"די, אני מתחנן": תקפו את חברם - והפיצו את הסרטון • תיעוד

שלושה נערים היכו קטין ביישוב סמוך לאשדוד, בשל חשד שגנב מאחד מהם סיגריות. בווידאו הקשה שהופץ, נראה הקורבן שרוע על הקרקע כשהוא חוטף סטירות ובעיטות בפניו. "שברת לו את הפנים"

זמן צפייה: 01:42

לפני כמה שבועות התרחש אירוע מכוער ביותר באחד היישובים הסמוכים לאשדוד, כאשר קבוצת נערים תקפו לכאורה קטין באכזריות בשל חשד שגנב מאחד מהם סיגריות. בתיעוד נראה הקורבן מתחנן במשך דקות ארוכות שהתוקפים יפסיקו להתעלל בו, אך למרות זאת, הם המשיכו בלי הפסקה – כאשר אחד מכה אותו שוב ושוב, השני צוחק בקול רם מהמתרחש והשלישי מתעד את הכול.

"די, אני מתחנן, תעזוב אותי, אני לא עשיתי לך כלום, נשבע לך", אומר הקטין בזמן שהוא שרוי על הקרקע. במקביל, התוקף אומר: "תגיד את האמת שגנבת לי סיגריות ואז אני אעזוב אותך", ושואל "למה גנבת לי סיגריה?" הקורבן חסר האונים משיב: "כי אני טמבל". החשוד המרכזי לא הסתפק בסטירות ובאגרופים, ובשלב מסוים השכיב את הקורבן על הרצפה והחל לבעוט בעוצמה בפניו. כל זאת, בזמן שאחד התוקפים האחרים נשמע אומר: "שברת לו את הפנים".

לכתבות נוספות בחדשות 13: 

בחודש הבא: הכניסה לי-ם תיחסם סמוך לבנייני האומה למשך 3 שנים

רה"מ על האצת העשרת האורניום: לא נאפשר לאיראן לפתח נשק גרעיני

גבאי צפוי שלא להתמודד על ראשות העבודה – ודורש את המקום השני

נערים תקפו באכזריות קטין
נערים תקפו באכזריות קטין | צילום: החדשות 13

זמן קצר לאחר מכן, הפיצו השלושה את הסרטון בקבוצת וואטסאפ פנימיות ביישוב שבו הם מתגוררים. לאחר הפצת התיעוד המזעזע פתחה המשטרה בחקירה - וכעבור זמן קצר אותר החשוד המרכזי ונעצר. בהמשך הוא נחקר והובא להארכת מעצר, אך בסופו של דבר בית המשפט החליט לשחרר אותו. לאור חומרת המעשים, בכוונת המשטרה למצות את הדין עם הקטין החשוד.