ניסיון חיסול בגן יבנה: צעיר נורה למוות

מספר כדורים נורו, ככל הנראה מרכב חולף, לעבר צעיר בן 20 ליד מועצת גן יבנה: צוותי מד"א החלו בפעולות החייאה, וההערכה היא כי הרקע פלילי

זירת הדקירה, היום (תיעוד מבצעי מד"א)
תוך דקות, שני מקרי ירי ודקירות על רקע פלילי: הערב (שבת) נורה צעיר כבן 24 בגן יבנה, לא רחוק מבניין המועצה, מרכב חולף - ומותו נקבע תוך זמן קצר. פחות משעה קודם לכן נדקר גבר כבן 30 בקריית ים ופונה במצב אנוש. המשטרה פתחה בחקירת שני המקרים וקיים חשש לחיי הנדקר בקריית ים. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת המחוסל הוא בכיר בארגון של האחים לביא, שאף נעצר בחשד למעורבות בחיסול הסוכן המשטרתי אנטון רומן - ושוחרר ממעצר אחרי ארבעה ימים. בשיחה עם הצוות של חדשות 2 באחד הדיונים להארכת מעצרו טען: "המשטרה סתם נטפלה אליי, מה לי ולפשע? מחפשים רק כותרות". מהמשטרה נמסר כי היריות נפתחו לעבר מספר צעירים ששהו בסמוך לכיכר העצמאות בגן יבנה. בשעה 19:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על פצוע מירי בגן יבנה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום טיפלו בו והחלו בפעולות החייאה בצעיר בן 22, ונאלצו לקבוע את מותו. כוחות משטרה הוזעקו למקום החלו בחקירת האירוע תוך סריקות אחר חשודים. סמוך למושב שתולים, לא רחוק מזירת הירי, אותר רכב בוער התואם לתיאור הראשוני של הרכב שככל הנראה נמלט מהזירה.
זירת הדקירה בקריית ים, היום (תיעוד מבצעי מד''א)
זירת הדקירה בקריית ים, היום (תיעוד מבצעי מד''א)
חובש רפואת חירום על אופנוע מד"א אדי פפיאשוילי, שטיפל בפצוע, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו במרכז הכיכר צעיר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל ממספר פצעי ירי בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות כשמצבו אנוש". לאחר זמן קצר נקבע מותו.
הזירה בגן יבנה
הזירה בגן יבנה
קודם לכן נדקר גבר כבן 30 בקטטה סמוך לפיצוציה בשדרות ירושלים בקריית ים ופונה לבית החולים במצב אנוש: ממד"א נמסר כי האיש פונה עם פצעי דקירה רבים. המשטרה החלה בחקירת נסיבות המקרה ובסריקות אחר חשודים. זהות הפצוע טרם התבררה, וקיים חשש לחייו. הדיווח הראשוני על האירוע התקבל במד"א בשעה 18:28: חובשים ופרמדיקים של מד"א כרמל העניקו טיפול רפואי לפצוע ופינו אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב אנוש, כשהוא מורדם ומונשם. חובש בכיר במד"א רפי שני שהגיע על אופנוע מד"א ופראמדיק מד"א איליה רייזמן סיפרו: "כשהגענו למקום, ראינו גבר כבן 30 כשהוא בהכרה מלאה, כאוב מאוד, ועם פצעי דקירה בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, הרדמה והנשמה ופינינו אותו במהירות לבית חולים רמב"ם כשמצבו מוגדר אנוש".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ