קנו מכונת כביסה - אך ספקית השירות הודיעה: "לא מגיעים לעוטף"

בני משפחה הגרים במושב נתיב העשרה הזמינו מכונת כביסה משופרסל, וביקשו להזמין מתקין. בהקלטות שנחשפו בחדשות 13 ניתן לשמוע את נציגת השירות מטעם החברה אומרת: "טכנאים לא נכנסים לעוטף עזה"

זמן צפייה: 02:24

מושב נתיב העשרה שבעוטף עזה שבו חיים יותר מאלף תושבים הוא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל, אלא שמההקלטות שנחשפו הערב (ראשון) לראשונה בחדשות 13, עולה תמונה מטרידה - שלפיה לא כולם חושבים כך.

זה החל כשמשפחה שמתגוררת במושב הזמינה מכונת כביסה משופרסל. התשלום הועבר בזמן והמכונה הגיעה ליעדה, אך כשביקשו להזמין מתקין היא נדהמה לשמוע את התשובה של "תמוז - שיווק מוצרי חשמל", ספקית השירות של שופרסל.

עוד בחדשות 13:

נתניהו: "החסינות היא אבן יסוד בדמוקרטיה"

"כשל חמור": אב החייל שנהרג בתאונה בגיבוש צנחנים דורש תשובות

סניף של רשת המרוכלים שופרסל דיל בת''א
סניף של רשת המרוכלים שופרסל דיל בת''א | צילום: רוני שיצר

"הטכנאים לא נכנסים בכלל לעוטף עזה", הסבירה נציגת מוקד של "תמוז". הלקוחה המאוכזבת פנתה גם לחברת שופרסל, אבל לא קיבלה פתרון. באחת השיחות אחד ממנהלי חברת שופרסל העלה את מוקד השירות על הקו. "כולנו אמרנו שטכנאים לא נכנסים לעוטף עזה - זה מה שאני יודעת", אמרה נציגה נוספת של חברת תמוז.

בני הזוג לא ויתרו והמנהל הבטיח לבדוק. כמה שעות לאחר מכן, ובעקבות הלחץ שהפעילו על החברה, הגיע טכנאי מרהט למושב, כדי להתקין את המכונה. תחושת התסכול של התושבים נותרה בעינה.

מחברת תמוז נמסר בתגובה: "נציגות המוקד הבינו שמדובר ביישוב בתוך עזה. בסופו של דבר הגיעו לביתה של הלקוחה ונתנו שירות". מחברת שופרסל נמסר כי "מדובר בטעות של נציגת שירות מטעם הספק וכמובן שאיננה משקפת את מדיניות החברה אשר משרתת מדי שבוע מאות לקוחות מעוטף עזה. הנושא יתוחקר מול הספק והלקחים יילמדו".