תושבת אשקלון שנפצעה בנובמבר מפגיעת רקטה בביתה - מתה מפצעיה

לאחר עשרה חודשים שבהם נלחם הצוות הרפואי על חייה של נינה גניסדנובה בת ה-74, נאלצו בשבוע שעבר הרופאים בביה"ח תל השומר לקבוע את מותה. "כולי תקווה שיהיה זה הקורבן האחרון"

זמן צפייה: 00:50
נינה גניסדנובה, בת ה-74, נפצעה בחודש נובמבר האחרון באורח אנוש כתוצאה מפגיעת רקטה שנורתה באחד מסבבי ההסלמה בגבול עזה. הרקטה פגעה פגיעה ישירה בבניין שלה ברחוב ז'בוטינסקי שבעיר ונינה לא הספיקה להגיע למרחב המוגן. באותו אירוע נהרג באשיר מחמוד אבו עצבה, בן 48, ואישה נוספת בת כ-40 נפצעה קשה.

מעיריית אשקלון נמסר: "העירייה משתתפת בצער משפחת גניסדנובה מאשקלון על פטירתה של האם, נינה, שנפצעה באורח קשה בסבב הלחימה האחרון שידענו בעיר בחודש נובמבר 2018. נינה הייתה מאושפזת במשך חודשים ארוכים במצב קליני בבית החולים 'תל השומר' ובשבוע שעבר כאמור, הלכה לעולמה. מאז היוודע דבר פטירתה, צוותים סוציאליים עומדים בקשר עם המשפחה ומעניקים להם את הסיוע הדרוש".

לכתבות נוספות בחדשות 13:  אם הילדה שעפ"י החשד נאנסה במקלט בי"ס בדרום: "כל הבית הרוס" לאחר ששוחררה למעצר בית: ביהמ"ש הורה להשיב את מעודה למעצר המשטרה: התגבשה תשתית ראייתית נגד אפי נוה והשופטת כרייף
ינה גניסדנובה שנהרגה בסבב הסלמה בחודש נובמבר
נינה גניסדנובה שנהרגה בסבב הסלמה בחודש נובמבר | צילום: באדיבות המשפחה
ראש העיר, תומר גלאם, שוחח עם בנה, איגור והביע את צערו: "לצערנו, איבדנו תושבת נוספת במלחמה הבלתי פוסקת מול ארגוני הטרור בעזה. כולי תקווה שיהיה זה הקורבן האחרון. העירייה תמשיך לסייע ולהעמיד לרשות המשפחה היקרה את כל הדרוש לה בשעה קשה זו".