לוסי אהריש ונשות "רשת" חוגגות את הישגי קמפיין metoo# בקליפ שכולו העצמה

לוסי אהריש, כוכבות ועובדות רשת בגרסה משלהן לקליפ של מארון 5 - בו הן חוגגות את השינוי הגדול בעקבות קמפיין metoo#

זמן צפייה: 03:45

English at the bottom, אנגלית בהמשך.....

היי בנות. השנה ללא צל של ספק אפשר להגיד ששינינו את העולם. קמפיין מי טו פרץ לתודעה והבנו שהמשוואה השתנתה. התהלכנו בהפגנות, צעקנו לעולם שאנחנו לא מוכנות יותר לשתוק, התאחדנו ואמרנו די! די לאלימות כלפינו, די להטרדות מיניות, די לניסיונות להשתיק אותנו! ובעיקר תבענו שיוויון. שיוויון מגדרי שאמור להיות ברור מאליו במאה ה21. וזה ניצחון גדול! שבירת השתיקה שלנו היא אבן פינה בהמשך המאבק של כל אישה שדוכאה ומדוכאת, של אישה שיושבת עכשיו באפילה ומפחדת לקום ולדבר שמה תשלם מחיר שיעלה לה בחייה.
אבל עכשיו הזמן לקחת את המשוואה החדשה ולנסח אותה מחדש. הגיע הזמן לנסח מחדש את מי טו. אנחנו לא נשים פגועות. אנחנו לא נשים מנוצלות. אנחנו לא נשים חלשות. אנחנו לא קורבן! לא קורבן של תרבות אונס, לא קורבן של חינוך פטריארכלי! לא קורבן של אף גבר שחושב שמגיע לו יותר בגלל שהוא גבר. כולנו מי טו! גם אנחנו!
גם אנחנו נשים חזקות! גם אנחנו נשים חכמות! גם אנחנו נשים מוצלחות! גם אנחנו נשים שמביאות שינוי לעולם! גם אנחנו נשים שמביאות חיים לעולם! ובלעדינו גברים לא היו קיימים, כי אנחנו הבאנו אותם לעולם!
בנות כמוך, בנות כמוני, בנות כמונו, כל אחת ביחד וכל אחת לחוד משנה את המשוואה! כי העולם לא יכול עלינו! ובעיקר לא יכול להתקיים בלעדינו!
ותודה לאדם לווין על ההשראה לקליפ הזה, ועל זה שהבין שעדיף שאנחנו ננהג באוטו!

והכי חשוב תודה לבנות, לעובדות של רשת ולאישה והאגדה מגי וילנסקי שבלעדיהן הקליפ הזה לא היה נוצר! אתן מלכות העולם!!!!!

!Hey girls
This year we can say that we changed the world. The METOO campaign broke all over the world and everybody understood that we changed the equation.
We marched together, raised our voices and said that we will not stay silent anymore. We said enough!!! We said stop! stop the violence towards us! Stop sexual harassment! Stop silencing us! And mainly we demanded equality! Gender equality, that suppose to be the most obvious thing in the 21st century.
And this is our great victory! Us breaking the silence, is a milestone for every woman in the world that is sitting in the dark and terrified to get up and speak, because she will end up losing her life.
But now its time to change the equation and rephrase it! It’s time to rephrase METOO!
We are not damaged women! We are not abused women! We are not weak women! WE ARE NOT A VICTIM! we are not victims of sexual abuse, we are not victims of patriarchal education. we are not victims of any man that thinks that he deserves more, just because he is a MAN! All of us are METOO! USTOO!
USTOO are strong women. USTOO are successful. USTOO bring change to the world. USTOO bring lives to the world! And without us, men don’t exist…because we create them!
Girls like you, Girls like me, girls like us, each one and every one of us together change the equation! Because the world can’t live without us and mainly can’t exist without us!

And on a personal note huge thanks to Adam Levine Maroon 5 for the inspiration for this clip, and for admitting that “it's better if we drive”!

this video is featured with the amazing women of reshettv רשת !
Huge thank you to our amazing producer Meggie Vilensky and for each and every woman in this video... thank you for being who you are!