יש לכם כישרון – למה שלא תרוויחו ממנו? הכירו את האלטרנטיבה ל-Onlyfans (אונלי פאנס)

העידן הטכנולוגי מביא עמו כל כך הרבה בשורות. ביניהן, היכולות המופלאות שלנו לגרום לתוכן עצמאי משלנו במגוון של סיטואציות. ואם טרם ידענו או הבנו, אנחנו חלק מהעולם הזה. כל עוד נמשיך להתעדכן, לזרום עם הזרם הטכנולוגי והחדשני. וכן להתעדכן בכל פלטפורמה חדשנית, נדע גם להרוויח בהתאם.

איך להיות חלק מהטכנולוגיה החדשנית

אתם חלק מהטכנולוגיה. יוצרים בעצמכם את התוכן שלכם. מרגישים שאנשים אוהבים את מה שאתם עושים. ויש לכם אפילו כבר קהל משלכם שמחכה בכל יום ויום למילים, לסרטונים, לתמונות, ולכל מה שאתם מציעים.

איך הייתם מגיבים אם היינו אומרים לכם שרשת חברתית חדשה הולכת לאפשר לכם להרוויח מכל הטוב הזה? עד עכשיו כולם הכירו את Onlyfans וחיפשו איך לעשות כסף ממכירת תוכן וקמה רק פלטפורמה אחת לשם כך. מהרגע שיש אלטרנטיבה, זה פשוט הופך להיות קל יותר. וגם עם יותר אופציות עבור מכירת תכנים אלו ואחרים.

מהי הרשת החברתית החדשה. איך היא הופכת להיות אלטרנטיבה לאונלי פאנס ובכלל. מאיפה מתחילים? מיד נגלה לכם את הכל.

הגיע הזמן שישלמו לכם על הכישרון 

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים, אתם צופים באנשים שמציגים את הכישרון שלהם בכל מקום, ותוהים למה אתם לא יכולים לעשות את זה. קוראים על סלבס שפשוט מרוויחים כסף מהרשתות החברתיות, או משפיענים ואושיות רשת שפשוט יודעים איך לעשות את זה ברשתות החברתיות כמו שצריך. ואיפה אתם בסקאלה הזאת?

האמת היא שאתם בכלל לא צריכים להיות אנשי שיווק לשם כך, וגם לא צריכים להעסיק חברת שיווק לשם כך. כל מה שעליכם לעשות זה להתחבר אל הרשת החברתית המתאימה. במקרה הזה, לא פייסבוק, או אינסטגרם. אלא רשתות חברתיות ופלטפורמות שמאפשרות לכם באמת להיחשף אל קהלי היעד המתאימים לכם. בפייסבוק או אינסטגרם לא תקבלו תשלום עבור התוכן שלכם, בעוד בפלטפורמות כמו fanszing תוכלו לקבל תשלום גם אם סמלי על התוכן שלכם, ולהרוויח לא מעט כסף.

בדומה לאונלי פאנס, fanszing היא רשת חברתית חדשה, מרעננת וחדשנית. רשת שפיתחה יכולות נהדרות לאפשר לכם באמת להתמקצע בכשרונות שלכם. ולהעניק לכם את היכולת להרוויח כסף בדיוק כמו אותם סלבס, משפיענים או אנשים אחרים שאתם רואים ותוהים כיצד הם עושים זאת. הייחודיות של הרשת החברתיות הזאת ברמה הספציפית. היא שהיא מאפשרת לכם להפוך ליוצרים בתוך מספר דקות, להגדיר חשבון ותעריפים ולהתחיל להרוויח כסף.

צילום: fanszing.com

למה פאנזינג (fanszing) היא לא רשת חברתית רגילה אלא ייחודית?

רשתות חברתיות היום הפכו להיות הדבר הראשון שאנחנו פותחים עוד כשאנחנו במיטה, לפני שקמנו. הן הפכו להיות אתרי החדשות, אתרי השיחות, ההתעדכנות וגם האתרים שבהם אנחנו מחפשים שירות זה או אחר ומקבלים חשיפה ויזואלית למגוון של כשרונות, מוצרים, ושירותים.

לעולם הרשתות החברתיות נכנסה שחקנית חדשה. אתר דומה לאונלי פאנס המאפשר לכם לבצע מכירת תכנים כמו באתר אונלי פאנס. אך עם דגש על אופציה מסוימת המתאימה למרצים המחפשים גם לקיים הרצאות אונליין.

תוכלו השתמש ברשת הזאת עבור מכירת תמונות או מכירת סרטונים. כמובן ללא שום קשר להרצאות. אך כיום, כאשר לא כל פלטפורמה מאפשרת למכור הרצאות אונליין. זה טוב שיש אלטרנטיבה נוספת.

מהיום שבו קורונה נכנסה לחיים שלנו גילינו שאנחנו חייבים למצוא אלטרנטיבות שונות להכנסה. החל מעבודה משרדית מהבית. ועד לעבודות יצירתיות יותר כמו מכירה של תמונות, סרטונים או הרצאות אונליין.

כאן נכנסת לתמונה הרשת החברתית החדשה fanszing. שלא רחוקה משאר הרשתות החברתיות בפונקציונליות הנוחה שלה. באיכות שלה מבחינת העלאת התכנים ובמגוון של אופציות וכלים להפוך כל כישרון שלכם למקור הכנסה.

איך נרשמים לרשת  fanszing ומה עושים שם?

לפני הכל, תמיד נעים להכיר רשתות חברתיות חדשות. הרשת החברתית fanszing הוקמה בדיוק לשם הענקת הפלטפורמה הרלוונטית לכם. ובהתאם לכשרון שאתם מציגים או מפתחים אפילו.

זהו למעשה אתר דומה לאונלי פאנס אבל הוא לא אונלי פאנס. אלא רשת חברתית אחרת בפני עצמה שמאפשרת לכם להתבלט במקום אחר. ומנישה אחרת שלכם שמביאה עמה בשורות טכנולוגיות מרעננות.

מה אנחנו בעצם אומרים? אנחנו אומרים שיש לכם כאן הזדמנות נהדרת לקבל תנועה אדירה בפלטפורמה שמאפשרת לכם לייצר תוכן באמצעות תמריצים שמעניקים לכם מוטיבציה לפרסם תוכן מקורי, ייחודי שהולך להכניס יותר אנשים לעמוד שלכם ולחשוף אתכם בדיוק לקהל היעד המתאים לכם.

אתם לא חייבים להיות עכשיו אנשי שיווק דיגיטלי, לא צריכים לרוץ ולהתמקצע בעולם השיווק בין אם באונליין ובין אם באופליין. אין כאן צורך בידע בקידום אורגני בגוגל או קידום ממומן. זהו כלל לא העולם הזה, אתם כעצמכם, ממש יכולים ליצור את התוכן האישי שלכם אפילו מהרגע שבו פקחתם עיניים במיטה אם מתחשק לכם לספר לעולם איך אתם מרגישים הבוקר, וכן, לגבות על זה תשלום אם אתם רואים לנכון.

כדי להירשם לרשת החברתית החדשה fanszing לחצו כאן והתחילו במסע חדש שיחשוף אתכם לקהלי היעד המתאימים לכם. חשוב לציין שהרשת לא מצנזרת תכנים, ואתם יכולים להתבטא בדיוק כמו שאתם מעוניינים, ולהביא את עצמכם לקהל היעד בצורה האותנטית ביותר שלכם.

תהליך ההרשמה לא מסובך מדי, וכולל כמה צעדים פשוטים:

  • בצעו הרשמה ראשונית, מתוך מסך הבית בצד ימין למעלה, על כפתור ה -sign up
  • ­­­ערכו את הפרופיל שלכם. תוכלו להירשם באמצעות חשבון הגוגל שלכם, או בהרשמה חדשה לגמרי.
  • כתיבת פוסט חדש ממש כמו כל רשת חברתית, גם כאן אפשר לכתוב פוסט בצורה רגילה ונוחה, עם אופציה לבחירה איך לפרסם אותו, וכמובן גם לבחור הגדרות פרטיות.

איך מרוויחים כסף בfanszing?

בפלטפורמה של fanszing אתם מרוויחים כסף ללא שום קשר לכמות הקהל שלכם. תוכלו להרוויח כסף בפלטפורמה באמצעות 4 אופציות רלוונטיות:

·         חברו את חשבון המשתמש שלכם אל חשבון פייפאל, ותוכלו להרוויח ממכירה של תוכן.

·         תוכלו לגבות תשלום על מנויים לעמוד שלכם.

·         תוכלו לגבות תשלום על לייב סטרים.

·         סוכנויות או מייצגים של אושיות רשת או משפיענים יוכלו לצרף משתמשים, ולהרוויח עמלות ממכירת התוכן של הלקוחות.

·         גם עבור הרצאות ניתן להשתמש בפלטפורמה לצורך העברת הרצאות, מורים יוכלו להעביר תוכן לימודי.

לא רק סלבס בפלטפורמה

בזמן שבתקופה שאונלי פאנס עלתה כולם רצו לדעת איך להשתמש באונלי פאנס ולא סתם. אך נדמה היה שרק סלבס משתמשים בפלטפורמות הללו. מוזיקאים שמתחזקים חשבונות המייצרים כסף, אנשים שיוצרים גם תכנים מיניים וגובים עליהם תשלום ועוד.

העובדה שאנשים משלמים בכל מיני סיטואציות בחיים ובמגוון של רגעים מתוך חשקים למשהו מסוים באותו רגע, זה הרגע שבו אתם בעצם יכולים להרוויח דרך הפלטפורמה. בין אם זוהי תשוקה לתכנים רוחניים, הרצאות העצמה, תוכן לימודי, תוכן של סלבס וכן, גם תוכן מיני.

אם ניקח לדוגמא סלבס שמשתמשים בפלטפורמות אלו בצורה גורפת. נראה שידוענים יכולים לתקשר עם העוקבים שלהם בצורה מאד ישירה, ואף לגרום לקהל לשלם על תוכן זה או אחר. לפלטפורמה הזאת יש יכולת להתגבר על מכשולים שיש לשאר הרשתות החברתיות, ולכן קל יותר לקהל לשלם עבור תוכן שאפשר לקבל אותו בקלות.

Fanszing מאפשרת אופציות למוניטיזציה איכותית עם מנויים גם עם מנוי קצר וגם עם מנוי ארוך ובאופן כללי מעניקה יכולות נהדרות לתקשורת עם קהל עוקבים שאין במקומות אחרים. כך שאם אתם באמת מייצרים תוכן איכותי, מקורי, כזה שאתם יודעים שיש לו ערך ורוצים לפרוץ אל העולם זאת בהחלט הדרך.

עולם התעסוקה הוירטואלי של 2022

אם אתם מגיעים שוב למשרד בבוקר חסרי כוחות, ממלמלים "בוקר טוב" למעסיקים שלכם עם הראש ברצפה וכוס הקפה היא הדבר היחיד שמחזיק אתכם במשרד, לא הגיע הזמן לשינוי?

מי אמר שאתם חייבים להיות שכירים כל החיים? כמובן שאם כיף לכם במשרד ואתם נהנים מהעבודה כשכירים תוכלו לשלב גם את האופציה להישאר כאלו וגם את האופציה להיות עצמאיים, וזה כל הכיף ביכולות הללו. כולם מסכימים שיש רגע שבו אנחנו חושבים שזה נהדר שאנחנו יכולים גם להיות הבוסים של עצמנו, ואם אנחנו בעלי יכולות ניהול זה בכלל נהדר.

היתרון ברשתות חברתיות המאפשרות גביית תשלום עבור התוכן שלנו הוא שאם מתחשק לכך לשתף עם העולם כל תובנה אפשרית, אתם מרגישים שיש לכם השפעה על אנשים. אתם מרגישים שהכישרון שלכם, או היכולות שלכם יכולים לשנות את העולם, הפלטפורמה הזאת היא בדיוק מה שאתם צריכים והיא מותאמת לכם כמו כפפה.

איך עובדים מכל מקום?

זה לא סוד. קורונה ושלוחותיה גרמו לכולנו להבין שאנחנו חייבים למצוא מקורות תעסוקה אחרים. שלא כוללים הגעה פיזית אל משרד, ובכלל. לדעת שאנחנו יכולים לעבוד מכל מקום. וכן, יש צורך להפגין גם יצירתיות אחרת.

במהלך השנתיים של הקורונה שפקדה את חיינו. לא מעט אנשים החלו למצוא בעצמם מגוון של אופציות יצירתיות ליצירת תוכן. ואף גילו בעצמם ובתוכם כשרונות רבים. בין אם אלו כשרונות קולינריים ובין אם כשרונות מוזיקליים. או שירות שאפשר למכור כמו כתיבה, צילום, איור, או אפילו פיסול ויצירת מוצרי נוי.

היכולות שלנו להפוך את הכישרון לרווח, הם לא דבר של מה בכך. עד כה, לא קמו פלטפורמות רבות לשם כך פרט לפלטפורמה המוכרת שצוינה כאן. ומהרגע שנכנסה שחקנית חדשה לעולם הזה יש לכם יכולת לקבל חשיפה חדשה ומרגשת.

שלא תטעו, המשרות המשרדיות לא מתבטלות, אבל לפתע כולנו הבנו שאפשר להרוויח כסף גם מהבית ובקלות. גם באמצעות הרשת החברתית החדשה fanszing המאפשרת את היכולות הללו בקלות וביעילות.

אם בחברות ההייטק הגדולות כבר הבינו שאפשר ואפילו מותר לעבוד מכל מקום, אין שום סיבה שלא תהיו המעסיקים של עצמכם ותחליטו על עצמכם מתי תעבדו. מתי תעלו את התוכן שלכם, ותנהלו לעצמכם את העסק.

היום, ליהנות מרווח כלכלי עצמאי זה בהחלט אפשרי, ואפילו רצוי כי כמו שהבנו, הכל כל כך דינמי, גם עולם התעסוקה. פלטפורמה זו מאפשרת לכם בסיס בטוח וגב לכל מקרה שלא יהיה.

שאלות ותשובות

·         איך מקבלים תשלום בfanszing?

כשאתם מגיעים לסכום מינימלי של 50$ תוכלו למשוך את הכספים אליכם. הכספים יכנסו אל החשבון שהגדרתם בתוך המערכת.

·         איך יוצרים קשר עם שרות הלקוחות?

דרך דף יצירת קשר אפשר לצור קשר עם מנהלי האתר לקבלת תמיכה. או מענה לכל שאלה ושאלה. יוצרי המערכת ישמחו להיות כאן בשבילכם.

·         איך להירשם כיוצרים במערכת?

לאחר יצירת החשבון, בצד ימין, באמצעות החץ בסרגל הראשי תוכלו להכנס ולבחור בכפתור בסוף התפריט בצד שמאל לאחר my payments בשם Become a Creator. שם תוכלו להעלות אישורים לאימות זהותכם ולהתקדם.

הרשת החברתית "פאנזינג" פותחה על ידי סייטלינקס פיתוח אתרים.