האירוע שלפני החתונה: מסיבות הרווקות שעולות עשרות אלפי שקלים

מאז האירוע הראוותני של בר רפאלי בקיץ 2015, לא מעט כלות לעתיד הלכו בדרכה עם מסיבות נוצצות שסחפו את הרשת. כמה תעלה מסיבה סטנדרטית למתחתנת הממוצעת, בארץ ובחו"ל?

זמן צפייה: 05:28
כשענף החתונות מגלגל מיליארדי שקלים בשנה, זה היה כנראה רק עניין של זמן עד שגם מסיבות הרווקות ידביקו את הקצב ויהפכו להיות אירוע מפואר. מאז מסיבת הפרידה הראוותנית של בר רפאלי מהרווקות בקיץ 2015, לא מעט סלבריטאיות הלכו בדרכה עם מסיבות נוצצות, בארץ ובחו"ל, שסחפו את הרשת וגרפו מיליוני לייקים. ממסיבת הרווקות המתגלגלת של נטע אלחימיסטר ועד לאירוע הענק של בר זומר שעלה על פי ההערכות כ-70 אלף שקלים. אבל בעוד שהן משלמות בעיקר בתיוגים - הרווקות וגם החברות שלהן משלמות במזומן ומפרנסות תעשייה שלמה שצמחה בהשראתן. על מסיבה סטנדרטית בווילה ל-20 חוגגות, המתחתנת הממוצעת צפויה לשלם כ-2,500 שקלים על הווילה עצמה. הפעלות כמו רקדנים ברזילאים, מופע דראג, סטנד אפ או עמדת מסאז' יעלו עוד כ-1,300 שח להפעלה. לכתבות נוספות בחדשות 13: לאחר שאכלו טונה ב"ארומה" בת"א: גבר ואישה אושפזו בביה"ח לכבוד 25 שנה לרדיו בלה בלה: החברים של נטשה הגיעו למצדה תקלה או תעלול שיווקי? "פורטנייט" קרס ליומיים – וגרם לבהלה
מסיבת הרווקות של ריבי שר ישראל
מסיבת הרווקות של ריבי שר ישראל | צילום: חדשות 13
הדיג'יי, לעומת זאת, צפוי לעלות בין אלף ל-1,500. ארוחת שף צפויה לעלות מצדה גם כמה אלפי שקלים, בעוד שולחן הקינוחים יוסיף להשקעה עוד כ-1,200 שקלים. העיצוב, הקישוטים, המתנפחים, ההפתעות והמתנות לרווקות ולכלה יסתכמו בעוד כ-2,200 שקלים. כמו כן, מפיקת המסיבה תגבה גם היא כ-1,500 שקלים. כך שהמחיר הסופי למסיבה כולה מטפס לכ-15,200 שקלים, יותר מ-700 שקלים לרווקה המשתתפת בעלות האירוע. כל זאת במידה ונשארים בארץ  - במסיבת הרווקות במלון בוטיק בכרתים למשל, כל חוגגת צפויה לשלם כ-1,500 שקלים. זאת, בעבור טיסה, שלושה לילות ופינוקים נוספים. כשהפרידה מהרווקות חייבת להיות פוטוגנית לא פחות מהחתונה ומירח הדבש -  לא מפתיע שגם ההוצאה על המסיבה שלפני המסיבה מתנפחת, אם תשאלו את כלות השמחה – מדובר בהוצאה מוצדקת.