שני שוטרים נפצעו מירי ברהט – 13 נעצרו בחשד למעורבות באירוע

הנפגעים נזקקו לטיפול רפואי בשל חבלות ונזק נגרם לניידות. הרקע לתקרית הוא סכסוך בין משפחות. רה"מ: "אירוע חמור ביותר ואני מגנה זאת בתוקף - דרשתי למצות את הדין עם הפורעים"

זמן צפייה: 01:24

אלימות בחברה הערבית: שני שוטרים נפצעו היום (רביעי) באירוע ירי ברהט. הם נזקקו לטיפול רפואי, בשל חבלות. כמו כן, ניידת שהייתה במקום נפגע מהירי. 13 מתושבי העיר נעצרו בחשד למעורבות באירוע. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין משפחות. כוחות ביטחון רבים הוזעקו לעיר והחלו בפעילות לאיתור מעורבים נוספים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בתגובה לאירוע כי "אירוע הירי שבוצע היום נגד ניידות משטרה הוא חמור ביותר ואני מגנה זאת בתוקף. מדינת ישראל לא תסבול התקפות על שוטרים ששומרים על אזרחיה. שוחחתי על כך עם השר לביטחון הפנים ודרשתי למצות את הדין עם הפורעים".

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

בכירים במשרד הבריאות: מעוניינים להאריך את הסגר עד שבוע הבא

עד סוף החג: נתניהו צפוי להחליט על אסטרטגיית יציאה מהמשבר

בנט: להעביר הבדיקות לצה"ל; רה"מ: שידאג למשימות שעוד לא ביצע

ניידת משטרה
ניידת משטרה | צילום: חדשות 13

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן גם התייחס לאירוע ואמר כי "הירי על ניידות המשטרה ברהט חמור במיוחד ואסור לעבור עליו לסדר היום - הוא מחייב תגובה נחושה וקשה כנגד פורעי החוק המשתוללים ברהט. לאור זאת, הנחיתי את המשטרה לפעול בכוחות גדולים בכדי להביא מאחורי סורג ובריח את כל מי שמעורב במעשה ולמצות עימו את הדין, תוך זמן קצר החלו לפעול בעיר מאות שוטרים יחד עם יחידות מיוחדות שביצעו כבר עשרות מעצרים. פעילות המשטרה תימשך ברהט בכל העוצמה הנדרשת".