זהבה שאול בהקלטה נרגשת: "לא אתן להם להפוך אותך לרון ארד"‎

ביום חמישי הקרוב ימלאו שלוש שנים לחטיפתו של סמ"ר אורון שאול ז"ל שגופתו מוחזקת בידי חמאס. היום מפרסת אמו זהבה הקלטה ובו היא פונה לבנה ומתחייבת שלא להפקיר אותו בשבי

בסרטון חדש שפרסמה היום (שני) זהבה שאול, אמו של סמ"ר אורון שאול ז"ל שגופתו מוחזקת בידי חמאס, היא פונה בקולה לבנה ומכריזה: "לא אתן להם להפוך אותך לרון ארד". ברקע הסרטון מופיעות תמונותיהם של אורון ושל הנווט החטוף רון ארד. את הפנייה היא מסיימת עם הקלטה של אורון בה אמר: "אבא, אמא, תודה שבאתם, אוהב אתכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת .

ביום חמישי הקרוב ימלאו שלוש שנים לחטיפתו של סמ"ר אורון שאול על ידי חמאס במהלך מבצע "צוק איתן". "אורון שלי", אומרת זהבה שאול בתחילת ההקלטה, "אני לא מאמינה שכבר עברו שלוש שנים. אני חושבת עליך בלי סוף ומייחלת ליום שאראה אותך שוב. לא חלמתי שאצטרך להתחנן בפני ממשלת ישראל שלא יפקירו אותך בעזה".

לדברי שאול, היא נאבקת מזה שלוש שנים ב"שרים משיחיים שרואים בהפקרתך עניין של קידוש השם או שרים אחרים שרואים בי מטרד ומחכים שהפגישה תסתיים". לדבריה, ישנם גם ח"כים ושרים שאמנם מביעים תמיכה בהחזרת גופתו של שאול, אך הם אינם פועלים להשבתה לישראל.

גופתו מוחזקת 3 שנים בידי חמאס. שאול
גופתו מוחזקת 3 שנים בידי חמאס. שאול

"לא אתן להם את התענוג להפוך אותי לבתיה ארד שנפטרה בצער מבלי לראות את בנה שב הביתה מהשבי", המשיכה שאול. "אתה, אורון, בחרת לשרת בגולני בגדוד 13 ונלחמת במבצע צוק איתן, בזמן שמיליוני אזרחים ישבו במשך 50 ימים במקלטים ובחדרי מדרגות. לא אנוח ולא אשקוט עד שתשוב למדינה שאתה כל כך אוהב".

ההקלטה מתפרסמת יומיים לפני העצרת לציון שלוש שנים לחטיפתו של שאול בגן העיר בטבריה. במהלך העצרת שתתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 19:30, יישאו דברים: זהבה שאול, יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי, שר התקשורת ח"כ איוב קרא, יו"ר השדולה להשבת הבנים ח"כ שולי מועלם רפאלי, מח"ט גולני אל"ם שלומי בינדר, ראש העיר טבריה יוסי בן דוד ויואל מרשק.