עיריית י-ם: תחודש הבנייה מעבר לקו הירוק

יומיים לאחר החלטת מועצת הביטחון נגד ההתנחלויות, עיריית י-ם תאשר כ-400 יח' דיור חדשות בשכונות רמת שלמה ורמות

הר חומה. ארכיון (הדס פרוש, פלאש 90)
אחרי ההצבעה באו"ם - עיריית ירושלים מחדשת את הבנייה מעבר לקו הירוק: בזמן שראש הממשלה מגבש את חבילת הצעדים שלו כתגובה על ההחלטה שהתקבלה במועצת הביטחון של האו"ם, ביום רביעי צפויה לאשר ועדת התכנון והבנייה בעיריית ירושלים את בנייתן של כ-400 יחידות דיור חדשות - מעבר לקו הירוק. מדובר ביחידות חדשות לחלוטין, ולא כאלה שנתקעו בצינורות או הוקפאו. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת 174 יחידות דיור צפויות לקבל היתר בנייה ברמת שלמה - רכס שועפט. רק באחרונה פורסם בחדשות 2 כי בכוונת העירייה להוציא לפועל את התכנית שנגנזה שם, והנה נראה שזה קורה. בנוסף, 2166 יחידות דיור חדשות ייבנו בשכונת רמות בירושלים. לישראלים ולתושבי ירושלים מדובר בשכונות שהבנייה בהן כמעט מחייבת, אך האמריקנים התנגדו באופן עקבי לבנייה בשכונות אלה.
הר חומה. ארכיון (הדס פרוש, פלאש 90)
הר חומה. ארכיון (הדס פרוש, פלאש 90)
גורם בעיריית ירושלים טוען כי אם בעבר היו מתקבלים טלפונים בהולים מגורמים מדיניים עם היוודע על תכנית הבנייה, הפעם מעריך אותו גורם כי לא כך המצב, ושהבנייה הזאת תאושר ותתבצע על דעת הדרגים הגבוהים ביותר. תגובת עיריית ירושלים: "העירייה פועלת בכל רחבי העיר על פי תכנית המתאר ועל פי חוק התכנון והבניה ומקדמת בניה לערבים ויהודים כאחד".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ