חופשה משודרגת: מלונות "הכול כלול" - עם פארקי מים בשטחם

החום ששובר השנה שיאים חדשים בארץ ובחו"ל מביא את הישראלים לחפש דרכים חדשות להצטנן, מבלי לצאת משטח המלון. "פרמטר חשוב בבחירת החופשה, זה סוגר 80% ממה שחשוב"

זמן צפייה: 02:32

השנה מסורת מלונות ה"הכול כלול" האהובים על הישראלים משתדרגת, עם פארקי מים שמציעים לילדים אטרקציות מבלי לצאת מהמלון. על רקע גלי החום, ששברו השנה שיאים חדשים בארץ ובחו"ל, הישראלים מחפשים דרכים חדשות להצטנן בקיץ. "הרבה משפחות לוקחות את זה כפרמטר חשוב בבחירת החופשה", הסבירה מיטל להט, מנהלת שיווק בטרווליסט. "כי באמת אם המלון כולל גם פארק מים, אז אתה סוגר לך 80% ממה שחשוב בחופשה".

מבחר אתרי הנופש הוא אינסופי. במלון אקווה סול ריזורט בפאפוס שבקפריסין, למשל, יעלה סוף שבוע ארוך בסוף יולי (3 לילות) 2,104 דולרים, לזוג ושני ילדים, כולל פארק מים שמשקיף לים. בכפר הנופש "לנדל דה בלומברגן", מרחק של שעה נסיעה מבירת הולנד אמסטרדם, מציעה חברת "דיזנהאוז" דיל שכולל פארק מים מקורה בחלקו, והמחיר למשפחה לשבוע, כולל טיסה והסעות, הוא 2,700 דולר. במלון "מולנהיידה" שבבלגיה, שבוע עם מגלשות ומתקנים, כולל טיסה ורכב, יעלה לזוג עם שני ילדים 2,255 דולרים, גם במקרה זה דרך חברת "דיזנהאוז".

עוד בחדשות 13:

מווילות יוקרה – ועד חפלה במלון: האי היווני שבו הכול כלול

טיסה כל שעה: היעדים החמים לחופשת קיץ באיים היווניים

טיסה כל שעה: היעדים החמים לחופשת קיץ באיים היווניים

מלון פארק מים באנטליה
מלון פארק מים באנטליה | צילום: חדשות 13

בריזורט "פורט נייצ'ר ריזורט" ליד אנטליה שבו פארק מים גדול לילדים ולמבוגרים הכולל מגוון מתקנים ופעילויות ספורט יעלה 2,260 דולר לחבילה משפחתית. בכרתים, סוף שבוע באותה תקופה במלון חמישה כוכבים, עם פארק מים כמובן, יעלה למשפחה 2,292 דולרים.