יו"ר מכבי ת"א שמעון מזרחי: "לא אשב על ספסל הקבוצה"

יושב ראש מכבי תל אביב הבטיח במכתב למינויי הקבוצה כי לא ישב בעונה הבאה על ספסל הקבוצה. על הכישלון בעונה החולפת: "עברנו עונה לא קלה, לא נחזור על הטעויות"

מזרחי: "לא אשב על ספסל הקבוצה"
מזרחי: "לא אשב על ספסל הקבוצה" | צילום: יוסי אליגר , פלאש 90
יושב ראש מכבי תל אביב בכדורסל, שמעון מזרחי, הבטיח היום (שני) במכתב למנויי הקבוצה כי השנה יוותר על מקומו על ספסל הקבוצה. "לאחר 48 שנים של ישיבה על אותו כסא, שכבר הפך לסמל, בצמוד לספסל הקבוצה, החלטתי להעתיק את מקום מושבי ולחוש את חוויית המשחק ביניכם האוהדים הנפלאים", כתב במכתב. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת יושב הראש הודה בטעויות שנעשו על ידי ההנהלה בעונה החולפת. "עברנו עונה לא קלה", הוסיף. "טעויות שנעשו על ידינו - הבעלים וההנהלה - היו בעוכרינו, למרות העובדה שהעמדנו תקציב חריג בגובהו לצורך החתמת שחקנים. הטעויות יתוקנו ולא נחזור עליהן בשנית". מזרחי גם הבטיח כי ההנהלה לא תתערב בהחלטות של הצוות המקצועי. "הסמכות המקצועית העליונה תהא של המאמן יחד עם המנהל המקצועי", כתב. "רק על כתפיהם תונח האחריות לבניית סגל הקבוצה". מכבי תל אביב תחל מחר במכירת המינויים לעונת המשחקים הבאה, 2017/18, ומזרחי הבטיח שהמחירים יוזלו בכ-10% בממוצע.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ