החל מהערב: כך שינתה האינסטגרם את החיים של כולנו

האפליקציה לשיתוף תמונות וסרטונים שינתה את דרך התקשורת שלנו עם אנשים, ומהווה פלטפורמה לפרסום עבור צעירים רבים • "הסטורי שלנו" - החל מהערב במהדורה המרכזית

זמן צפייה: 04:58
מפוליטיקאים, בעלי עסקים וסלבריטאים, מנטע אלחמיסטר ועד הסטורי של אווה – האפליקציה לשיתוף תמונות וסרטונים, אינסטגרם, השתלטה על חיינו ושינתה את דרך התקשורת שלנו עם אנשים. מעבר לכך, האפליקציה משמשת, כפלטפורמה לצעירים רבים, גם ישראלים, להתפרסם ולהתעשר. ענבר פיינשטיין סיפרה כיצד היא הפכה לכוכבת רשת מצליחה: "התחלתי את זה לקראת סוף הצבא", סיפרה פיינשטיין, "העליתי תמונות מהיום יום שלי, לא משהו מיוחד". כעת, לטענתה, "יש לי בשבוע חמישה מיליון כניסות לפרופיל".
ענבר פיינשטיין
"חודש טוב זה חמישה קמפיינים של יום צילומים, ועוד איזה שניים שלושה קמפיינים שאני מסכימה באינסטגרם. בלי לשים לב זה יכול להגיע ל-15 אלף שקלים", סיפרה. נוסף לפרסום, לכסף ולשיתופי הפעולה, בזכות האינסטגרם פיינשטיין זכתה לטוס ברחבי העולם. "טסתי לשלושה שבועות לסרי לנקה לעשות קורס גלישה חינם – כל הטיול, טיסה, מלון, אוכל. עכשיו הייתי בשבוע סקי באיטליה, הכל חינם. קייב טסתי למתג את היעד כמקום לשופינג, לא רק למסיבות רווקים. אמסטרדם הייתי פעמיים. עכשיו אני טסה למיקונוס". סדרת הכתבות "הסטורי שלנו" תשודר החל מהערב בשעה 20:00 במהדורה המרכזית.