"רק התחלנו": כך אסנת מארק משתלטת על החיים הפוליטיים

חברת הכנסת הטרייה, בת ה-52, התייצבה בעבר לצד משפחת נתניהו, ובשבועות האחרונים פתחה מבערים, מפלסת את דרכה ועולה לכותרות - האם זו רק התקשורת העוינת או שהיא פוליטקאית מיומנת?

זמן צפייה: 15:43

אסנת מארק בת ה-52 החלה לכהן כחברת כנסת מן המניין, והפכה מהר מאוד לשחקנית נשמה במערך ההגנה של נתניהו שמתקיף את התקשורת והשמאל. כתב חדשות 13 ניסה להבין האם היא קורבן של תקשורת עוינת או פוליטיקאית מיומנת שלמדה את הדבר החשוב ביותר בימים אלה - מי שרוצה תשומת לב חייב לעשות רעש.

קשה לפספס את העובדה שחברת הכנסת מארק החליטה לאחרונה לפתוח מבערים. לחבר הכנסת מיקי לוי היא הציעה ללכת לחפש בשידור חי, את פרופסור אהרון ברק הכתירה "הקומיסר העליון" ולאהוד ברק היא קוראת "החבר של הפדופיל". מארק תמיד הייתה מעורבבת גם בליכוד, היא גם התייצבה לצד ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו מספר פעם, וגם מקפידה להדהד מדי פעם את פירות הבאושים שיוצאים מהמקלדת של יאיר נתניהו.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

רוחאני על ההסכם עם ישראל: "איחוד האמירויות עשתה טעות ענקית"

מועצת הביטחון של האו"ם דחתה את הארכת אמברגו הנשק על איראן

נסראללה מזהיר: "ישראל צריכה לצפות לתגובה שלנו על הרג הפעיל"

חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד
חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד | צילום: דוברות

"אני לא חושבת שאנשים לא מאמינים לפוליטיקאים", טענה מארק בהמשך. "עובדה שאנשים יוצאים להצביע, אבל אני בהחלט מרגישה שהעם מבולבל". חבר הכנסת הטרייה הגיעה באמצעות ה"טיקט" של לטפל במערכת המשפט. "כשאנחנו באים טיפה לעשות איזשהו שינוי, איזושהי בדיקה, כולם מזדעקים, כולם צורחים", הסבירה.

בזמן שהורים אחרים דחפו את הילדים לפתח קריירה של כדורגלנים או שחקנים, בבית משפחת מארק רצו פוליטיקאית. אמה מייעדת אותה להיות שרת משפטים, וכעת התפקיד שלה הוא למנות כמה שיותר שופטים מהצד הנכון של המפה הפוליטית.מבקריה טוענים שהיא ה"שוט" של ראש הממשלה על מערכת המשפט כולה בניסיון לגרום לה ליישר קו.חסידיה טוענים כי היא זו שתנער את המערכת. כך או כך, למארק ברור שכל עתידה הפוליטי טמון בוועדת למינוי שופטים והיא מבטיחה: "רק התחלנו".