במיוחד לסוג הפיגמנטציה הנפוצה במדינת ישראל- מלאזמה. בסוג פיגמנטציה זו יש צורך בטיפול עם אפקט תרמי מינימלי, וטכנולוגיה זו בול מתאימה לטיפול.

Multi-SpotTM Nd:YAG

לייזר זה מייצר אורך גל של 1064 nm, הכרומופור של לייזר מסוג זה, זה מולקולות המוגלובין אשר נמצאים בנגעים שמורכבים מכלי דם: כלי דם בפנים, המנגיומות, כלי דם בגוף, ועוד. הלייזר מכיל מערכת קירור מובנת בתוך הטיפ שבא במגע מלא עם רקמת העור. התצורה של הפולס היא בעיקר Long-Pulse עם יציאות מרובות של פולסים מרובים. במהלך הטיפול מתרחש תהליך של קואגולציה של מולקולות ''הם'', אשר מרכיבים את תאי הדם. ישנם 4 סוגים שונים של טיפים בגדלים שונים, בהתאם לגודל של הנגע.

''4 טכנולוגיות במכשיר אחד'' -הידיות של מכשיר22 Steller Mשל חברת Lumines. | צילום: Stellar M22

כי תוצאות הן החשובות - תמונות לפני ואחרי השימוש במכשיר:

צילום: Stellar M22

צילום: Stellar M22

מערכת 22Stellar M: סוגי בעיות עור אותן פותרת המערכת

המערכת מטפלת במגוון רחב של בעיות עוריות, בין הבעיות המרכזיות שמערכת הטכנולוגית  Stellar M22  פותרת:

 1. נגעים וסקולריים: כלי דם מורחבים באזור הפנים, כלי דם באזורים שונים בגוף,  ברגליים, וכו'.
 2. פיגמנטציה: סנילית וסולרית, פוסט טראומטית, הורמונלית ''מלזמה'' בעומקים שונים..
 3. סימנים פוסט אקנה בגוונים חומים או אדומים.
 4. המנגיומה וכתמים נוספים המורכבים מכלי דם.
 5. מרקם לא אחיד, נקבוביות פעורות, עור מחוספס ולא הומוגני.
 6. אקנה דלקתי וקומודוני.
 7. הסרת קעקועים ואיפור קבוע זאת בלי פגיעה או סיכון של הצטלקות הרקמה.
 8. עור מדולדל ורפוי בגוף.
 9. סימני מתיחה.
 10. צלקות פוסט אקנה.
 11. צלקות אחרי ניתוח.
 12. חוסר חיות, קמטים, קמטוטים, עור נפול ולא מוצק.
 13. ועוד.

צילום: Stellar M22

צילום: Stellar M22

הטיפולים במכשיר לא דורשים שבירת שגרה

מכשיר ה 22 Stellar M לא מצריך "דאון טיים" ומאפשר לכם להמשיך את שגרת החיים כרגיל גם ישר לאחר הטיפול. יתרון זה הוא אחד היתרונות הייחודיים כאשר מדובר בטיפול מקצועי של בעיית העור. המון טיפולים בשיטות אחרות מצריכות זמן שהייה בבית ללא חשיפה לשמש וכאן אפשר פשוט לסיים את הטיפול ולתת לתהליך הריפוי לקרות תוך כדי המשך שגרת חיים רגילה לחלוטין.

מעבר לכך המכשיר בעל מנגנון קירור מובנה אשר שומר על טמפרטורה קרה של חלונית אבן ספיר (10- מ''צ)  שבאה במגע על רקמת עור המטופל. הטמפרטורה נשמרת יציבה לאורך כל הטיפול ובכך נמנעות תופעות לוואי ו/או  אי נעימות במהלך הטיפול.

שרונה תדמור, אחות כירורגית ומדריכה קלינית מוסמכת לטיפולי לייזר דרמו-אסתטיים:

"המערכת משלבת בין תוצאות מדהימות, לבטיחות ומאפשרת עבודה ממוקדת ונוחה גם עבור המטפל וגם עבור המטופל. המערכת ורסטילית ומשלבת 4 טכנולוגיות שונות המבוססות על אנרגיית אור ובכך מאפשרת לי לטפל בסוגים של בעיות עוריות שונות בטיפול אחד קצר וממוקד. ההחלפה בין הידיות מתבצעת בצורה מהירה ונוחה תוך כדי השימוש מה שחוסך לי המון זמן ומאפשר לי לעשות טיפול אחד מקיף.

העובדה שהמטופלים במערכת יכולים להמשיך בשגרת החיים שלהם בצורה רגילה לגמרי, מקלה מאוד על המטופלים שלי ובהחלט מוסיפה לשביעות רצונם משימוש במערכת 22Stellar M. הטיפולים קלים ואינם חודרניים, הם בטיחותיים ויש להם כל האישורים הנדרשים".

צילום: Stellar M22

מקור: הקליניקה של שרונה תדמור | ברודצקי 43 רמת אביב

 

אינסטגרם: lumenis.israel

פייסבוק Lumenis Israel

אתר

אימייל: aviv@lumenisisrael.co.il

טלפון: 054-3334054

* נכתב ע''י גב' אנה דנשין, ביולוגית מוסמכת B.Sc, Msc.