מוצאים הובלות במרכז עם טופ הובלות

גרים במרכז? עוברים דירה לתוך המרכז? צריכים שירותי הובלה במרכז? הכתבה הזאת בשבילכם

הובלות

אזור המרכז הוא האזור בו יש הכי הרבה הובלות. הרבה מאוד אנשים עוברים למרכז מאזור הדרום, הצפון או מירושלים, ומעבר לכך יש הרבה אנשים שעוברים בתוך המרכז כמו מתל אביב לרמת גן או מנתניה לפתח תקווה. מעבר דירה כולל הרבה מאוד דברים כשכמובן הגדול ביניהם הוא מציאת דירה פנויה במחיר סביר שאתם רוצים לעבור אליה. כמובן יש עוד כמה דברים, שחלקם יותר קטנים כמו שינוי הכתובת במשרד הפנים או העברת חשבונות, אבל אחד הדברים העיקריים במעבר דירה הוא למצוא חברת הובלות פנויה בתאריך שלכם. עקב כך שיש הרבה מאוד הובלות במרכז הרבה חברות הובלה לא תמיד יהיו פנויות, במיוחד בתקופת הקיץ.

צריכים אולי להוביל משהו קטן?

כמובן הובלות לא מסתכמות רק בהובלה של תכולת דירה, ויש הרבה מאוד הובלות של רהיטים או מוצרי חשמל בודדים כמו מקרר, מכונת כביסה, ארון, מיטה ועוד. הובלות כאלה נקראות הובלות קטנות, וכמובן שהמחיר שלהן לרוב הרבה יותר נמוך מאשר הובלת דירה. עם זאת כן חשוב לומר שגם הובלה של פריט או שניים יכולה להיות מעט מורכבת, כי לפעמים הוא לא נכנס במעלית או אפילו לא עובר במדרגות ובמקרה הזה יש הרבה פעמים צורך לשכור מנוף הרמה בשביל ההובלה. לרוב השכרה של מנוף תוסיף להובלה שלכם כמה מאות שקלים, אז תהיו מוכנים לכך. בנוסף שימו לב שאתם מוודאים שיש מקום שבו המנוף יוכל לעצור ולחנות בזמן שהמובילים מעמיסים את הפריטי עליו.

איך מוצאים הובלות במרכז ב- 2022?

אחד היתרונות הגדולים של העידן המודרני הוא ללא ספק האינטרנט. האינטרנט לא רק מספק לנו מידע על כמעט כל מה שנצטרך ונרצה לדעת, הוא גם משמש בתור פלטפורמה שבה אפשר למצוא כמעט כל בעל מקצוע שאנחנו צריכים והובלות הוא ללא ספק שירות שיש הרבה יתרונות לכך שנמצא אותו באינטרנט. אחד היתרונות העיקריים הוא האפשרות להשוות בין מספר מובילים ובכך גם למצוא מוביל שזמין בתאריך שאתם צריכים, גם לוודא שאתם לוקחים מוביל מומלץ, וגם לוודא שאתם מקבלים מחיר יותר טוב עבור ההובלה שלכם. אחד האתרים המומלצים בתחום הוא 'טופ הובלות'.

מה היתרונות של טופ הובלות ולמה לבחור בו?

באמצעות פורטל טופ הובלות תוכלו לקבל עד 3 הצעות ממובילים שונים במרכז ולהשוות ביניהם. מה לעשות כשמדברים עם 3 מובילים? דבר ראשון בדקו את הזמינות של המובילים וודאו שהיא אכן מתאימה לזמן שאתם רוצים לבצע את ההובלה. דבר שני ודאו שאתם מזמינים מובילים שיש להם ביטוח הובלות, כך שבמקרה של נזק לאחד מהחפצים שלכם תדעו שאתם מבוטחים ויש כיסוי. מעבר לכך כמובן חשוב לבדוק את המחיר שכל אחד מהמובילים מציע לכם. קבלה של מספר הצעות מחיר ועריכה של השוואה ביניהם יכולה לחסוך לכם עד 40% ממחיר ההובלה, כך שללא ספק שווה להשקיע עוד כמה דקות בשביל זה. למעשה, בכך שאתם מקבלים מספרים הצעות ממובילים בעיר שלכם טופ הובלות עוזר לכם גם למצוא מובילים בקלות, גם לוודא שאתם מקבלים מחיר טוב על ההובלה וגם לוודא שאכן המובילים מומלצים וההובלה תתבצע בצורה טובה. אם אתם לא בטוחים איך למצוא מובילים, אז תזכרו - הובלות זה טופ הובלות ואין על כך עוררין.

תוכןאיך עוד ניתן לחסוך במחיר של הובלות במרכז?

כמובן מעבר להשוואת המחירים שכבר חוסכת לכם משמעותית במחיר ההובלה, יש עוד כמה דברים שתוכלו לעשות לצורך המטרה הזו. קודם כל נסו לארוז בעצמכם. הרבה חברות הובלה אכן מספקות שירות של הובלה ואריזה, אבל אם תארזו בעצמכם תוכלו לחסוך מאות שקלים ממחיר ההובלה. למעשה יש הרבה חברות הובלה שמוכרות קרטונים לאריזה בעצמן, אז אם אתם מתקשים למצוא קרטונים תדעו שיש מצב שהפיתרון נמצא ממש מתחת לאף שלכם. גם אם הן לא מוכרות, יש הרבה חברות אחרות שכן עושות את זה, אז אין מה לדאוג. הובלה ואריזה בצעמכם אמנם לוקח כמה שעות, אבל למי שמנסה לחסוך זה פיתרון מעולה. עוד דבר שיעזור לכם לחסוך במחיר ההובלה הוא לעשות את הפירוק וההרכבה של הרהיטים בעצמכם. גם זה לוקח כמה זמן, במיוחד אם אין לכם הרבה ניסיון בהרכבת רהיטים, אבל מובילים יכולים לקחת עד 300 שקל לפירוק והרכבה של רהיט גדול כמו ארון או מיטה גדולה, ו 100-200 שקל לפירוק והרכבה של רהיט קטן יותר כמו שולחן קטן, שידה או כורסה.