גלנט שוחרר מבית החולים: "איבדתי הכרה לזמן קצר בשל התייבשות"

שר העלייה והקליטה בן ה-60, שפונה אתמול לאיכילוב במהלך אירוע של הליכוד לאחר שלא חש בטוב, יצא לביתו בתום סדרת בדיקות, והודה לצוות הרפואי על הטיפול. "מרגיש כעת מצוין"

זמן צפייה: 00:22

שר העלייה והקליטה יואב גלנט שוחרר הבוקר (שישי) לביתו, לאחר שפונה אתמול לבית החולים איכילוב במהלך אירוע של הליכוד, כיוון שלא חש בטוב. "אתמול בערב חוויתי אובדן הכרה קצר בשל התייבשות", כתב גלנט. לאחר בדיקות מקיפות השתחררתי כעת מבית החולים ואני מרגיש מצוין. מודה לסגל הרפואי שטיפל בי במסירות ובמקצועיות, לחברים הרבים ולכל מי שדרש בשלומי".

כאמור, השר גלנט פונה אמש לאחר שחש ברע, הקיא וסבל מדופק נמוך במהלך אירוע הרמת כוסית של מפלגת הליכוד בגני התערוכה. למקום הוזעק צוות מד"א שערך לגלנט בדיקות, החל במתן נוזלים ובהמשך העבירו לבית החולים.

לעוד כתבות בנושא:

במהלך אירוע של הליכוד: גלנט פונה לאחר שלא חש בטוב; מצבו יציב

לראשונה מאז מתן המנדט לנתניהו: נציגי הליכוד וכחול לבן נפגשים

נתניהו: "בצד השני יש הזיות, חושבים שיצליחו לפרק את הליכוד"

השר יואב גלנט ב''המטה המרכזי''
השר יואב גלנט ב''המטה המרכזי'' | צילום: חדשות 13

באירוע בגני התערוכה נאם ראש הממשלה בנימין נתניהו, התייחס לאפשרות של ממשלת אחדות ואמר כי: "בצד השני יש כל מיני דמיונות, הייתי אומר הזיות. בהתלחה הם חשבו שהם יפרקו את השותפות במחנה הלאומי. יש לנו שותפים חזקים, השותפות בינינו לבין שותפינו איתנה מתמיד. עכשיו הם חושבים שהם יצליחו לפרק את הליכוד".

בסיום דבריו, נתניהו פנה לגנץ ואמר: "בני - עכשיו הכדור בידיים שלך. יש לך כל מיני יועצים שאומרים לך כך או אחרת. אבל לפעמים הדבר הנכון הוא הדבר הפשוט. קום, עשה מעשה, גלה מנהיגות, בוא לאחדות".

ראש הממשלה בנימין נתניהו בהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה
ראש הממשלה בנימין נתניהו בהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה | צילום: חדשות 13

בפתח דבריו אמר נתניהו כי "ציבור הבוחרים החליט שהשנה הזו תהיה שנה של אחדות. זה לא סוד שרצינו ממשלת ימין, למעלה ממיליון אזרחים הצביעו מחל. עם כל ההישגים הללו צריך להגיד את האמת - זה לא מספיק להרכיב ממשלה. מנגד, גם לצד השני אין ממשלה. גם הוא לא קיבל את מה שהוא רצה. ולכן, האפשרות היחידה היא ממשלת אחדות רחבה".

נתניהו גם תקף את גנץ על דרישותיו במשא ומתן בין המפלגות ואמר כי "בצד השני יש כל מיני דימיונות, הייתי אומר כל מיני הזיות. בהתחלה הם חשבו שהם יפרקו את השותפות במחנה הלאומי בינינו לבין השותפים שלנו. יש לנו שותפים חזקים. אחרי שקיבלנו עוד מנדט, מתמטית זה גם לא יכול לקרות. השותפות בינינו לבין שותפינו איתנה מתמיד, אז מה מדמיינים שם בצד השני? עכשיו הם חושבים שהם יצליחו לפרק את הליכוד".