מבחן דקטלון: בדקנו את איכות המוצרים

אלפי ישראלים הסתערו על סניף דקטלון שנפתח בארץ, וגרמו לעומסים כבדים. בדקנו יחד עם מומחה טקסטיל האם המוצרים הזולים הם בהכרח נחותים או שהם יכולים להיות איכותיים?

התורים המתארכים של אלפי הישראלים שהסתערו על הסניף הראשון של דקתלון שנפתח בארץ מעידים על הצלחה מסחררת. המחירים היו ברצפה, רוב המוצרים אזלו וחובבי הכושר הגופני רשמו סיפוק של שופינג מוצלח. אבל מה קורה כשהקניות מסתיימות וצריך להשתמש במוצרים שנקנו? בדקנו אם המחיר לא בא על חשבון האיכות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התחלנו בבדיקות של עמידות לצבע, התכווצות, איכות התפרים ועמידות הבד - והכנסנו למכונת הכביסה ולאחר מכן לייבוש. חלק מהמכנסיים התכווצו בלא פחות מ-12.5 סנטימטרים - הבדל של יותר ממידה. גם הגופייה הוורודה שנכנסה לכביסה שינתה את צבעה וכבר לא העלתה חיוך כמו ברגע הקנייה עצמו.

מאוחר יותר שאלנו את המתאמנות שלבשו את הבגדים שרכשו מהסניף איך היה להתאמן איתם בסוף השבוע. חלקן דווקא השמיעו דעות מרוצות, אחרות הביעו ספקות בעוד שהיו כאלה שזעמו על האיכות. המסקנה היא שמדובר בבגדים בינוניים שיספיקו לשתי עונות.

מדקתלון נמסר בתגובה: "המוצרים נבחנים בתנאי מעבדה לפני ייצור ושיווק. החברה מציעה פריטים ברמות שונות על מנת לענות על צרכיו של כל לקוח".