"אוהבים הנחות": הישראלים מצטרפים לחגיגת הקניות של "אמזון"

ה"פריים דיי", יום הקניות של הענקית האינטרנטית, מפתה המוני בני אדם ליהנות ממגוון הנחות על מיליוני מוצרים - גם כאלה שאינם באמת נחוצים. "קונים בשביל הריגוש - להרגיש שעשינו עסקה טובה"

זמן צפייה: 02:37
ה"פריים דיי", יום הקניות של חברי מועדון פריים "אמזון", מפתה לא מעט ישראלים לקחת חלק בחגיגת המבצעים ברשת - וליהנות מההנחות שמציעה ענקית האינטרנט על מיליוני מוצרים. "רף ההתרגשות הוא גבוה", אמר בני בוחניק, מנהל קבוצת "כזה אני רוצה" בפייסבוק. "המודעות היום ליום הקניות של אמזון היא מאוד גדולה. הצרכן הישראלי כבר מכיר את זה ומחכה לזה. חודש לפני אנחנו כבר מחכים לראות אילו מבצעים יהיו". עוד בחדשות 13: "מחפשים רק רייטינג": מתמודדי תוכניות הריאליטי על רגעי המשבר שנה לאולימפיאדת טוקיו: אורי ששון מתאושש – ומכוון לעוד מדליה אירוע יקר – אך בלתי נשכח: הכירו את טרנד "חתונות היעד"
Ndtwtc
רוכשים באינטרנט
המטרה בימים האלה היא אחת: שהצרכנים יבזבזו, והחברות ירוויחו. "כולם בעצם רוצים להוציא צרכנים מהסלון אל המקלדת, ואנחנו משתפים פעולה. אנשים מאוד אוהבים הנחות", הסבירה ד"ר רננה פרס מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. פעמים רבות, כידוע, הצרכנים קונים מוצרים שהם אפילו לא זקוקים להם. "הטיפ המרכזי הוא להגיע מוכן עם רשימת הקניות לדברים שצריכים, כדי פחות להתפתות להצעות תוך כדי תנועה", המליץ בוחניק. פרס סיכמה: ""אנחנו קונים דברים שוודאי לא היינו קונים אחרת. אנחנו קונים אותם בשביל הריגוש שבקנייה, להרגיש שעשינו עסקה טובה, שאנחנו חלק מתנועה עולמית של צרכנים".