יזם הנדל"ן שמנצל את משבר הקורונה - כדי להרוויח כסף

אשר בן עוז בטוח כי משבר הקורונה יגרום להורדת מחירי הדירות, כך שכעת - בעזרת הקרן שלו ושל שותפיו, הוא מתכוון לקנות קרקעות רבות, ולמכור אותן בעתיד. "הצוות שלי יציע יותר לבעלי קרקעות"

זמן צפייה: 03:38

אשר בן עוז, יזם נדלן שהגיע למרכז חסר כול מבית שאן - וכעת הוא מנצל את משבר הקורונה כדי לעשות כסף. המודל - אחד בשם דונלד. "רק לארצות הברית מגיע את טראמפ?", תהה בן עוז, "בארץ לא מגיע לכם משהו דומה?". כשהגיע מהעמק לעיר הגדולה הוא עצר בכלא בעקבות עבירות מס. בתל אביב התחבר לבעלי ממון והחל לחבר ביניהם בעסקאות גדולות ושם לגזור עמלות. כעת, הוא מבטיח לטלטל את שוק הנדל"ן בישראל.

לדבריו, קיימת בשוק הזדמנות גדולה. הקורונה תוריד מאוד את מחירי הנדל"ן והקרן שלו ושל השותפים שלו תעשה את הדבר הכי בסיסי בעולם העסקים. הסוד הוא, כך סיפר, לקנות בזול - למכור ביוקר, "זה הכי פשוט". הוא מבטיח שבתוך שלוש עד חמש שנים הקרן שלו תיתן מכה פיננסית שלא נראתה בישראל כמותה.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >> 

פרקליט רה"מ: המעצמה החקירתית נגדו – כאילו מדובר בפשעי נאצים

גנץ הודיע: השבעת הממשלה תיערך ביום חמישי בצהריים

פעולות החייאה בילד בן 6 שנפגע מרכב בירושלים – סבתו נפצעה קשה

יזם הנדל''ן אשר בן עוז
יזם הנדל''ן אשר בן עוז | צילום: חדשות 13

בן עוז מבטיח שהקרן לא תנצל מצוקה של אנשים שנקלעו לקשיים כספיים אלא תציע לקנות מהם את הנכסים במחיר גבוה ממחיר השוק וגם תתרום מהרווחים כסף לנפגעי קורונה. "יש פה משבר. אני לא מנצל אותו - אני מזהה אותו. בעלי הקרקעות מבינים טוב מאוד שאם פלוני מציע להם שקל על הקרקע הקרן של הצוות שלנו תציע 1.20 שקל על הקרקע", הסביר.

את כל זה הוא עושה, טען, רק בשביל להוות דוגמה עבור אחרים - אפילו אם הוא יכול להתרסק. "אני מלמד את כולם ששווה להם והם יכולים לנסות. וגם אם זה לא הלך לי, נתתי תקווה לאנשים עדיין. אבל אני לא אתרסק כי הייתי בהכי נמוך שיש. גם אם אני אתרסק", סיכם, "זאת תהיה דירה בעפולה - ולא כלא רימונים".