הצעת מחיר להובלה: מדוע כדאי לשלוח סרטון לחברת ההובלות

השאלה "כמה עולה הובלה" עולה אצל כל מי שמתכוון לעבור דירה. הבעיה היא שאין תשובה אחת לשאלה וכל הצעה צריכה להימסר באופן פרטני. היום חברות ההובלה לא מגיעות כדי לראות את הדירה והתכולה אלא נותנות הצעת מחיר כבר בשיחה. איך הן יכולות לתת הצעה מדויקת ואיך אפשר להימנע מהפתעות ברגע האחרון? כל התשובות בכתבה.

"כך כולם מרוצים ואין הפתעות" אומר לנו סלאבה, בעלים של חברת "אפדייט הובלות", חברת הובלות מובילה שמבססת את הצעות המחיר שלה להובלה על סרטון שהלקוח מתבקש לצלם. כל הפרטים בכתבה בהמשך.

מעבר לשאלה מה יהיה מחיר ההובלה רבים רוצים לדעת איך אפשר להימנע מ"הפתעות" ברגע האחרון או במילים אחרות, איך אפשר להימנע מעליית המחיר כשהמובילים כבר הגיעו למקום. התשובה לכך היא העברת מידע בפירוט רב. כפי שאנחנו רוצים לדעת מראש מה תהיה העלות של ההובלה, כך גם המובילים רוצים לדעת בדיוק מה יידרש מהם במהלך היום.

ממה מורכב מחיר ההובלה

לפני הצעת המחיר, חברת הובלה רצינית ומקצועית תבקש לדעת מול מה היא עומדת:

המרחק בין הדירה הנוכחית לבין הדירה החדשה שהרי המרחק משפיע על שעות העבודה הנדרשות להובלה וההצעה תהיה בהתאם.

האם יש צורך להיערך להובלה מיוחדת או שמדובר בהובלה סטנדרטית שהרי לעתים יש צורך להשתמש בירותי הובלה עם מנוף, אם בשל שיקולי נוחות ואם בשל חפצים כבדים מאד שאי אפשר להעביר בדרך אחרת.

כמו כן, אם ישנם רהיטים או חפצים כבדים במיוחד שצריך להרים אותם באופן עצמאי כמו פסנתר למשל, כדאי לשתף את חברת ההובלה מבעוד מועד

חברת ההובלה תרצה לדעת מהי תכולת המעבר הכוללת על מנת לדעת האם ניתן להכניס את התכולה כולה לתוך משאית הובלה אחת.

בנוסף, החברה תרצה לדעת באיזו קומה אנחנו גרים ולאיזו קומה אנחנו עוברים. היא גם תבקש לדעת האם ישנה מעלית בבניין והאם אפשר להשתמש בה ולפחות לרוב הארגזים והחפצים.

בנוסף לכל אלה, החברה תוכל להציע שירותים נוספים בתשלום ובהם שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים בדירה החדשה.

לשלוח סרטון לחברת ההובלות

אמנם בשיחה נוכל לתאר את גודל הדירה הנוכחית, המיקום שלה והכתובת המיועדת למעבר. נוכל לתאר חפצים כבדים, לציין האם אפשר להשתמש במעלית או לא ולשמוע על שירותי האריזה שיוצעו לנו. כל זה חשוב וחברת ההובלות תוכל לקבל מאיתנו מידע רב במהלך השיחה, אך אין תחליף למראה עיניים.

צילום של הדירה ותכולתה בסרטון וידאו הוא הדרך הטובה ביותר להעביר את המידע למובילים. הסרטון לא חייב להיות ארוך, מושקע ואפילו לא איכותי אלא פשוט סרטון קצר שמציג מה יש בדירה, מה נשאר מאחור ומה עובר איתנו הלאה לדירה החדשה ובנוסף צילום של דרכי הגישה למעלית וחדר המדרגות. חברה מנוסה תדע להעריך מצוין את גודל הספות, את המשקל של הרהיטים ומה נדרש ממנה מצפייה בסרטון. הדבר מבטיח הצעת מחיר מדויקת וכל זאת במינימום זמן.

חברת ההובלות צריכה להיות יעילה, משלב ההתקשרות הראשונית ועד לשלב בו כל הפריטים נמצאים בבית החדש. ככל שהיא תקבל מאיתנו יותר מידע כך יהיה לה קל יותר לתת לנו הצעת מחיר מדויקת וללא הפתעות. כך אנחנו נדע מה בדיוק השירות שאנחנו עומדים לקבל ולהתכונן כראוי ליום החשוב.

טיפים אחרונים לפני הזמנת חברת ההובלות

רגע לפני שאנחנו סוגרים עם חברת ההובלות כדאי מאד להתייעץ ולשאול אותה על שירותים נוספים ותוספות. יכול להיות שכרגע אנחנו לא בטוחים שנצטרך סיוע בתהליך האריזה ולכן כדאי לדעת מה האופציות שיעמדו בפנינו ולדעת מה תהיה עלות השירות הנוסף. כמו כן, יתכן שאנחנו מתכננים למסור חפצים רבים ולמכור את הרהיטים אך אלו בסוף יצטרכו לעבור איתנו.

כדאי לקבל הצעת מחיר בנוגע לכל מה שסיכמנו ומה שצילמנו בווידאו אך גם עבור תוספות שיתכן שנבקש ברגע האחרון. מומלץ לשאלות מה תהיה עלות האריזה, ההובלה של הרהיטים שאנחנו לא בטוחים בהם ולבקש לדעת עד מתי נוכל לשנות את דעתנו בנוגע לתוספת השירותים. זו הדרך הטובה ביותר להימנע מהפתעות של הרגע האחרון ולעבור בראש שקט.

מקווים שאחרי המאמר הזה, בפעם הבאה שתדברו עם חברת הובלה לצורך מעבר של דירה אתם ביוזמתכם כבר תבקשו לשלוח להם סרטון של תכולת המעבר, כי בסופו של דבר, זוהי צרכנות נבונה ויעילה, לתאם ציפיות כבר מההתחלה ולהשאיר את ההפתעות מחוץ למשחק.

מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים שכדאי לכם להכיר כאן וכל מה שנותר לנו הוא לאחל לכם בהצלחה ושיהיה לכם מעבר דירה קל וכיפי.

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ