הובלות באביב - החברה מספר 1 בתל אביב

תל אביב היא עיר דינמית במיוחד. השינויים הרבים שמתרחשים בה וקצב החיים התזזיתי מובילים באופן טבעי לביקוש נרחב לשירותי הובלות מכל הסוגים

והכתובת הנכונה לכולם היא אחת: הובלות באביב. עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים, אלפי בני אדם שנהנו משירות מצוין ובעיקר מחויבות מוחלטת לספק מקסימום תמורה לכסף שלכם, זהו המקום הטוב ביותר להבטיח הובלה אמינה, מקצועית ונעימה.

יש על מי לסמוך

לקראת כל הובלה ישנו חשש והוא מובן לחלוטין. תחום ההובלות לא מפוקח ע"י המדינה ואין בו שום רגולציה. כתוצאה מכך כל אחד יכול להכריז על עצמו כחברת הובלות ולהציע את השירות - וגם אם יתנהל באופן לא מקצועי ואפילו שערורייתי לא יהיה ניתן להטיל עליו סנקציות כלשהן. למעשה חברת הובלות שמורכבת מחאפרים יכולה גם לשנות את שמה אחת לזמן מה, וכך להתנער בקלילות מתדמית שלילית.

בהתאם כשמחפשים מוביל בתל אביב והסביבה, חשוב מאוד לבחור נכון את החברה שאיתה עובדים כדי שאפשר יהיה לדעת בוודאות שהשירות יהיה מקצועי ושאין סיבה לחשוש.

השירות שהופך כל מעבר דירה לקל ופשוט

מעבר דירה בתל אביב יכול להיות התחלה של תקופה חדשה ומוצלחת מאוד, אבל עלול גם להפוך לסיוט של ממש. המפתח לכך שהמעבר שלכם יהיה מהסוג הראשון הוא בחירה מושכלת של מובילים וכאמור הכתובת הנכונה היא הובלות באביב.

הסיבה לכך פשוטה: כשהמובילים מנוסים, מיומנים ובעיקר אמינים, הם מגיעים אליכם בדיוק במועד שתיאמתם איתם, בלי תירוצים ובלי סיפורים. העמסת המשאית מתנהלת ביעילות ובזריזות וכך גם הפריקה, ובנוסף כל הפעולות מתבצעות בזהירות ועם מקסימום תשומת לב - כך שאין סכנה שייגרם נזק לרכוש שבתוך הקרטונים וגם לא לקירות הבתים, למשקופים, לחדר המדרגות לחצר וכו'.

שירותים נלווים שמספקים מענה לכל צורך

דרך נוספת להקל על העומס לקראת מעבר דירה, עומס שהוא במידה רבה בלתי נמנע בעיקר עקב הצורך לארוז את כל התכולה שהצטברה אצלכם לאורך השנים, היא להיעזר במובילים גם למטרה זו. אופציה אחת היא להפקיד את מלאכת האריזה כולה בידיים המיומנות של אנשי המקצוע. הרווח משירות זה כפול: גם חיסכון משמעותי בזמן, משאב יקר ערך מאוד בימינו, וגם ביטחון מרבי מפני שהאריזה תתבצע באופן מקצועי כך שכל הפריטים, כולל אלה הרגישים, יגיעו בשלום ליעד. תועלת נוספת מתשלום עבור שירות משולב של הובלה ואריזה היא האפשרות להשתמש בכל הציוד בדירה עד סמוך מאוד למועד המעבר משום שאין צורך לארוז זמן רב מראש.

אופציה שנייה שגם באמצעותה ניתן לחסוך זמן וכסף היא להזמין קרטונים כחלק מאותם שירותי הובלה בתל אביב והסביבה. בהקשר זה כדאי לדעת שלחברות הובלות, בזכות ההיכרות עם השוק, יש גישה לקרטונים איכותיים במחירים תחרותיים יותר מאלה שאתם תוכלו למצוא.

עוד שירות נלווה שתוכלו להיעזר בו במידת הצורך הוא אחסון תכולת דירה - הן לפריטים בודדים והן לכל תכולת הבית. האחסון מתבצע בתנאים אופטימליים גם בהיבטים הפיזיים וגם בהיבטים הבטיחותיים, בקרבת תל אביב ובמחירים משתלמים.

הובלות עם מנוף במיומנות גבוהה ובלי לייקר יתר על המידה את השירות

בכל הובלה המפתח לשירות ברמה גבוהה הוא מיומנות. כשיש צורך בשילוב מנוף, המיומנות הופכת לחשובה עוד יותר. עם הובלות באביב מובטחים לכם שני דברים: ראשית, השימוש במנוף, שכמובן מייקר במידה מסוימת את ההובלה, יתבצע רק כשהוא הכרחי - הובלה מקומה גבוהה, הובלה מבניין ישן ללא מעלית וחדר מדרגות צר שמונע העברת פריטים גדולים, הובלת חפצים גדולים מאוד כמו למשל הובלה של ארון עתיק שאי אפשר לפרק או של פסנתר כנף, שולחן סנוקר מקצועי וכו'. ההבטחה השנייה היא תכנון מדויק של ההובלה באמצעות המנוף, כדי לקצר את משך השימוש בו וכך לצמצם את העלות שלו למינימום ההכרחי.

הובלות קטנות בזמינות מרבית, כולל מעכשיו לעכשיו

הובלות קטנות בתל אביב מחייבות בדרך כלל זמינות גבוהה. אם למשל מצאתם סלון יד 2 במצב מצוין ובמחיר מצוין גם כן, מן הסתם תרצו לממש את ההזדמנות במהירות, לפני שיבואו אחרים ויחטפו לכם אותה. במצבים אלה באה לידי ביטוי הזמינות הגבוהה של המובילים של הובלות באביב - כולל אופציה להזמנת השירות מהיום להיום ואפילו תוך שעה. עוד כדאי לדעת שגם שירות דחוף מתומחר באופן הוגן מאוד, כך שהעסקה שמצאתם תישאר כדאית.

תמחור הוגן ואטרקטיבי

הובלות בתל אביב לא חייבות להיות יקרות. בנוסף, עם הובלות באביב תגלו שגם הובלה זולה יכולה להיות איכותית מאוד.

באופן כללי כדאי לדעת שמחיר הובלה מכל סוג שהוא נקבע על סמך 4 פרמטרים עיקריים:

א. היקף התכולה שיש להעביר - מומלץ לבצע מיון יסודי של כל תכולת הדירה ולהיפטר מכל מה שכבר אין בו צורך אמיתי, וכך להפחית את המרכיב הזה בהצעת המחיר.

ב. המרחק בין הנקודה שממנה יוצאת ההובלה אל הנקודה שאליה אמורה התכולה להגיע - אם יש נקודות נוספות בדרך, כמו למשל במצב שבו זוג טרי עוזב 2 דירות שכורות נפרדות לטובת דירה שכורה משותפת, המחיר יהיה מעט גבוה יותר אבל לא גבוה מדי, כדי לא להכביד על תחילת החיים המשותפים.

ג. מועד ההובלה - בימים הראשונים של כל חודש וגם בימים האחרונים ייתכן מחיר מעט גבוה יותר, וזאת עקב הביקושים הרבים לשירותי הובלות. אם תוכלו לתזמן את המעבר ליום אחר, באמצע החודש, תוכלו ליהנות ממחיר מוזל.

ד. שירותים נוספים - כאמור מנוף, אריזה ו/או אחסון, וכן פירוק והרכבה של רהיטים גדולים או דלתות של מכשירי חשמל שלא עוברים בדלתות. עוד אופציה היא סידור ארונות לאחר המעבר.

דוגמאות ל מחירים מומלצים, נכון ל-2022: הובלה של דירת 2 חדרים, החל מ-800 ש"ח. הובלת דירת 4 חדרים בגודל של כ-100 מ"ר, בין 2,000 ל-3,500 ש"ח. הובלת מקרר - החל מ-200 ש"ח. הובלת משרד קטן שנמצא בקומת קרקע, בין 500 ל-800 ש"ח. עלות 50 קרטונים בגדלים שונים כולל כאלה בעלי דפנות כפולות עבור פריטים רגישים - 250-500 ש"ח.

שירות מסביב לשעון

תל אביב מיתגה את עצמה כבר לפני שנים רבות כ"עיר ללא הפסקה". זהו אכן תיאור מדויק של החיים התוססים בעיר המובילה בארץ ושל האופי האינטנסיבי שלה. האינטנסיביות גורמת גם לכך שבחלק מהמקרים ישנו צורך לעבור דירה אבל אין יום פנוי לכך. במצב כזה הפתרון הוא מובילים בתל אביב שעובדים גם בשעות הערב ואפילו בסופי השבוע - ועם הובלות באביב גם האופציה הזו אפשרית.

ביטוח מלא לתכולה והסכם מפורט ומחייב

אמינות היא כאמור איכות קריטית בתחום ההובלות. בהתאם מומלץ לאסוף אינדיקציות רבות ככל האפשר לכך: המלצות של לקוחות קודמים הן דרך אחת לפזר את אי הוודאות, ביטוח מלא לתכולה שמועברת הוא מרכיב חשוב נוסף, כשכדאי לבקש לראות פוליסה בתוקף, וכך גם הסכם מפורט בכתב. כשיש הסכם שמציין במפורש את מועד ההובלה, היקף התכולה וכל פרט נוסף, כולל כמובן המחיר, תוכלו לישון בשקט לפני המעבר - ולהתחיל את התקופה החדשה ברגל ימין.