זאת לא פרידה, זו אבן דרך משמעותית שתלך איתי לצעד הבא בחיי

זה לא טור של פרידה, זה סיכום ביניים של אחת התקופות המשמעותיות שהיו לי, אחת שתלך איתי גם להרפתקה הבאה שבפתח. ומה לגבי הילדים שלי? אני מאמינה בהם ויודעת שזה מה שיעצים אותם

ג'יין מיכאלוב

אני לא יכולה לקרוא לזה פרידה כי זו תקופה שתלך איתי תמיד, ואני מנסה לחשוב איך מסכמים כזו תקופה משמעותית במילים? קיבלתי הזדמנות לבטא במילים את כל הידע והניסיון שלי, להפוך את הפרקטיקה לכתבות וגיליתי שזה הדבר הכי גדול שאני לוקחת איתי בכל התקופה שעסקתי בתחום ההורות.

את התוצאות שלי הייתי עושה מול המשפחות, אלה שאנחנו עושים תהליך ביחד ובסוף מסתכלים מרוצים מהשינוי, שזה היה רגע השיא שלי עד תחילת תהליך עם המשפחה הבאה, ואז הגעתי לרשת 13, שפתחו בפניי דלת תומכת ומחבקת, שגרמו לי לדעת שזו דרך שאנחנו עושים ביחד, ממש כמו שאני עושה עם המשפחות "שלי".

כתבות נוספות במדור "הורים ברשת":

אז אם אני מקבילה את זה להורות, כמו שאני תמיד עושה, התמיכה והדלת הפתוחה היא שמעצימה, שנותנת את הפתח לעשות את המיטב ומייצרת מערכת יחסים שמעודדת ומרימה.

אבל בחיים כמו בחיים, אנחנו עוברים להרפתקה הבאה שלנו, אבן דרך משמעותית לכל המשפחה - אנחנו עושים רילוקיישן וזה מביא איתו מעבר ממה שעשיתי למה שאעשה, אבל זו לא פרידה, זו אבן דרך משמעותית שתלך איתי ותהיה המשכיות בחוויה שלי גם באבן דרך המשמעותית שנמצאת בפתח.

ולגבי הילדים, אני מאמינה בהם, תומכת, מחבקת ויודעת שזה מה שיעצים וירים אותם להיות במיטבם בדרך החדשה, משוכנעת שזה מה שיעבוד עבורם, בדיוק כמו שזה עובד לנו המבוגרים.